13 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Ağustos 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini başkalarıyla kıyaslamaman gerekecek. Her insanın kendine nazaran bir yaşam yolu olabilir. Başkalarına yetişmeye çalışmak ve bu mevzuda kendini hırpalamak seni mutlu etmeyebilir. Günün sonunda seni neyin mutlu ettiğine odaklanmalısın.

Aşk

3/5


Sıhhat

2/5


Para

3/5

Sıhhat

Bol miktarda sıvı tüketmen ihtiyaç duyulan bigün olabilir bugün. Vücudun oldukca susuz kalmış olabilir. Hem sıcak havalarda terleyerek hem de gereği kadar su içmeyerek kendini zorlayabilirsin. Bunun önüne geçmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmadan daha sakin bir yazışma kurman gerekebilir. Kimi zaman lafların tam olarak nereye gittiğini görmeden hareket edebilirsin. İşte bugün buna bir dur deyip daha özenli davranman gerekecek.

Para

Maddi açıdan başkasının elinde ne var diye düşünmek senin kazancını artırmayacak. O yüzden bugün yalnız kendi emeklerine ve kendi parana bakmalısın. Başkasının ne yapmış olduğu, ne kadar harcamış olduğu seni o denli da ilgilendirmemeli bugün.


Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün şansına sen bile inanamayacaksın. Karşına çıkacak fırsatlar, odaklanacağın mevzular günün sonunda seni oldukca şaşırtabilir. Yaşamın sana getireceği güzelliklere inanmak zor olsa da bunlara iyi adapte olabileceksin.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün sıhhat açısından seni zorlayan şeyler olmayabilir. Tükettiğin su miktarına dikkat ettiğin ve beslenme mevzularında daha özenli tercihlerde bulunduğun sürece bir şeyler kendiliğinden yoluna girebilir.

Aşk

Aşk mevzusunda kafanda daha da netleşen bir durum olabilir. Eğer birisine karşı hisler besliyorsan bu hisleri daha net anlayabilirsin. Kendini anladıkça da karşı tarafa kendini ifade etmen daha da kolaylaşabilir.

Para

Bugün eline oldukca iyi bir para geçebilir. Ve bu da seni oldukca memnun edebilir. Şansına ve bereketine şaşırabilirsin. Güzel şeylerin sana akması ve bunun da kolaylıkla gerçekleşmesi kalbini oldukca rahatlatacak.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Haiz olduğun şeylere odaklanıp kucak dolusu şükretmek isteyebilirsin. Hatta elindekileri paylaşmayı da düşünebilirsin. Bir yardım kuruluşuna gönüllü olarak katılmak yada onlara para vermek iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Virüs mevzusunda önlemleri daha da artırman bugünün daha rahat geçmesini sağlayabilir. Kendini daha rahat ettirmek için maske ve mesafe kurallarına öncelik vermen gerekecek. Ek olarak evinin hijyenini sağlamak da bu mevzuda seni rahatlatabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yapacağın aktiviteler sana kendini iyi hissettirebilir. Aşka ayıracağın her bir dakikanın kıymeti artabilir. Sevdiğin kişiyle iletişimini daha sağlam bir noktaya taşıyabilirsin.

Para

Bugün şükretmeli ve elindekileri paylaşmalısın. Bir şeyleri devamlı kendine tutmak paranın kıymetini kaybetmesine sebep olabilir. Paylaşımcı olmak ise birden fazla insanoğlunun bu duruma şükür dolmasını sağlayabilir. Bu tür incelikleri gözden geçirmelisin.


Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Eline aldığın şeyi bitirmen gerekecek bugün. Maymun iştahlı olup işleri yarım bırakmaman gerekecek. Bir şeyleri sonuna kadar götürmek birazcık vakit ve emek isteyebilir. Bu sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Bugün bir şeylere odaklanmakta zorlanabilirsin. Zihnini toparlamak seni birazcık yorabilir. Sadece gününün daha iyi geçebilmesi için bu odaklanma sorununu çözmen gerekecek. Icap ettiğini hissettiğin noktada bir doktora danışabilirsin.

Aşk

Aşktan oldukca arkadaşlık gündemde olabilir. Hoşlandığın şahıs ile ilkin dost olman gerekebilir sözgelişi. Bu şahıs ile aranızdaki iletişimi dostça tutman, aşkın ileride daha rahat bir zeminde büyümesini sağlayabilir.

Para

Yeni işlere başlayıp onları bir sonuca vardırmadan öylece bırakmak para kazanmanı engelleyebilir. Başladığın işi bitirmeden bir yenisine başlamamalısın o yüzden. Emek verdiğin işi bir sonuca götürmek daha iyi olabilir.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Aşkı gözünde birazcık fazla büyütmüş olabilirsin bu aralar. Bir şeylerin istediğin benzer biçimde gitmemesi kalbini kırabilir sözgelişi. En iyisi kendi beklentilerini gözden geçirip, birazcık da iğneyi kendine batırmak olacak.

Aşk

2/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

Baş ağrılarına karşı kendini koruman gerekebilir. Bunun için kucak dolusu sıvı tüketmek iyi olabilir. Elin derhal ilaca gitmemeli fakat. Bazı şeyleri daha sıhhatli tercihlerde bulunarak da denetim edebilirsin.

Aşk

Karşındaki insanoğlunun sana karşı iyi bir sevgili olma borcu bulunduğunu düşünmen seni mutsuz edebilir. Eğer o kişinin içinden gelmiyorsa bazı şeyler, bunu bir düşünmen gerekecek. Kimse hiçbir şeye zorunlu değil.

Para

Maddi açıdan seni büyük meseleler beklemeyebilir bugün. Kazanç mevzusunda da harcamalar mevzusunda da bir şeyler orta halli devam edebilir. Bu süreci bir şeyleri gözlemleyip yeni adımlar atmadan ilkin plan yapmak için kullanabilirsin.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Kalbini yoran ne var ise bugün bunlarla arana bir mesafe çekebilirsin. Kendini birazcık dinlenmeye alabilirsin. Negatiflikten uzak durmak ve kendini birazcık geri çekmek sana oldukca daha iyi bir tesir bırakabilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

5/5


Para

3/5

Sıhhat

Bugün stresten arınman gerekecek. Bunun için de sana ne iyi geliyorsa ona odaklanmalısın. Keyfini yerine getirecek aktiviteler yada evde daha sakin bir ortamda kafa dinlemeler sana oldukca daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Aşk mevzusunda kalbini kıran şahıs ve durumlara karşı birazcık daha mesafe koyman ihtimaller içinde. Sana iyi gelmeyen insanları hayatından çıkarman gerekebilir. Kalbini yoran, seni üzen şeylerden uzaklaşman gerekecek.

Para

Bugün iş ve maddiyat mevzuları öncelikli olmayabilir. Bu tür mevzuları kendi kendine bırakabilirsin. Bir şeyler istediğin benzer biçimde gitmese de bugün bunlara odaklanacak kuvveti bulamayabilirsin. En iyisi başka şeylere odaklanmak.


Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Kucak dolusu müzik dinleyip keyifli filmler seyretmek için güzel bigün olabilir. Sana esin verecek ve ruhunu doyuracak şeylere odaklanabilirsin. Zihnini güzel şeylere vermek bu vesileyle rahat olabilir. Sanata daha çok yer açmalısın hayatında.

Aşk

5/5


Sıhhat

5/5


Para

4/5

Sıhhat

Zihnini boşaltmak ve haftanın yorgunluğundan sıyrılmak mühim olabilir bugün. Kendini birazcık daha iyi hissedebilmek için meditasyona da odaklanabilirsin. Keyfine nazaran ve sakin bigün geçirmek de tesir edecek sana.

Aşk

Hislerini ifade etmek için güzel bir şarkı seçebilirsin ona. Kendini daha iyi anlatacağını düşündüğün şarkı sözleri, film replikleri yada kitap cümleleri iyi olabilir. Aşkı sanatla ifade edebilirsin.

Para

Maddi mevzularda kafanda büyük sorular olmayabilir bugün. Bir şeyleri kendi kendine bırakabileceksin. Şu sebeple bu tarz şeyleri kendi kendine bıraksan da fena bir şey olamayacağını bileceksin. İçin daha rahat edebilir.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Gün içinde odaklanman ihtiyaç duyulan her şeye vakit ayırabileceksin. Birçok şeyi sonlandırman ihtimaller içinde o yüzden. Verimli bigün geçirebileceksin. Yarım kalan iş bırakmamak sana kendini oldukca daha iyi hissettirecek.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Hem kendi sağlığın hem de çevrendekilerin sağlığı için özenli davranmaya devam edebilirsin. Eğer dışarı çoğunlukla çıkıyorsan, evdekilerin sağlığına dikkat etmek için virüse karşı korunmanı artırman gerekebilir. Sen önlemlerini alırsan yalnız kendini değil, herkesi koruma şansın da olabilir.

Aşk

Aşka dair beklentilerini gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Tam olarak kendini tanımadan bu beklentilere girmemelisin. Çevresinde gördüğün şeyleri kendine bir ölçü olarak kabul etmemelisin. Ilkin senin kendi başına ne istediğini bilmen gerekebilir.

Para

Parasal açıdan için rahat olabilir bugün. Bu rahatlık sana kaygılardan uzak kararlar almanda yarar sağlayabilir. Verimli geçireceğin bu gün içinde parasal anlamda da mantıklı hareket etmenin yararını kat be kat görebilirsin.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Ev içinde daha çok vakit geçirmen gerekebilir. Evinin temizliğini yapmak, eşyaları düzenlemek, fazlalıklardan kurtulmak… Bu tür şeylere daha öncelik vermen zihnen ve bedenen daha iyi hissetmeni de sağlayabilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

5/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün seviye ve temizlik sana oldukca iyi gelecek. Evinin hijyenini sağlamak için tembellik etmemen gerekecek. Rahat nefes almak ve mikroplardan arınmak sana oldukca daha iyi gelecek. Hijyene odaklanmak gününün daha rahat geçmesini sağlayabilir.

Aşk

Aşk mevzusunda bu zamana kadar içine sinmeyen bir şeyler olduysa bu tarz şeyleri uzaktan gözlemlemen gerekebilir. Kendine karşı objektif olman zor olabilir bir ihtimal fakat tekrarlayan hataları gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Bugün parasal açıdan için rahat olabilir. Bu rahatlık bir şeyleri doğru yaptığını bilmekten gelecek. İşini sağlama alacaksın. Paranı daha dikkatli kullanacaksın. Maddi mevzular sana kaygı vermeyecek bugün.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

İleriye odaklanmak günün önceliği olabilir. Geçmişi geçmişte bırakmak sana birazcık zorlayıcı gelse de bunu yapman gerekecek. Sana iyi gelmeyen şeyleri hayatından çıkarman gerekebilir bugün.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Stres ve gerginliği üstünden atabilmek için sana iyi gelmeyen şeyleri kendinden uzaklaştırman gerekecek. Midene iyi gelmeyen yiyecekler, seni yoran uğraşlar, iyi gelmeyen insanoğlu… Kendine birazcık daha öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana karşı olan davranışlarını gözlemlemeye başlayabilirsin. Aşkın gözünü kör etmesine izin vermemen gerekecek. Aslen asla kabul etmeyeceğin şeyleri sırf bu kişinin hatırına kabul etmek ileride problem olabilir.

Para

Parasal açıdan ileri odaklı düşünebilirsin. Harcamaları kısıp ileriye dönük birikimler yapmak sana oldukca daha iyi gelecek. Yatırım mevzularına odaklanabilir, finansal olarak kendini geliştirebilecek şekilde hareket edebilirsin.


Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün parasal mevzulara daha çok odaklanabilirsin. Fakat bunun sebebi bir gerekseme yada zorunluluk olmayacak. İleride yapmak istediklerine bir bütçe ayırabilmek için bugünden bazı şeyleri gözden geçirmen gerekebilir yalnız.

Aşk

3/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

Ağız ve diş sağlığına öncelik verebilirsin bugün. Diş eti temizliği yaptırmadıysan bir süredir, bugün bunu halletmen gerekebilir. Bir dişçi randevusu alabilir ve bu mevzuya öncelik verebilirsin. Bu sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hislerini ilkin kendine ifade etmen gerekecek. Ilkin kendi hislerini net bir şekilde görmen gerekecek. Eğer içine sinmeyen şeyler var ise en başta bunlarla başa çıkmalısın. Aşk sonrasında gelebilir.

Para

İleriye dönük plan ve programını yaparken iyi bir bütçe ayırman gerekebilir. Yapmak istediğin seyahatler, keyfine yapacağın harcamalar için bugünden kendini hazırlaman gerekebilir. Bugün bu mevzularda daha çok karar alabilirsin.


Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Önceliklerini belirlerken gün içinde en oldukca işine gelecek şeylere odaklanabilirsin. Sadece etrafınca bu durum bencillik olarak görülebilir. O yüzden bugün önceliklerin hakkında çevrende olan bitene odaklanabilirsin.

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Sevdiğin insanların sıhhat durumları gözüne çarpabilir. Onların kendilerini daha iyi hissetmesi için bazı çabaların olabilir. O kişilerin tabip randevularını almasında onlara destek olabilirsin.

Aşk

Aşkta kendini oldukca fazla öncelikli görebilirsin. “Benim söylediğim, benim istediğim, bana nazaran, benim ihtiyacım, benim mutluluğum”… Bu mevzuda birazcık kendini geri çekip kendine çekidüzen vermen gerekebilir.

Para

Bugün para harcarken yalnız kendine nazaran yapmaman gerekebilir bazı harcamaları. Çevresinde olan bitene nazaran bazı kararlarını alman gerekebilir. Evin gereksinimleri, sevdiklerine iyi gelecek şeyler derken, bazı harcamalar birikebilir.

Leave A Reply