12 Ağustos 2022 Cuma Günü Tüm Burç Yorumları

0

12 Ağustos burcu genel, iş, kariyer, aşk ve ilişkilerinin günlük yorumu – Günlük burç yorumları, 12 Ağustos günlük burç yorumları, 12 Ağustos 2022 burç yorumları…

Astronomik olarak gök kürede yer edinen on iki ekip yıldızının adına burç denir. Doğduğunuz aya nazaran bir burcunuz olur. Bir yılda on iki ay vardır. Bir yılda on iki ay olduğundan de on iki burç vardır. Doğduğunuz ay, gün hatta saate nazaran burç yorumları yapılır. Aylık, günlük, senelik ve haftalık olarak burçlar yorumlanabilir. Peki, 12 Ağustos 2022 zamanı günlük burç yorumları iyi mi? İşte bugünün (12 Ağustos 2022) günlük burç yorumları…

12 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda aşama kaydediyor ve saat 21.45’de Balık burcuna geçiş meydana getirecek. Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sizden uzakta olan bir kişiyle sık kontakt kurabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi tedirgin eden bir mevzuyu artık geride bırakma sonucu alacaksınız. Bazı planlarınızda ani değişimler söz mevzusu olmaya başlayabilir.

Bu yazıdaki başlıklar:

Koç Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Aile içi ilişkilerde bir münakaşaya niçin olmamak adına fedakâr bir dil kullanmanızda yarar var. Aksi halde sinirler gerilebilir. Hususi hayatınızda partnerinizin maddi durumunda meydana gelecek olan pozitif değişimler sizi fazlasıyla mutlu edecek. Mevsimsel yorgunluklarınıza dikkat!

Boğa Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Bazı mevzularda kendinizle yüzleşmeniz gerekebilir. Geçmişte yaşanmış olan şeyleri yine yine gündeminize getireceksiniz. Geleceğinizle ilgili karar alma aşamasına geldiğinizde saptamalarınızı en doğru şekilde yaptığınızdan da güvenilir olmalısınız. İç dünyanızda bazen huzursuzluk hissedebilirsiniz. Yaşantınızda tamamlanmamış olan her ne var ise bugün gidermek adına girişimlerde bulunacaksınız.

İkizler Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Eğitimle ilgili mevzularda daha etken olabilirsiniz. Değiştirmeniz ihtiyaç duyulan mevzularda kuvvetli kişiler tarafınca engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla bir araya gelip paylaşım içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle ilgili dedikodular duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Yakın bir iş dostunuz size olan duygularını açabilir siz ise asla tahmin etmediğiniz bu şahıs karşısında ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Hem heyecanlanacak hem de hayret edeceksiniz. Maddi mevzularda ara sıra zorlansanız da genel olarak pozitif sonuçlar elde ediyorsunuz toplu kazanımlar elde ettiğinizde birikim yapabilseniz daha da mutlu olacaksınız sadece biriktirmeyi sevmiyorsunuz. Bazı aileyle ilgili mevzular sizi de ilgilendirebilir artık müdahale etme zamanı geldi de geçiyor bile.

Aslan Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler sizi yorabilir. Hedeflerinize ulaşmak için savaşım edeceğiniz bir gündesiniz. Otorite figürlerinin sizi zorladığını hissedebilirsiniz. Ev hayatınızda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki duygusal değişimler sizi ani kararlar almaya itebilir. İşlerinizi daha iyi yönde revize edebilirsiniz.

Başak Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Eşinizle ilgili mevzular gündeminizi meşgul edebilir. Görevli olduğunuz mevzularda görüşmeler yapabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ani çıkışlarınız olabilir. Kontrolünüzü elden bırakmayın. Ticari mevzularda daha sağlam sonuçlar elde etmek için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün aldığınız kararları yine gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Toplumsal mevzulara yönlenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde yapacağınız programlarla gününüzü keyifli kılabilirsiniz. Gün içinde kendinizi göstermeniz ihtiyaç duyulan zamanlar olabilir. İş hayatınızda alacağınız destek sunar sizi rahatlatacaktır. Gelecek beklentilerinizle ilgili ani değişimler meydana gelebilir.

Akrep Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Bugün dikkatinizi hep açık tutmalısınız. Şundan dolayı duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Bazı mevzularda kendinizi kanıtlamak isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların seçimi sizin için mühim. Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir oldukca mevzuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde oldukca fazla büyütüyorsunuz.

Yay Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Bugün toplumsal faaliyetlerinizin ağırlıkta olacağı bigün ve işin liderliği gene devamlı ki şeklinde sizin. Sabah saatleri gerek kontakt gerekse de antak kalma ve görüşmeler için pozitif zamanlar olabilir. Düşünce ve düşüncelerinizi tüm açıklığıyla paylaşma imkanı bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde parasal konulardaki dalgalı koşullar aklınıza takılabilir.

Oğlak Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Bugünlerde aşkı hayatınızdan çıkarmış şeklinde davranıyorsunuz. Bunu size yaşatan daha önceki ilişkilerinizin ciddiyetsizliği, bir süre soluklanıp yine kaldığınız yerden devam etmelisiniz süre geçiyor ve yalnızken daha da oldukca acele geçiyor. Maddi problemleriniz devam ediyor harcamalarınızı kısarak bunu üstesinden gelemiyorsunuz başka bir alternatif düşünmelisiniz.

Kova Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Bugünlerde hususi hayatınızda pek de pozitif sonuçlar yaşamıyorsunuz, sevgiliniz sizi baskı altında bırakan davranışları sizi ondan uzaklaştırıyor. İş mevzusunda disiplinlisiniz ve bu sizi öne çıkarıyor. Bu aralar maddi mevzularda bazı sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Son zamanlarda ise bir dostunuz size aslen dostunuz şeklinde görünüyor sadece öyleki olmadığını kısa sürede anlayacaksınız.

Balık Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Yorumları

Hayatınızla ilgili aldığınız köktencilik kararlar yavaş yavaş rayına oturuyor. Ailenizle olan sorunlarınıza ılımlı yaklaşımlar sergileyerek çözüm bulabilirsiniz. Hususi hayatınızda keskin kararlar alarak eskiye dair tüm ipleri koparabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz. Sorumlulukların ağır geldiği bir süreçten geçiyorsunuz. Size yük olan her şeyden kurtulmak psikolojinizi fazlasıyla rahatlatabilir.

Leave A Reply