15 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Duygularını denetim etmeye çalışmak senin için yorucu bir çaba olabilir. Karşılaşacağın vakalara duygusal tepkiler vermemek için daha dikkatli olmalısın. Başkalarıyla sempati kurmaya çalışmak sana destek olabilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Stres ve kaygının seni teslim almasına izin vermemelisin. Bu duyguların etkisinden kurtulmak için dikkatini başka şeylere yöneltmek isteyeceksin. Açık havada yürüyüş yapmak, nefes egzersizleri yapmak sana destek olabilir.

Aşk

İlişkinin derinleşmesi için partnerinin atacağı adımları görmek seni ilerisi için heyecanlandıracak. Aranızdaki birlikteliğin iyileşmesi için çaba göstermek birbirinize verdiğiniz değerin artmasını sağlayabilir.

Para

İş yerinde senden yardım isteyecek insanlara yanıt vermek yararlı olabilir. Bilgine ve tecrübene gerekseme duyacak insanları yüzüstü bırakmamak kariyerin açısından büyük gelişimler yaşamana sebep olacak.


Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Her insanın oldukca ciddi olduğu bir ortamda bulunmak canının sıkılmasına sebep olabilir. Kendince çekilebilir bir ortam yaratmak için birkaç küçük müdahalede bulunabilirsin. Ortamı yumuşatmak için daha esprili olmakta yarar var.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Kendini kişisel olarak geliştirmeye çalışmak daha sıhhatli bir ruh haline ulaşmana destek olacak. Bunu fizyolojik eforla da desteklemek kendini gün süresince enerjik duymak için iyi olabilir. Bolca sıvı tüketmeyi dikkatsizlik etmemelisin.

Aşk

Girdiğin ortamlarda kendini açıkça ifade etmek, yeni bir ilişkiye başlama ihtimalini artıracak. Sosyalleşme fırsatlarını ertelememek senin için iyi olabilir. Yenilikler için bir talih vermeye devam etmelisin .

Para

Zor geçecek toplantılarda bulunmak seni gerebilir. Ani kararlar almaktan kaçınmalısın. Seçeneklerini canlı tutmak iş mevzusunda yanlış yöne gitmeni engellemek için mühim olacak.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Zihnen canlı olmaya çalışmak öteki insanoğlu benzer biçimde kolay pes etmeni engelleyecek. Üstün konsantrasyonun yardımıyla kendini kolayca başarı ve gelişmeye odaklayıp yeni hedefler belirleyebileceksin.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Yiyecek mevzusunda aşırıya kaçmamak senin için mühim olacak. Kendini oldukca yormayacak yiyecekler tercih etmek, gün içinde daha hareketli olmana destek olabilir. Bolca su içmeyi dikkatsizlik etmemelisin.

Aşk

Partnerinle beraber yeni aktiviteler planlayıp bu tarz şeyleri hayata geçirmek isteyebilirsin. Beraber geçireceğiniz dönemin sizi olgunlaştırmasına ve aranızdaki birlikteliğin derinleşmesine tanık olmak seni sevindirecek.

Para

Ne olursa olsun orijinal fikirlerine haiz çıkmalısın. Onların yardımıyla türlü yeni fırsatla karşı karşıya gelme ihtimalin olacak. Yeniliğe devamlı talih vermek, geleceğin için mühim olabilir.


Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

İçine düştüğün sıkıntılı durumu atlatmak için bir arkadaşın asla beklemediğin aniden yardımına gelebilir. Onunla beraber emek harcayarak işleri yoluna sokmak mümkün olacak. Beraber süre geçirmek arkadaşlığınızın da ilerlemesini sağlayabilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Stresin seni tüketmesine izin vermemek için arkadaşlarından yardım isteyebilirsin. Onların yapmış olduğu planlara dahil olmak kafanın dağılmasını sağlayabilir. Sakinleşip dinlenmeye çalışmak senin için yenileyici olabilir.

Aşk

Senin yardımına koşan bir insanla beklenmedik bir yakınlaşma yaşayabilirsin. Zor zamanında yanında olması onu senin için daha kıymetli kılacak. Birlikte süre geçirdikçe aranızda bir birlikteliğin başlaması seni şaşırtmamalı.

Para

Bir arkadaşından maddi olarak yardım istemek durumunda kalabilirsin. Bu durum seni üzmemeli. Kendini düze çıkarana kadar arkadaşının yardımı oldukca etkili olacak. Harcamalarda dikkatli olmakta yarar var.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Hislerini ifade etmek senin için daha kolay olacak bugün. İstediklerin hakkında açıkça konuşmak onlara ulaşmanı kolaylaştırabilir. Kendine olan itimatını tazelemek için bir fırsat olarak değerlendirmeyi de düşünebilirsin.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Zihinsel olarak rahatlamak için daha istekli olmalısın. Kendini daha rahat hissedeceğin ortamlarda bulunmak sana gelişim için yeni imkanlar sunabilir. Egzersiz için yeni planlar denemeyi düşünebilirsin.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak için daha istekli olmalısın. Geçmişe gereğinden fazla takılıp kalmak hayata devam etmeni engelleyebilir. Kafanı yeni şeylerle meşgul etmek kendini daha iyi hissetmene olanak sağlayacak.

Para

Mevcut gelirini çoğaltmak için değişik girişimlerin olabilir. Durumunu zora sokmadan yeni yatırımlar tecrübe etmek senin için yararlı olacak. Yeni şeyler keşfedip bu tarz şeyleri ilerletmeye çalışmakta yarar var.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Başkalarının kararsız davranışlarının seni direkt etkilemesinin önüne geçmen lazım. Hareketlerini başkalarına bağlamamak, eylemlerinde istediğin kadar özgür olmanı sağlayacak. Kendini ifade etmekte çekingen davranmamalısın.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Daha sıhhatli bir yaşam için kontrolü ele alman gerekecek. Başkalarının yaşamın üstündeki kontrolü azaltmak, kendine olan güvenin tazelenmesini sağlayabilir. Gün içinde daha etken olmaya itina göstermelisin.

Aşk

Partnerinle iletişimin istediğin tonda olmaması seni üzmemeli. Aranızdaki iletişimi düzeltmek için elinden geleni yapmalısın. Ona ulaşmak için her yolu tecrübe etmek, ilişkiye verdiğin kıymeti görmesini sağlayabilir.

Para

Üstüne düşen işi yapmak için mesuliyet almaktan kaçınmamalısın. Bugünkü emeklerin kariyerinin geleceğini belirlemede etkili olabilir. En iyi performansını göstermek için istekli davranmaya devam etmelisin.


Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Tüm işlerinin yolunda gitmesi seni sevindirecek. Tarafındaki insanların yapıcı havası seni pozitif yönde etkileyecek. Onların yardımıyla uzun süredir ertelediğin işlere dönerek yine bakabilirsin. Yarım kalan işlerini tamamlamak için uygun vakti bulabilirsin.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Hareketli bigün geçirebilirsin. Kendini zinde tutmak için beslenmene daha oldukca dikkat etmelisin. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak kendini rahat hissetmen için mühim olacak. Eline geçen fırsatı dinlenmek için kullanmakta yarar var.

Aşk

Hoşlandığın insanoğlunun bir halde sana erişmesi seni fazlasıyla heyecanlandırabilir. Makul kalmak için daha dikkatli olmalısın. Telaşlı ve özensiz davranışlardan kaçınmak ihtimaller içinde bir ilişki için ihtimalleri artıracak.

Para

Girdiğin ortamlarda tanıştığın insanoğlu yardımıyla değişik iş imkanlarıyla karşılaşabilirsin. Kendini övmek yerine onlardan bir şeyler öğrenmeye çalışmak iş mevzusunda daha değişik imkanlarla karşılaşmanı sağlayabilir.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Günü beraber verimli geçirmek için bir arkadaşından yardım isteyebilirsin. Sana vereceği destek yardımıyla iş mevzularında oldukça rahatlamanı sağlayabilir. Bu sayede kendine daha çok süre ayırıp yapman gerekenlere yoğunlaşabilirsin.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Arkadaşlarınla beraber süre geçirmek kendini daha iyi hissetmen için mühim olacak. Bazı işleri beraber yapmak kendine daha çok süre yaratmak için mühim olabilir. Bu zamanı kendini geliştirmek için kullanmakta yarar var.

Aşk

Mevcut birlikteliğin seni yormasına izin vermemelisin. Devamlı bir şeyler veren taraf bulunduğunu görmek birlikteliğin gidişatı hakkında yine düşünmeni gerektirecek. Önceliklerini gözden geçirmekte yara var.

Para

İş ortamında yeni ortaklıklar için fırsatlar önüne çıkabilir. Senin için karlı olacak yeni anlaşmalar yapmak değişik gelir kaynakları yaratmana destek olacak. Yeni insanlarla tanışmaya devam etmekte yarar var.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Her şeyi denetim etmeye çalışmak gereksiz yere yorulmana sebep olacak. Vakaları akışına bırakıp yaşamı içinden geldiği benzer biçimde yaşadıkça kendini daha rahat hissedeceksin. Bu rahatlık yardımıyla daha üretken bir döneme girebilirsin.

Aşk

4/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

Gün süresince seni meşgul edip kendine odaklanmanı engelleyecek şeylere öncelik vermelisin. Bu sorunları çözmeden sağlığın için pozitif yönde adımlar atmak düşündüğün kadar kolay olmayabilir. Gene de hafifçe yiyecekler yiyecek fark yaratmanı sağlayabilir.

Aşk

Partnerinin tepkilerini denetlemek yerine birlikteliğin gidişatının sana keyif vermesine yoğunlaşmalısın. Beraber geçirdiğiniz zamandan keyif aldıkça aranızdaki ilişki de gittikçe güçlenecek.

Para

Yeni fikirler mevzusunda üretken bulunduğunu göreceksin. Bu fikirleri değerlendirmek için arkadaşlarınla konuşmak isteyebilirsin. Onların düşüncelerini almak yeni iş fırsatları yaratmak için sana yol izah edebilir.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Aklında yer edecek şüpheleri yok etmek için zamanını değerlendirmekten çekinmemelisin. Karar vermek mevzusunda acil etmemek senin için iyi olacak. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar irdelemekte yarar var.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Sağlığın için tedbir almanı engelleyecek engelleri aşmakta istekli olmalısın. Daha sıhhatli bir rutine ulaşmak için istekli olmak, önüne çıkacak şeyleri aşmakta karalı olmalısın. Daha hafifçe yiyecekler tüketmeye itina göstermelisin.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmeyebilirsin. Arkadaşlarının sana bu mevzuda baskı yapmasına fırsat vermemek iyi olacak. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirirken üstünde baskı hissetmemek mühim olacak.

Para

Yeni yatırımlar mevzusunda telaşlı davranmamaya itina göstermelisin. Sana yarar sağlayacak şeyleri belirlemek için işin uzmanlarına danışmak devamlı iyi olacak. Zamanı ulaşınca yaptığın yatırımların netice verdiğini görebilirsin.


Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Kendini yaptığın işe zihnen adamak başarıya ulaşmanı kolaylaştıracak. Tarafındaki insanların seni bu şekilde görmesi sana daha oldukca saygı duymalarına sebep olacak. Odaklandığın şeyleri elde ettikçe mutlu olacaksın.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Zihnen yenilenmek için daha istekli olmalısın. Dışarıda daha oldukca süre geçirmek dikkatini dağıtmak için mühim olacak. Yapmak istediğin değişikliklere odaklanmak için meditasyonu deneyebilirsin.

Aşk

Sürprizler için hazır olmakta yarar var. Asla beklemediğin aniden birisiyle tanışıp yeni bir ilişkiye dönüşecek bir arkadaşlık yolunda adımlar atabilirsin. Yeniliklere açık olmak sana iyi gelecek.

Para

İş için yaptığın planların gerçekleşmesi kendini o işe adamana bağlı olacak. Planına sadık kaldıkça istediğin gelişmeyi göstermen mümkün olacak. Pozitif düşünmeye ve çalışmaya devam etmeye itina göstermelisin.


Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

İçinden geldiği benzer biçimde hareket etmek için istekli olacaksın. Gün süresince istediğin şeyi yapmak için kendini cesaretlendirmelisin. Başkalarının seni yönlendirmesine izin vermeden belirlediğin yolda ilerlemek mümkün olacak.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Sağlıksız yiyeceklerden mümkün olduğunca uzak durmak senin için iyi olacak. Rejimine uymak için elinden geleni yapmak, disiplinli hareket etmek mevzusunda sana kıymet kazandıracak.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle konuşmak için büyük bir adım atmak isteyebilirsin. Yürekli hareket etmek ihtimaller içinde bir ilişki için şansının yüksek olmasını sağlayacak. Karşı tarafı şaşırtacak şeyler tecrübe etmek iyi olabilir.

Para

Maddi açıdan gelişim sağlamak düşündüğün kadar kolay olmayabilir. Daha çok efor sarf edip hak ettiğini almak için uğraşman gerekecek. Hakkının peşine düşmek seni yorsa da sonuna kadar gitmekte yarar var.

Leave A Reply