11 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Ağustos 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kalbini kırdığın insanlardan özür dilemen gerekecek. Çevrende yanlış anlaşılmalarla yada noksan iletişimlerle zorda bıraktığın kişiler olabilir. İğneyi kendine batırıp davranışlarından mesuliyet alman gerekebilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Stresli bigün olabilir senin için. Seni zihnen ve bedenen yoran şeylerle daha çok süre geçirebilirsin. Bu süreçte kendini bir nebze de olsa rahat ettirmek mühim olacak. Bilhassa de kramp ve sırt ağrılarına dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırdıysan eğer bunu düzeltmen gerekecek. Bu mevzuda senin bazı çabalar göstermen extra mühim olabilir. Ona karşı küçücük de olsa bazı jestlerde bulunman aşkta daha iyi bir tesir yaratabilir.

Para

İş ortamlarında söylediğim dedik tavrın senin ne kadar iyi bir önder bulunduğunu göstermeyebilir. Çevrendekilerin fikrini alarak atacağın adımlar daha sıhhatli olabilir. O yüzden iş mevzularında kafana gore hareket etmemelisin.


Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Kendini fazla zorlamaman bugün daha iyi olabilir. Bilhassa de sıhhat mevzularında daha özenli olman gerekecek. Vücudunu extra yormamalı, kendini hırpalamamalısın. Dinlenmek ve birazcık sakin bigün geçirmek iyi olabilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Bugün kafanı toparlamak adına birazcık daha uyuman gerekebilir. Kendini daha iyi hissedebilmek için birazcık oturman gerekecek. İşleri başka bir güne ertelemek, kafanı boşaltmak daha iyi olabilir. Kendini zorlamamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin ve rahat bigün geçirmek… İşte seni memnun edecek bir şey olabilir. Birbirinizi yormadan, kafanızı yormadan rahat bir güne odaklanmak fazlaca daha iyi olabilir. Negatifliklerden beraber sıyrılabilirsiniz.

Para

İş mevzularında aceleye gelmemesi ihtiyaç duyulan şeyler olabilir. Onlarla bugün tam olarak ilgilenemeyebilirsin. Sadece bazı şeylere değişik mühletler vermek, bu tarz şeyleri başka bir güne almak daha iyi olabilir. Kendini yormamalısın bugün.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kendine birazcık süre ayırman iyi olabilir. Gün içinde artan stres düzeyini düşürmek ve daha rahat bigün geçirmek sana iyi gelebilir. Eğer erteleyebileceğin şeyler var ise bu tarz şeyleri başka günlere koyman iyi olabilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Dinlenmek demek bir tek evde yatıp tembellik etmek demek değildir. Kafanı toparlayabileceğin aktivitelere de odaklanabilirsin dinlenmek için. Sana ne iyi geliyorsa ona odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk mevzusunda kendini birazcık içine kapatabilirsin bugün. Başka insanlardan beklentilerini bir kenara bırakabilir, kafanı toplamaya odaklanabilirsin. Aşk mevzuları o denli da sıcak yada samimi gelmeyebilir sana.

Para

İş mevzularında acil kararlar almamak seni bazı hatalardan döndürebilir. Kafanı toparlamaya gereksinim hissettiğin bir gündeysen o süre işi birazcık ertelemen gerekecek. Acil etmek yanlış kararlar aldırabilir.


Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Eski arkadaşlarınla daha çok süre geçirmek sana kendini daha iyi hissettirecek. Zira daha evvelinde yaşanmış ve canını sıkan mevzularla daha rahat yüzleşebileceksin. Bilhassa de arkadaşlıklarla ilgili meseleleri çözebilmek sana fazlaca iyi gelecek.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Dişlerine itina göstermen gerekebilir. Bilhassa de arayüz fırçaları şeklinde şeyleri daha çok kullanabilirsin. Dişlerinin arasını tertipli bir şekilde temizlemek bu aralar sana kendini daha rahat hissettirebilir.

Aşk

Eski aşklar gündeme gelebilir. Eskiden tanıdığın ve bir şeyler hissettiğin insanoğlu ile ilgili düşünceler daha baskın olabilir. İçine sinmeyen şeylerle yüzleşmek ve hatalarından ders çıkarmak mühim olacak.

Para

Maddi açıdan yeni şeylere başlamadan ilkin doğru zeminde olup olmadığından güvenli olmalısın. Yeni bir projeye adım atmak için fazlaca istekli olsan da bu projenin sana tam olarak ne kadara mal olacağını öğrenmen gerekebilir. Acil etmemelisin.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün daha evvelinde yaptığın bazı hataları telafi etme şansı bulabilirsin. Bu hatalar ki sana fazlaca şeye mal olmuş olabilirler, gözüne daha çok batabilirler. Bu tarz şeyleri yoluna koymak adına gururu bir kenara bırakıp kolları sıvayabilirsin.

Aşk

3/5


Sıhhat

5/5


Para

4/5

Sıhhat

Sağlığına itina göstereceğin bir gündesin. Kendine daha iyi bakabilirsin. Egzersiz ve sıhhatli beslenmenin de tesiri bugün daha çok olabilir. Yeni rutinler başlatmak için iyi bigün olacak. Kendini daha iyi duymak için gününü daha dikkatlice planlayabilirsin.

Aşk

Aşk mevzusunda eski hatalarından ders çıkarman gerekecek. Daha evvelinde yaşanmış olan ve içine sinmeyen mevzular hakkında daha çok düşünme şansı bulabilirsin. Bu süreçte birazcık kendini tartabilir ve hatalarına odaklanabilirsin.

Para

Eğer bir iş mevzusunda hataların olduysa bugün bu tarz şeyleri düzeltmek için çaba gösterebilirsin. İstenen yada beklenen işi olması gerektiği şeklinde çıkarmak önceliğin olabilir. Parasal açıdan kendini birazcık daha kuvvetlendirebilirsin.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Aile üyelerinden bazılarıyla iletişimin artabilir. Hatta küçüklerle aran daha iyi olabilir. Çevrendeki insanlarla daha pozitif ve yapıcı iletişimler kurabilirsin. Bu durum sevdiğin insanlarla daha iyi bir ilişkiye vesile olacak.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün bir tek kendi sağlığını değil, sevdiklerinin sağlığını da düşünerek hareket edebilirsin. Bilhassa de virüsten korunma mevzularında daha dikkatli davranman ihtimaller içinde. Kendini bu mevzularda korumaya alman bir tek seni değil, çevrendeki insanları da koruyabilir.

Aşk

Eğer hoşlandığın birisi var ise ona ilk adımı senin atman gerekecek. Olağanüstü bir şekilde bu kişinin aniden sana aşık olmasını beklememelisin. İletişimler ve sakin düşünerek atılacak adımlar aşkta seni daha mutlu edebilir.

Para

Parasal açıdan şükredeceğin bir günde olabilirsin. Seni maddi açıdan zorlayan fazlaca fazla şey olmaması ihtimaller içinde. Kalbini ve zihnini iş mevzularındaki fena giden şeylere odaklamamanın yararını da göreceksin. Bir şeyler yoluna girmeye başlayabilir.


Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bir şeyi anlamadan derhal yargılamamalısın. Her şeyi de üzerine alınmamalısın. Bugün burcundaki etkisinde bırakır bir şeyleri yanlış anlamaya fazlaca eğilimli olabileceğini göstermekte. Bir konuşmadan ilkin on düşünmelisin bugün.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

2/5

Sıhhat

Eğer bu aralar fazlaca sık terliyorsan bunu denetim altına alabilmek için bir doktora başvurman gerekebilir. Gün içinde bol miktarda sıvı tüketmek de, kaybettiğin suyu sana geri kazandırabilir. Bu mevzulara itina göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin şahıs sana güzel bir şey söylerken sen fena şeyler duyabilirsin. Yanlış anlamaya fazlaca açık olabilirsin bugün. Küsmeden, alınmadan, kırılmadan hareket etmen de zorlaşabilir. Fakat buna dikkat etmen ve bu tür tuzaklara düşmemen gerekecek.

Para

Maddi açıdan kendi bildiğini okumak isterken hata yapabilirsin. Çevrende olan biteni tam olarak anlamadan elini cebine atmamalısın o yüzden. Bir şeyleri daha sakin bir kafayla düşünerek çözebilecekken bugün gereksiz alınganlıklarla işi yokuşa sürmemen gerekecek.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bazı şeylerin daha rahat yoluna girmeye başladığını görmek seni fazlaca fakat fazlaca memnun edebilir. Gerek maddi mevzularda, gerek toplumsal mevzularda kendini daha rahat bir zeminde bulabilirsin. Yeni kararlar almak için de iyi bigün olabilir o yüzden.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün sıhhat mevzusunda seni zorlayan fazla bir şey olmayabilir. Ne tükettiğine dikkat ettiğin ve şekerden uzak durduğun sürece enerjinde dalgalanmalar olmayacak. Kucak kucak su içmeyi de dikkatsizlik etmemelisin. Sıcak havalarda bu sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini ifade etmek o denli da zor olmasa gerek. Bugün ilk adımı senin atman güzel bir aşkı sana çekebilir. Hislerini açabilmen ve bu mevzuda yürekli davranman karşı tarafın dikkatini çekecek kesinlikle!

Para

Eğer bir süredir eline geçmesini beklediğin bir para var ise bugün bu para eline geçebilir. Seni madden rahatlatacak olan durumlar yaşanabilir. İç rahatlığı ile ileriye odaklanabilirsin. Yeni kararlar ile kendi kariyerini kuvvetlendirmen de ihtimaller içinde.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Seni seven ve sana kıymet veren insanların kalbini kırmamalısın. Bugün tavırlarındaki sertlik, agresiflik fena şeylere sebep olabilir. Ilkin kendi duygularını ve hislerini denetim altına alman gerekebilir o yüzden.

Aşk

1/5


Sıhhat

3/5


Para

2/5

Sıhhat

Bugün sinir ve hiddet ile hareket etmemelisin. Bu tür negatif duygulardan kurtulabilmek için birazcık kafanı toparlaman gerekebilir. Gün içinde yalnız kalacağın ve birazcık içsel dünyana döneceğin bir süre yaratmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırabilirsin, aman dikkat! Yanlış anlaşılmalar, agresiflikle hareket etmeler seni aşkta yorabilir. Eğer söyleyecek iyi bir şeyin yoksa birazcık kendine süre ayırıp susman daha iyi olabilir hatta.

Para

Maddi anlamda seni fazla zorlayan bir şey olmayabilir. Sadece çevrendeki insanlarla para konuşurken gereksiz yere yükselebilirsin. Her insanın değişik bir fikrinin bulunduğunu kendine hatırlatman gerekecek.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

İletişime dayalı mevzularda daha özenli olman gerekebilir. Zira çevrende senin söylediğin bir sözü tam tersinden idrak edebilecek kapasitede insanoğlu olabilir. Kendini olabildiğince açık ve mümkünse de yazılı olarak ifade etmelisin.

Aşk

2/5


Sıhhat

3/5


Para

3/5

Sıhhat

Gün içinde stres düzeyin birazcık artabilir. Bu durum ile başa çıkabilmek için küçücük yürüyüşlere yada meditasyona odaklanabilirsin. Birazcık kafa toparlamak için yalnız kalmak sana fazlaca daha iyi gelebilir.

Aşk

İlişki mevzularına odaklanmak seni yorabilir. Eğer hayatında bir aşk yoksa bu durum seni rahatlatabilir bile. Kafanı toparlamak, kendi başına kalmak sana daha iyi etkisinde bırakır yaratabilir. Aşk ile ilgili beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir.

Para

İş ortamlarında insanların bazı şeyleri yanlış anlama riski olabilir. Durduk yere iyi giden işlerin terse dönmemesi için kendini bu mevzuda hazırlaman ve daha dikkatli davranman gerekecek. İletişime itina göstermelisin.


Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün eski arkadaşlarına süre ayırabilirsin. Bir süredir görüşemediğin insanlarla güzel bir kahve içmek için buluşabilirsin. Eskileri yad etmek sana da onlara da fazlaca iyi gelebilir. Toplumsal açıdan eski arkadaşlıklara öncelik vermen gerekecek.

Aşk

5/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

Ne tükettiğine dikkat etmelisin bugün. Son zamanlarda fazlaca fazla şeker tükettiysen eğer bugün buna bilhassa dikkat etmen gerekebilir. Şeker ağırlıklı şeyler, abur cuburlar tüketirken daha ölçülü olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir söyleşi sana kendini hatırlatacak resmen! Birbirinize olan bakışınız, kendi değerinizi de görmenizi hatırlatabilir. O yüzden daha pozitif ve güzel şeyler hakkında konuşmalısınız.

Para

Sevdiğin ve istediğin şeylere para ayırman gerekebilir. Zira bazı harcamalar yapabilirsin bugün. Bütçeni bu yeni harcamalara gore belirlemek içini rahatlatabilir. Parasal açıdan daha kontrollü gidebilirsin.


Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bir süredir ertelediğin işlerin var ise bugün bunlara daha çok süre ayırman gerekebilir. Elinde yarım kalan iş bırakmamak adına bugün birazcık kolları sıvaman gerekecek. Yeni şeylere odaklanmaktansa elindeki işlere bakmalısın.

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Bol miktarda sıvı tüketmek ve güneşin zararı olan ışınlarından korunmak bugün sana iyi gelecek. Eğer kendini daha iyi duymak istiyorsan bu ikisine extra itina göstermen gerekebilir. Sıhhat açısından güneşten korunman gerekebilir.

Aşk

Hislerini açamadığın birisi var ise ve ondan sana bir adım gelmesini bekliyorsan bu durum seni üzebilir. Zira senin düşüncelerini bilmeden yada hislerini görmeden sana karşı bir adım atmasını beklemen haksızlık olabilir. Ilkin senin kendini ifade etmen gerekecek.

Para

Verimli bigün geçirmek önceliğin olmalı. İş ile ilgili hedeflerini daha yapıcı ve gerçekçi tutmalısın o yüzden. Gün içinde kendi işinden daha çok verim alabilmek için başladığın şeyleri bitirmen gerekecek.

Leave A Reply