Akvadent Diş Polikliniği ; ağız ve diş cerrahisi,implant, ortodonti (diş teli), endodonti, pedodonti (çocuk diş), Periodontoloji, Gülüş Planımı, Tam Diş Protez – Takma Diş, Zirkon Kaplama, Diş Beyazlatma, Genel Anestezi, Bruksizm, Porselen Kaplama, Ağız Kokusu, Şeffaf Plak, Kontrol hizmetleri ve tedavileri yayınlayan tek diş hastanesi dir.
AkvaDent Beylikdüzü Diş Kliniği, Beylikdüzü diş hastanesi olarak görev veren tek kalifiye kliniktir. Kliniğimizde bütün işin ehli hekimlerden meydana gelen güler suratlı ve emin tek kadro ile görev vermekteyiz.
Hastalarımızın memnuniyeti yönünden eksper ekibimiz ile vermekte olabildiğimiz Beylikdüzü diş hastanesi hizmetlerimiz şu şekildedir: diş protez, diş implant, ağız ve diş cerrahisi, ortodonti (diş teli), endodonti, pedodonti (çocuk diş), periodontoloji, gülüş planımı (diş estetiği), tam diş protez – takma diş, zirkon diş kaplama, diş beyazlatma, genel anestezi, bruksizm, porselen kaplama, ağız kokusu rehabilitasyonu, şeffaf plak ve fiyatsız muayene.
Yıllardır bu sektörde görev vermenin tek artısı olarak; Beylikdüzü ağız ve diş sıhhati merkezi denince akla ilk gelen kliniklerden biriyiz. Bu başarıyı işin ehli hekimlerden meydana gelen kadromuza ve hasta merkezli çalışma prensiplerimize borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu işe başlarken ağız ve diş sıhhati hizmetleriyle alakalı aklımızda iki esas amaç vardı: Olası olan en kalifiye hizmeti, olabilecek en düşük ücrete müşteriye sunabilmek. Ve geçen yüzlerce neşeli müşteriyi göz önünde bulundurduğumuz vakit bunu başardığımızı söylemek mümkün.
Hem Türkiye’de hatta avrupa diş hastaları dünyasında bütün hastalarımıza hak ettikleri kıymet ve hizmeti ulaştırmak için çıktığımız bu yolda nihai teknoloji tıbbi ekipmanları kullanıyoruz. Bilhassa diş protezi ve implantlar gibi sarfedilen malzemenin oldukça ehemmiyet arz ettiği alanlarda, dünyanın önde gelen implant üreticileriyle yaptığımız anlaşmalar vasıtası ile hastalarımıza dünya standartlarında implantlar sunuyoruz. Bu anlayışla hastalarımızı rehabilitasyon ettiğimiz kliniğimizde size de görev vermekten devasa haysiyet duyacağız. Derhal telefon numaralarımızdan ya da Whatsapp takviye hattımızdan kendimize ulaşın.

Site Adresi: https://www.akvadent.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir