101. Bölüm Olacaklar mı? Özet ve Çıkış Tarihi •• Stig

0

If I Never Loved You 2. Sürem: Burada bulunmanızın sebebinin, manga serisinin 2. sezonunu yada 101. bölümünü okumakla ilgilendiğinizi biliyorum. işkence etmişti, onlar daha gençken sevilmiş olduğu kişiydi. Sadece Cindy Yan, doğmamış evladı ve onunla beraber yaşamış olduğu aşağılanmayı alarak çoktan gitmişti…

Seni Asla Sevmeseydim: 101. Bölüm Olur mu?

İçerik oluşturucu bizi güncellemedi, bu yüzden şu anda bu dizinin herhangi bir sezonu olamayacağını düşünüyoruz. Açıkçası başlangıç ​​dikkatimi çekti ve hoşuma gitti; sadece öykü son bölüme ilerledikçe bozulmaya başladı; hayranlar yeni sezonu beklerken vaka örgüsünü yitirdi ve ufak yanlış anlamalar eklemeye devam etti ki bunun birazcık aptalca bulunduğunu düşündüm; ve sonunda, öykü sona erdiğinde oldukça hayal kırıklığına uğradım.

Eğer Seni Asla Sevmemişsem Bölüm 1 – 101 Özet ve İnceleme

Bu, Wendy Yan An’ın bir zamanlar sevgilisi Lu Yun Zhan’a kaptırdığı “If I Never Loved You” mangasının 1 ila 100. bölümlerinin bir incelemesi ve özeti olacak. Bir baskı, yanlış anlama ve birbiri ardına çerçeveleme yaşadıktan sonrasında yaşamını değiştirmeye karar verir. Sert kanıtlarla, geçmişte tuzağa düşürüldüğünü her insanın önünde kanıtlamayı başarır ve böylece Lu Yun Zhan, onu ne kadar derinden yanlış anladığını farklıdır. Sonunda, bu sempatik çift yine bir araya geliyor.

İlgili: Webtoon Nedir? Bu manga sitesi hakkında bilmenizde fayda olan her şey

Çizgi roman sanatçılarının işlerine oldukça emek harcadıklarının bilincinde olduğum için, mecrayı eleştiren incelemeler yazmaktan kaçınmaya çalışıyorum. Fakat tamamen dürüst olmam gerekirse, bu şimdiye kadar okuduğum en tipik çizgi romanlardan biri. Aslına bakarsanız WebComics uygulamasına sahipseniz, paranızı bu şekilde bir şeye harcamamalısınız. Başlangıçta, sağlıksız ilişkiler romantikleştirilir. Ondan sonrasında, ana karakterler sonunda istediklerini elde ettikleri için tatminkar bir netice potansiyeline haiz olmasına karşın, anlatı oldukça uzun sürüyor. Vaka örgüsü inanılmaz sayıda “büküm” içeriyor, sadece senaryonun yazımı o denli fena ki neredeyse bir komediye dönüşüyor. Ek olarak, Nick’in (ana karakterlerden biri) arka planının mühim bir kısmı atlanmıştır ve hatta genişletilmemiştir. Meydana gelen vakaları bağlamsallaştırmak için tarihini özetlemek gerekirse tartışırlar, sadece tekrar asla mevzuya geri dönmezler. İlerleme korkulu ve başlangıçta sanat eseri mükemmel görünse de, öykü ilerledikçe hakkaten daha da kötüleşiyor. O şekilde ki, ana karaktere oldukça benzeyen ana düşman, bölümlerden birinde yanlış saç rengine haiz ve önceki bölümdeki giysiyle uyuşmayan bir giyim giyiyor. Bunun sebebi, ana düşmanın ana karaktere oldukça benzemesidir. Bu şekilde bir şeyi yanlış anlamayı bu kadar azca önemseyen bir çizgi roman asla okumadım. Düzeltilseydi bir şey olurdu, fakat hemen hemen düzeltilmedi. Bu şekilde bir şeyi yanlış anlamayı bu kadar azca önemseyen bir çizgi roman asla okumadım. 11/05/2022 tarihinde gösterilen bu bölüm (Ch.101), hemen hemen üstünde herhangi bir düzeltme yapılmamıştır.

İşin kalitesi kuvvetli bir halde adım atar sadece yavaş yavaş düşer. Yazı korkulu ve karakterlerin hiçbirinin derinliği yok. Web çizgi romanları, zamanınızın yada paranızın yatırımına değmez.

Seni Asla Sevmeseydim Karakterleri

• Cindy Yan

• Nick Lu

• Wendy Yan

Eğer Seni Asla Sevmemişsem: Önceki Bölüm Çıkış zamanı

İlk sezonun ilk kısmı 29 Kasım 2021’de, son sezonun ilk kısmı ise 7 Şubat 2022’de gösterildi. 11 Kasım 2021’de gösterilen bu bölümde (Bölüm 101) hemen hemen herhangi bir düzeltme yok. ona yapılmıştır.

Seni Asla Sevmezsem Nerede Okursun?

Hayranlar, ilgilenen yada bu mangayı okumak isteyenleri okuyabilir. Yeni bir sürem için ümit ettiğimiz şeklinde bu manganın yazarını desteklemek istiyorsanız Toomic yada Webtoon’un resmi web sitelerinde bu diziyi okumanızı tavsiye ederiz (2). O yüzden seriyi yakalamak için bir an ilkin bu seriyi okumaya adım atmak en iyisi.

Sadece, doğru anime ve manga haberlerine mi ihtiyacınız var? Şiddetle tavsiye ettiğimiz STIG’i devamlı ziyaret edebilir yada T’deki STI medyası vasıtasıyla bana ulaşabilirsiniz.cıvıl cıvıl.

Leave A Reply