12 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Ağustos 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün senin için yorucu geçebilir birazcık. Vaktinin çoğunu işe ayırmak ister istemez yorulmana sebep olacak şundan dolayı. Günü daha rahat atlatabilmek için detaylarda kaybolmaman mühim olabilir. Kendine bir nebze de olsa süre ayırabilmelisin.

Aşk

3/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

Virüse yakalanmamak bugünlerde daha zor olabilir. Zira her insanın bir şeyleri boşlaması seni de aynı şeyi yapma tembelliğine itebilir. Bugün maske, mesafe ve dezenfektasyona eski önemi göstermen gerekecek.

Aşk

Bugünlerde sevdiğin insana düşündüğün kadar süre ayıramayabilirsin. Bu durumun seni üzmesine izin vermemelisin fakat. Geçici durumların aşkta o denli da önemi olmadığını görmen gerekecek. Bu durumu telafi edebilirsin.

Para

Bugün kendini aşırı yoğun bir durum içinde bulabilirsin. Fakat bir şeyleri ertelemek de zorlaşabilir. Bunun ilacı planlı hareket etmek olacak senin için. Bir iş önceliği sıralaması yapmanın yararını daha çok görebilirsin.


Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Dünyadaki başarını çoğaltmak için yeni insanlarla tanışman gerekebilir bugün. İletişim ağını güçlendirmek hedeflerine daha kolay varmanı sağlayacak zira. Planlarını içine atmamalı ve insanlarla yazışma kurarak bu tarz şeyleri gerçekleştirmeye çalışmalısın.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Formunu korumak senin için mühim olabilir bugün. Egzersiz programında değişim yapmak için bir uzmandan yardım almak isteyebilirsin o yüzden bugün. Hazır gıdalardan uzak durmak ve şekeri birazcık azaltmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber daha oldukca süre geçirmek senin için mühim olabilir bugün. Yanında seni seven birinin olması kendine olan itimatı de artırabilir zira. Paylaştıklarınız arttıkça ilişkinizin derinleştiğini görmek de seni oldukca mutlu edebilir.

Para

Eline geçecek para yardımıyla günü rahat geçirmek mümkün olabilir bugün. O yüzden kucak kucak şükretmeli ve elindekinin kıymetini bilmelisin. Her şey daha rahat harcamak için olmayabilir. Bunu daha net görmen gerekecek.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Kendini ifade etmek için yeni bir yöntem tercih edebilirsin bugün. Tecrüben yardımıyla yapman gerekenlerin üstesinden gelmek daha kolay olacak zira. Seçeceğin yolda kendine güvenmek ilerisi için oldukca daha başarı göstermiş adımlar atmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Bugün kendini eve kapatmamalısın. Fakat doğal dışarı çıkacağın süre güneşin zararı olan etkilerinden de korunman gerekecek. İyi bir güneş koruyucu kullanmak sana bu mevzularda oldukca daha iyi gelebilir.

Aşk

Uzun süreden beri açılmayı beklediğin insanla daha oldukca süre geçirebilirsin bugün. Hatta doğru anda kendini ifade etmek için hamle yapman gerekebilir. Kendin olduğun sürece ve şansına güvendiğin sürece bir şeyler daha iyiye gidebilir.

Para

Yeni iş fikirleri mevzusunda daha üretken olabilirsin bugün. Aklına gelen fikirleri değerlendirmek için acil etmemelisin fakat. Zira bir şeyleri sıhhatli bir zeminde mantığa oturtmak birazcık süre alabilir.


Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün hedeflerine varmak için daha sıkı çalışman gerekecek. İleride gerçekleşebilecekleri düşünmek, daha sıkı çalışmana sebep olabilir zira. Bugünden bir şeyleri yoluna koymak adına planlı ve programlı hareket etmelisin.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Yeni alışkanlıklar edinmekten çekinmemelisin bugün. Yaşamını bir nebze de olsa kolaylaştıracak şeylerin peşinden gitmek iyi olabilir. Sağlığın mevzusunda daha titiz hareket etmek senin için ehemmiyet kazanabilir.

Aşk

Aşkı kendine çekmek istiyorsan eğer sosyalleşmen gerekebilir. Her insana potansiyel olarak bakman gerekmez doğal fakat bir ortama girip ilgileri üstünde toplaman yeni gelişmelerin önünü açabilir. Bu tür ihtimallere hazır olmalısın.

Para

İş ortamında bir değişim düşünebilirsin bugün. Lüzumlu adımları atmadan ilkin arkadaşlarınla konuşmak senin için daha iyi olabilir o yüzden. Çevrenden destek görmek bu mevzularda daha yürekli davranmana da vesile olabilir.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Duygularını denetim etmeyi öğrenmen gerekebilir bugün. Vereceğin tepkilerle tarafındaki insanların kalbini kırmamak mühim olacak şundan dolayı bugün. Daha yapıcı olmaya çalışmak gününü kazasız belasız atlatmana vesile olabilir. Duygusal tepki vermekten kaçınmalısın o yüzden.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Kendine daha oldukca süre yaratmak sana oldukca daha iyi gelebilir. Kafanı toparlamak sana oldukca iyi bir enerji verecek zira. Ek olarak duygularını denetim edip stresten arınmanı da bu vesileyle sağlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle düşündüğün kadar süre geçirememek seni birazcık üzebilir. Bu mevzuda kendini üzmemek adına birazcık çaba göstermen gerekecek. Örneğin küçücük jestlerle kendini ona hatırlatabilirsin. Direkt süre geçiremeseniz de aşkı birbirinize hatırlatabilirsiniz.

Para

İş mevzusunda çevrendeki insanoğlu gereksiz bir müdahalecilik ile sana yaklaşabilir. Bu da seni birazcık gerebilir. Sadece her ne olursa olsun, insanoğlu sana ne derse desin bu vakalar sende patlamamalı. İş mevzusunda yapıcı davranmalısın.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlarınla daha oldukca süre geçirmek isteyebilirsin. Bir proje hakkında çalışmak buna vesile olabilir o yüzden. Beraber geçirdiğiniz dönemin hepimiz için yararlı olmasını sağlamak hem arkadaşlıkta hem de işte ehemmiyet kazanabilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Egzersiz programında küçük değişimler yapmak iyi olabilir bugün. Uzman kontrolünde yeni şeyler tecrübe etmek isteyebilirsin hatta. Fırsatın oldukça yürüyüş yapmayı dikkatsizlik etmemen gerekecek. Hareket etmek sana oldukca daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Yeni tanışacağın biri yardımıyla aşk mevzusundaki düşüncelerin değişebilir bugün. Ön yargılı olmak yerine o insana bir fırsat vermek senin için oldukca daha iyi olacak. Aşka kendini açman gerekebilir.

Para

Yeni bir ortaklık hakkında teklif alman mümkün olabilir bugün. Fırsatları değerlendirirken dikkatli davranmakta yarar var fakat. Sorumlulukları en başından düzgünce dağıtmak ve her insanın üzerine düşeni yaptığından güvenli olmak mühim bir mevzu haline gelebilir.


Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Çevrende yaşananlar dikkatini birazcık dağıtabilir. İşlerinin bundan etkilenmemesi için planlı ve programlı hareket etmelisin. Programa uymak hafta sonuna girmeden ilkin birçok işi yoluna koymanı da kolaylaştıracak.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Gün içinde dikkatini tek bir yerde toplamak senin için zor olabilir. O yüzden de sana meditasyon iyi gelebilir. Nefes egzersizleri yapmak da senin için iyi olabilir. Rahat nefes alıp içinde bulunduğun anda kalmak mühim olacak.

Aşk

İlişkinin gidişatı hakkında endişelenip sevdiğin insanla konuşmak isteyebilirsin bugün. İlişkinin gidişatı için bir şeyler yapmak ikiniz için de mühim olacak zira. Gelecek ile ilgili kararlar almak ve uygulamak ikinize de oldukca iyi ve yenilikçi gelebilir.

Para

Bugün iş mevzularına odaklanmakta birazcık güçlük çekebilirsin. Fakat bu tüm her şeyi boşlaman gerekecek demek değil. Burcundaki etkisinde bırakır planlı ve programlı hareket etmenin sana daha çok şey katabileceğini izah edebilir sana.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Yaşamını değiştirecek dokunuşlar meydana getirecek bir insanla tanışman mümkün olabilir bugün. Onun yardımıyla yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara da girebilirsin hatta. Güzel şeyleri sana çekecek bir etkiyle karşılaşmak tüm enerjini değiştirebilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Ağız ve diş sağlığına daha oldukca itina göstererek kendine bir iyilik edebilirsin bugün. Çürükleri önlemek adına ve daha temiz bir ağız olması adına diş ipi kullanımını artırabilir, ağız gargaraları kullanabilirsin.

Aşk

Hayatında birinin olmasını istiyorsan alışkanlıklarını değiştirmen gerekebilir. Hayatında yeni bir insana yer açman gerekecek. Bazı şeylere niyetlenmen ve ona nazaran hareket etmen iyi olabilir bugün.

Para

Girdiğin ortamlarda tanıştığın insanlarla daha yakın ilişkiler oluşturmak gerekebilir bugün. İş için yeni ilişkiler, bağlantılar oluşturmak gelecekte daha fazlasına haiz olmanı da kolaylaştırabilir. Yeni bir iş ağı oluşturmak senin için oldukca daha iyi olacak.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün eğlenmek ve kucak kucak gülmek sana oldukca daha iyi gelecek. Etrafındakileri güldürmek için de elinden geleni yapabilirsin. Hem kendinin hem de yanındakilerinin moralini yüksek tutmak bu hafta sonunu daha keyifli geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

5/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün moralini yüksek tutmak her şeyden mühim bir hal alabilir. Gülüp eğlendikçe sağlığın da iyiye gidecek şundan dolayı. Eğlenmeye, keyifli şeylere odaklanmak sana oldukca daha ayrı bir enerji katabilir. Bunun peşine düşmelisin.

Aşk

Yeni tanıştığın biri yardımıyla güne daha heyecanlı başlayabilirsin bugün. Onunla konuşmak için sabırsızlanman da ihtimaller içinde hatta. İletişimi çoğaltıp o kişiyi tanımak sana aşk mevzusunda güzel şeyleri kapına getirebilir.

Para

Bugün işin mevzusunda daha yeni yöntemler tercih etmek isteyebilirsin. Gelişime açık olmak gelirini artırıp işlerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilir şundan dolayı. Burcundaki etkisinde bırakır yeniliğe ve gelişime açabilir seni.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Zihninin oldukca meşgul olduğu bigün geçirebilirsin bugün. Yeni fikirler üretirken kendini denetim edemeyebilirsin hatta. Kendini bu açıdan özgür bırakmak iyi olabilir fakat bunun üretkenliğine engel olmaması için istikrarlı emek harcamayı da sürdürmen gerekecek.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Virüs mevzusunda çevrendekilerden daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Her insanın bir şeyleri boşladığı ve sıcağı bahane ederek maske kullanımını es geçmiş olduğu bugünlerde senin daha özenli olman ve mümkünse de mesafe kurallarına daha çok uyman gerekebilir.

Aşk

Bugün hislerini ifade etme mevzusunda bir eksiklik çekmeyeceksin. Hatta hoşlandığın kişinin ilgisini çekebilecek yaratıcılıkta kendini ifade edebilirsin. Aşk mevzusunda oldukca daha güzel gelişmeler yaşanabilir.

Para

Karşına çıkacak fırsatları geliştirmek için yeni yöntemler denemekte yarar var bugün. Sana yarar sağlayacak vakalar için çaba gösterebileceksin. Yaratıcı fikirleri gerçeğe dökebilmek emek isteyebilir bugün. Bunun peşine düşmelisin.


Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Kendini ifade ederken kısıtlanmamaya itina gösterebilirsin bugün. Yazılı ya da sözlü olarak duygularını, düşüncelerini ifade ederken oldukca açık olabilirsin hatta. O yüzden de söylediklerini öncesinden düşünmekte yarar var. Açık sözlü olmak başkalarını üzmemeli.

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Meditasyon ve yoga benzer biçimde şeyler daha iyi odaklanmanı kolaylaştırabilir. Kendini birazcık daha iyi hissedebilmek adına bu mevzulara öncelik vermen gerekecek. Gün içinde sakin bir ortamda kafa dinleyebilmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla konuşma tarzını değişiklik yapmak isteyebilirsin bugün. İçten ve samimi olmak demek kalp kırmak demek değildir. Gerçeği söylemek adına karşı tarafı üzebilecek ifadelerden çekinmen gerekebilir. Bu tür şeyler birbirini tetikleyebilir.

Para

Bugün iş ortamlarında iletişimler öne çıkabilir. Doğru olanı söylemek iyidir fakat densizlik etmemen gerekecek. Bu ikisi arasındaki fark ise iş mevzularında ne kadar yapıcı olacağını tetikleyebilir. Aman dikkat!


Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bir süredir görüşemediğin birinden bir haber alabilirsin. Bu haber yardımıyla ileriye yönelik planlarında değişim yapmak isteyebilirsin hatta. Planlarında yapacağın güzel değişimler yardımıyla için daha da rahatlayabilir, bazı şeyleri daha net görebilirsin.

Aşk

5/5


Sıhhat

3/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün bilhassa de kendini fazla yormamaya dikkat etmelisin. Kuvvetsiz, savunmasız düşmemeye dikkat etmek senin için mühim olabilir şundan dolayı. Fırsat buldukça dinlenmeyi dikkatsizlik etmemelisin. Ek olarak bu mevzuda bolca su içmek de iyi gelebilir.

Aşk

Hayata daha pozitif bakmak, sevdiğin insan hakkında daha pozitif düşünmene de vesile olabilir. Onunla beraber bir gelecek planlamak seni yeterince heveslendirebilir. Onun da senin kadar özendiğini görmek güzel şeyleri tetikleyebilir.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında daha derin düşünme imkanın olabilir bugün. Vereceğin yeni kararlar yardımıyla geleceğin hakkında daha pozitif gelişmelerle karşılaşabileceksin. Gelişime açık olmak senin için oldukca daha mühim olabilir.

Leave A Reply