18 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Ağustos 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Seni yorup, gereksiz yere endişelenmene sebep olacak insanlardan uzak durmalısın. Onların vereceği bilginin doğruluğuna inanmamak, bir şeylerin önünü almanı kolaylaştırabilir. Kendi gözünle görmeden, kulağınla işitmeden vakalar hakkında hareket etmemek iyi olabilir.

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Sağlığın hakkında daha dikkatli olmanda yarar var. Tabip randevularını ertelememek senin için iyi olacak. Ihtiyaç duyulan mevzularda bir doktorla görüşmekte ısrar eden olmalısın hatta. Eğer bu mevzu virüs ile ilgiliyse, hatırlatma dozunu olmak için iyi bigün olabilir.

Aşk

Bugün birlikteliğin istediğin yönde gitmemesi moralini bozmamalı. Partnerinle konuşup olanları tartışmak, çözmeye çalışmak yapılacak en iyi şey olabilir senin için. Kati kararlar almadan ilkin konuşmak iki taraf için de öncelikli olabilir.

Para

Parasal olarak sıkıntılarla karşılaşsan da mühim olan bu durumda iyi mi tepkiler vereceğin olacak. Harcamalarına dikkat edip savurganlıktan uzak durmak senin için daha iyi olabilir o yüzden. Mecburi olan haricinde harcama yapmamak günü sıkıntısız geçirmeni kolaylaştırabilir.


Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Planladığın vakalar hakkında daha dikkatli hareket etmek isteyebilirsin bugün. Vakaları fazlaca detaylı düşünüp hareket edemez hale gelmemeye dikkat etmelisin fakat. Gelecek hakkında pozitif yönde kalmaya çalışmak bugün senin için daha mühim olabilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Kalabalıktan uzak durmak senin için iyi olabilir bugün. Bundan dolayı tek başına kaldıkça daha üretken bulunduğunu fark edebilirsin. Zihnini çalıştırırken kendi başına kalmanın tesirini daha çok görebilirsin. Bu seni stresten de uzaklaştırabilir.

Aşk

Uzun süredir planladığın bir görüşmeyi son anda iptal edebilirsin bugün. Daha evvelde sana mantıklı gelen bazı şeyler bugün içine sinmeyebilir. Aşkta da düşünce değiştirmeye hakkın bulunduğunu kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Yeni iş imkanları mevzusunda daha girişken hareket etmek yararına olacak bugün. Ihtiyaç duyulan araştırmayı yapmış olup bir an ilkin adımlarını atmak isteyebilirsin. İşe odaklanmak için başkasından destek almamak da sana ek olarak bir heves verebilir.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Kendini bitkin ve kuvvetsiz hissedebilirsin bugün. Buna karşın günlük işlerini yapman gerekebilir. Bunun için de ihtiyaç duyulan gücü toplamak adına arkadaşlarından destek alabilirsin. Onların sana destek olması senin için fazlaca daha iyi olabilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Bugün genel olarak gün içinde dikkatini sık sık toplaman gerekebilir. Meditasyon yapmak sana destek olabilir o yüzden. Temiz hava almayı dikkatsizlik etmemelisin ek olarak. Kendini daha iyi hissetmeye yönelik hareketlerde bulunman iyi sonuçlanacak.

Aşk

Aşk mevzusunda şansını çoğaltmak için sosyalleşmeye ehemmiyet vermelisin bugün. Arkadaşlarınla daha fazlaca dışarı çıkıp yeni ortamlara girebilirsin bu mevzuda. Kendini ifade ederken abartıdan kaçınmak da yeni flörtleşmeleri bir sonraki adıma götürebilir.

Para

İş ortamında yeni bir insanla çalışman gerekebilir bugün. Onunla anlaşmak zor olsa da aslolan olanın işi bitirmek bulunduğunu hatırlaman kafi olabilir. Yapılması gerekeni bir an ilkin yapmış olup bitirmek ve gerektiği noktada destek almak iyi olabilir.


Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Çevresinde senin için mühim değişimler olabilir bugün. Bu değişikliklere uyum sağlamak seni oldukça meşgul edebilir o yüzden. Yeni bir plan yapmış olup buna bakılırsa hareket etmek seni genel olarak yorabilir. Fakat bu mevzuda tedirgin davranmaman da iyi olacak.

Aşk

4/5


Sıhhat

5/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün kendini eve kapatmamalısın. Fırsat buldukça dışarı çıkmak senin için iyi olacak bu sebeple. Temiz hava alıp nefes egzersizleri yapma imkanını değerlendirmen gerekebilir. Hazır yiyeceklerden uzak durmak da sana daha iyi enerji katmaya yarayabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla istediğin kadar görüşemeyebilirsin bugün. Bundan dolayı ikinizin de iş mevzusunda yoğun olması planladığınız görüşmelerin ertelenmesine sebep olabilir. Onun yerine küçücük mesajlaşmalar ve toplumsal medya üstünden dahil olacağınız etkileşimler daha iyi gelebilir.

Para

Eline bazı paralar geçebilir. Daha rahat edebilirsin. İleriye dönük daha rahat harcamalar planlayabilirsin. Bazı harcamaları önden görerek hareket etmek de ileride seni rahatlatabilir. Para senin dostun olacak bugün.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarınla daha fazlaca süre geçirmek senin için daha iyi olabilir bugün. Onlarla beraber geçireceğin süre daha yararlı işler hakkında üretken olmanı kolaylaştırabilir. Yeni fikirler üretmek, bunlar hakkında planlar yapmak seni daha meşgul edebilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün kalabalık içinde bulunmak seni tedirgin etmemeli. Temizlik ve önlem mevzularına dikkat etmeye devam ettiğin sürece virüs mevzularında iyi bir noktada olabilirsin. Bulunduğun ortamların keyfini çıkarmaktan kendini alıkoymamalısın. Önlemlerine güvenmen gerekecek.

Aşk

Arkadaşlarının vesilesiyle tanışacağın birisi aşk mevzusunda daha istekli davranmana sebep olabilir bugün. Yeni tanıştığın bu insanla daha fazlaca süre geçirmek için her fırsatı değerlendirmek isteyebilirsin. Aşka daha pozitif etkilerle yaklaşman ihtimaller içinde.

Para

Yeni iş fikirleri hakkında üretken bulunduğunu hissedebilirsin bugün. Arkadaşlarınla da beraber bu üretkenliğin üzerine gitmek isteyebilirsin hatta. Yeni gelir fırsatları yaratmak gelecekte rahat etmene ve çevrendekileri de buna dahil etmene vesile olabilir.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kafa karışıklığının seni engellemesine izin vermemen gerekecek. Dikkatini toplamakta güçlük çekersen eğer bu mevzuda daha iyi hareket edebilmek adına bir öncelikler sıralaması yapabilirsin. Çevrenden destek alman da iyi olabilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Dikkat dağınıklığına yenik düşmemek için önlem almakta yarar var bugün. Meditasyon yardımıyla işlerine odaklanman daha kolay olabilir. Zihnini boşaltmak ve negatif enerjilerden uzak durmak sana fazlaca daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insanoğlunun zor anında yanında olması seni fazlaca memnun edebilir bugün. Ona minnettar olup bunu belli etmek isteyebilirsin hatta. Beraber süre geçireceğiniz etkinlikler planlamak bu mevzuda birbirinize verdiğiniz kıymeti görmenizi kolaylaştırabilir.

Para

İşlerini yavaşlatacak bir engelle karşılaşabilirsin bugün. Sadece arkadaşlarının yardımıyla bu durumun üstesinden gelmek mümkün olabilir. Bazı şeyleri tek başına çözmeye çalışmaktansa destek almak daha iyi olabilir.


Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

İnsanlarla bir arada olmayı sevsen de fakat bugün yalnız kalmak isteyebilirsin. Kendi işinle uğraşmak senin için daha iyi olabilir. Başkalarının seni yönlendirmesi yerine istediklerin için tek başına uğraşmak sana iyi gelecek.

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Bugün kendine bakılırsa bazı öncelikler belirleyebilirsin. Açık hava yürüyüşleri, sıhhatli beslenme seçenekleri, güneşten korunma mevzuları benzer biçimde şeyler daha fazlaca dikkatini çekebilir. Kendini daha iyi duymak isteyebilirsin.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak, aşk mevzusunda şansının açılması için iyi olabilir fakat bugün buna kendini açık hissetmeyebilirsin. Yeni ortamlara girip değişik insanlarla tanışma fikri seni yorabilir. En iyisi ilkin kendi kafanı toparlamak olacak.

Para

Bugün iş ve maddiyatta bağımsız olmak daha iyi olacak. Bazı kararlarını kendi başına almalısın. Bu tabi ki de kendi bildiğinde direnme etmek ve öteki insanları yok saymak demek olmamalı. Fakat gene de kendi başına neler yapabileceğini görmen gerekebilir.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yeni şeylere adım atmak için iyi bir fırsat bulabilirsin. Şansının yaver gitmesi girişimlerinin de iyi gitmesine sebep olacak hatta. Hedeflerine gitmekte telaşlı davranmaman gene de iyi olabilir. Güzel şeylerin hevesiyle telaşlı olmamalısın.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Ruhsal olarak rahatlamaya gereksinim duyabilirsin bugün. İnsanlardan uzak durup kendine yönelmeyi tercih edebilirsin o yüzden. Ağır yiyeceklerden uzak durmak da senin için iyi olabilir. Coşku ve gerginliklerden olabildiğince uzaklaşman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insanoğlunun senin için ufak sürprizler yapması gününün güzel geçmesini sağlayabilir. Onun yanında olması keyfini daha da yerine getirebilir. Hele bir de ortak fikirler üretmeniz aşkınıza daha fazlasını katacak!

Para

Maddi olarak bir şeylere başlama fırsatın olabilir. Şu demek oluyor ki kendine ihtiyaç duyulan fırsatları sen yaratabilirsin. Bir yatırım yapabilirsin yada yapmak istediğin işe daha çok şey ayırabilirsin. Bazı şeyler, senin ortaya ne kadar emek katacağına bağlı olabilir.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bir yanlış anlaşılma seni gün boyu meşgul edebilir bugün. Bu olayın sonuçlarıyla uğraşmak seni yorabilir daha doğrusu. Bu mevzulara sabırla yaklaşmak senin için daha iyi olacak. Kendini anlatırken dolaylı davranmamaya itina göstermen gerekebilir o yüzden.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Yaşam tarzında küçük değişimler yapmak senin için mühim olabilir, bilhassa de bugün. Bu değişimleri yapmak seni gün boyu meşgul edebilir hatta. Yiyecek düzeninde değişim yapmak için bir uzmanda yardım istemen en iyisi olabilir.

Aşk

Aşka süre ayırmakta zorlanabilirsin. Bazı şeyleri kendi kendine bırakman en iyisi. Eğer hayatında bir insan var ise ve bugün onunla yeteri kadar süre geçiremiyorsan bir şeyleri telafi yoluna gitmen gerekebilir. İleriye dönük planlamalar yapmak ikinize de iyi gelebilir.

Para

İş mevzularında kimlerle ne konuştuğuna dikkat etmen ihtiyaç duyulan bigün olabilir. Gereksiz yere büyüyen vakalar, agresif tavırlar yada yanlış anlaşılmalar yolunda giden işleri sekteye uğratabilir. Bu mevzuda dikkatli davranman gerekebilir.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Aile üyeleriyle beraber yaşadığın yeri yeniden düzenlemek isteyebilirsin bugün. Her insanın fikrini belirtip buna bakılırsa bir şeyler yapmak istemesi seni de mutlu edebilir. Ev ortamlarında yenilikler yapmak enerjini de yenileyecek.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Bugün temizlik, seviye ve organizasyon sana iyi gelecek. Yaşam alanını temizlemek, fazlalıklardan kurtulmak ve daha taze bir havaya kavuşmak genel olarak iyi mi hissedeceğini de etkileyebilir bugün. Bu tür detaylar sana fazlaca iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissedebilirsin bugün. Hayatında büyük değişimler yaşamak adına kendini tazelemen ihtimaller içinde. Hislerini ifade edeceğin ve güzel tesirleri kendine çekeceğin flörtleşmeleri daha rahat yaşayabilirsin.

Para

Bugün iş mevzularında ortaklaşa hareketler burcunun üstündeki tesirini artırabilir. Ne yaparsan yap çevresinde buna dahil olacak birkaç şahıs olabilir. Ortak sorumluluklar ve ekip emekleri, harcamaları bölüşmek için de kendini izah edebilir!


Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Kendini denemeye, yeni taraflarını keşfetmeye devam etmelisin bugün. Devamlı yeni şeylerle karşılaşmak kendin hakkında yeni şeyler bulmanı kolaylaştırabilir. Öğrenmek ve idrak etmek günün önceliği haline gelebilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

5/5


Para

5/5

Sıhhat

Sağlığın hakkında daha çok önlem alabilirsin bugün. Kendine daha fazlaca dikkat etmeye çalışmak mutlu olmana da destek olacak. Stresten arınmak, daha sıhhatli bir rutin oluşturmak ve kendi önceliklerine bakılırsa yaşamak sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir insanla tanışmak için şartlar uygun olabilir bugün. Sosyalleşmeye devam ettikçe karşına beklediğin benzer biçimde birinin çıkma ihtimali artabilir daha doğrusu. Direkt olarak bir aşk tesiri görmesen de flörte ve sohbetlere açık olabilirsin.

Para

Bugün yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmek isteyebilirsin. Bu yenilikler yardımıyla yeni imkanlarla da karşılaşmak mümkün olabilir hatta. Karşına çıkan bu imkanları değerlendirmek adına radarları daha çok açman gerekecek.


Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bir arkadaşın seni arayarak yardım isteyebilir. Onun içinde bulunmuş olduğu durumu düzeltmeye çalışmak önceliğin olabilir. Durumunun iyileşmesi için beraber çalışabilirsiniz. Sevdiğin insanlara destek olmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün kendini daha sıhhatli duymak için daha çok tedbir alman gerekebilir. Alışkanlıkların hakkında birkaç tedbir alabilirsin örneğin. Yiyecek seçmekten caymak senin için daha iyi olabilir. Bolca su içmeye de devam etmelisin.

Aşk

Alacağın bir haber yardımıyla aşk hayatında hareketlenme olabilir bugün. Yeni bir insanla tanışıp onunla daha çok zaman geçirebilirsin örneğin. Bu kişiyle birlikte geçireceğiniz süre aranızda bir ilişki başlamasına da sebep olabilir.

Para

Yaratıcığın yardımıyla karşına çıkan fırsatları değerlendirmede sorun çekmeyeceksin bugün. Yeni imkanlar yaratmak senin için keyifli olabilir hatta. Bu tarz şeyleri gelir getirecek düzeye getirmek geleceğin için mühim bir hal alabilir.

Leave A Reply