12 Ağustos hangi burç oluyor? 12 Ağustos günü doğanlar burcu ne? 12 Ağustos erkeği ve kadını burç özellikleri

0

12 Ağustos günü hangi burç olduğu merak edilior. Astronomik olarak gök kürede yer edinen on iki ekip yıldızının adına burç denir. Doğduğunuz aya bakılırsa bir burcunuz olur. Bir yılda on iki ay vardır. Bir yılda on iki ay olduğundan de on iki burç vardır. Doğduğunuz ay, gün hatta saate bakılırsa burç yorumları yapılır. Aylık, günlük, senelik ve haftalık olarak burçlar yorumlanabilir. Peki, 12 Ağustos tarihinde doğanlar hangi burç olur? 12 Ağustos burç özellikleri nedir? 12 Ağustos burcu hanımı, erkeği, babası, anası ve evladı özellikleri nedir? İşte 12 Ağustos günü doğanların olanların olumlu-olumsuz burç özellikleri…

12 Ağustos Hangi Burç Olur?

Aslan burcuna haiz olan kişiler 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihlerinin içinde dünyaya gelecek olan kişilerdir.

Aslan burcu hangi ay ve özellikleri :

Pozitif yönleri: Kendine güvenen ve enerjik, esin veren, yaratıcı, kuvvetli bir etkileme gücü, artistik, güvenilir ve koruyucu

Negatif yönleri: Sert ve fazla despot, pohpohlanmaya dayanamayan, devamlı ilgi merkezi olmak isteyen, küstah, diktatör benzer biçimde, abartılı ve bencil

Aslan burcu hanımı özellilkleri:

Son aşama sadık, eli bol ve yüce gönüllü olmalarına karşın, evlilikte devamlı talihli sayılmazlar. Hatta ilişkileri garip bir halde biter. Yaşamlarında bir çok kez çocuklarıyla sorunları olur. ve bu da evliliklerinin gölgelenmesine niçin olabilir. Gençlik yıllarında çömez aşkların avcısıyken, yaşınız ilerledikçe olgun aşkların görkemli yaratıcısı olur ve yalnız bir yaşamı asla düşünemez.. Duygulu romatik bile olsa, lüks yaşam arzusundan asla vazgeçemez. Hayatında daima ona eşlik edecek aşklar vardır. Seçimleri isabetli ve uygun kişiler olacaktır. Dürüst olduğundan de, hayatındaki kişiden bıksa bile onu terk etmeden yaşantısına başka bir kimseyi almaz.. Aslan hanımefendileri gece hayatından ve görkemden hoşlanır. Siz de, her mevzuda bu özelliğkerini yansıtan giysiler ve eşyalardan almanızı isteyebilir. Takıların da yaşantılarında mühim bir yer tuttuğunu ihmal etmeyin.Bu hanım saygı duyduğu bir eşi olduğu süre yaşantısındaki kişiyide mutlu edecektir.

Aslan burcu erkeği özellikleri:

Sıcak duygusal, yakıcı aşıklardır. Beraber olduğu insanı ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğu içinde, güzel aşk sözleri söylemekte üstlerine yoktur.Bulundukları her ortamda sevgi krallıklarını duyuru etmeye hazırdırlar.Karşı cins çekici ve cemiyet içinde kendilerini belli eden kişilerdir.Cinsel açıdan yoğun yaşadıkları duygularını zor yönetim ederler.Aslan burcu kişisi partnerinden devamlı pozitif yönde sözler duymaktan hoşlandıkları için, en minik bir ilgisizlik karşısında tüm dengelerini yitirirler. Yaşamın karizmatik oyuncularıdır. Sizi seven bir aslan erkeğinden kurtulmanız o denli kolay olmayacaktır. O sizi seçmiş ise ona direnmeniz faydasızdır. Değişik aşkların kahramanı olmaya eğilimlidirler. Kuvvetli yapılarını çocuklarınada yansıtarak, onların muhteşem olmasına çalışırlar. Aslan babası iyi bir baba olmanın tüm özelliklerini taşır.

Aslan burcu anne: Çocuklarını her daim korur, kollar, gözetir. Sadece duygusallık ve şefkatlikten ziyade uzaktan müdahale etmeyi sever. Gururu, özgüveni ve direnmesi yüksektir, sitem etmeyi sever. Kendini evlatlarının üstünde görebilir. Aslan annenizi mutlu etmek için devamlı onu öven, güzel sözler söylemelisiniz.

Aslan burcu baba: Keyiflere, eğlenceye, yeme içmeye, neşeli ortamlara düşkündür. Oyuncudur, çocuklarıyla da oynamayı ve eğlenmeyi sever. Evlatlarından kayıtsız şartsız itaat bekleyebilir. Övünmeyi, gururlanmayı sever. Evlatlarının başarısı onlar için büyük bir övünç deposudur, heybetli şekilde abartmaya meraklıdır.

Aslan burcu çocuk: Ailenin beklenen, istenen, sevilen çocuğudur. Takdir edilmekten, şımartılmaktan hoşlanır ve tabiatı itibarı ile keyifli tavırları, neşeli mizacı ile beklediği ilgiyi de görür. Sanatla alakalı yönleri güçlüdür, yaratıcıdır. Kendine güzel oyunlar yaratabilir, fotoğraf ve müziğe ilgi duyabilir, sanatın her dalına meraklıdır.

Uyumlu olduğu burçlar: Yay, Koç, Kova

Uyumsuz olduğu burçlar: Akrep, Oğlak, Yengeç

 

Leave A Reply