18 Eylül 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Eylül 2022 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Bugün meşguliyetin olsa da beklenmedik bir dost ziyareti yada alacağın bir telefon sana kendini oldukca daha iyi hissettirebilir. Bir şeyleri kenara bırakıp sevdiğin insanlara süre ayırmayı tercih edebilirsin. En iyisi işler ve sosyalleşme içinde bir denge tutturmak olacak.

Aşk

5/5


Sıhhat

5/5


Para

4/5

Sıhhat

Kendini daha iyi hissedebileceğin bigün olabilir bugün. Bunun için yapman ihtiyaç duyulan şey, beslenmene dikkat edip bol miktarda su tüketmek ve doğal ki de yeterince dinlenmek olacak. Hayatına bir denge katmak sana oldukca daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimini daha da artırabilirsin bugün. Bu da sana kendini oldukca daha iyi hissetme fırsatı sunabilir. Aşka ve ilişkilere öncelik vermek, genel olarak enerjini de daha çok yükseltebilir.

Para

İşe odaklanmak istesen de önceliklerin gün içinde değişebilir. Maddi açıdan daha değişik mevzulara, sonradan da odaklanabilirsin. Bugün iki ayağını bir pabuca sokmamak sana daha iyi gelecek.


Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Sevdiğin kişiyle süre geçirmek sana kendini oldukca daha iyi hissettirebilir. Aşka kendini açabilirsin. Kalbini daha güzel hislere açabilirsin. İletişimle oldukca daha güzel gelişimleri kendine çekebilirsin. Bu güzel aşk etkilerini boş geçmemen gerekecek.

Aşk

5/5


Sıhhat

5/5


Para

4/5

Sıhhat

Kişisel hijyene ve bakıma itina göstereceğin bigün olabilir. Temiz olmak, cilt bakımı yapmak sana oldukca iyi gelecek. Hele bir de fırsatını bulduğun süre sıcak bir banyo yapmak tüm enerjini toplamana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha duygusal bigün geçirmen ihtimaller içinde. Birbirinize öncelik verebilirsiniz. Aşka dair daha güzel beklentilerin olabilir. Güzel ve duygusal bigün geçirmek sana kendini oldukca daha iyi hissettirecek bugün.

Para

Maddi kaygıları kenara alacağın bigün olabilir. Bugün daha rahat davranabilirsin. Kucak dolusu şükredip elindekilerin kıymetini bileceğin bigün de geçirebilirsin. İş ve maddiyat mevzuları bir başka güne kalabilir.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Kariyer mevzularında önünde mevcud engeller bugünden itibaren yavaş yavaş kalkabilir. Kendini daha atak ve rahat hissedebilirsin bu tür mevzularda. Hedefe koşmak için elinden geleni yapabilecek, bugünden o mantaliteye girebileceksin.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Diş bakımını bir üst seviyeye çıkarmak sana iyi gelebilir. Daha sıhhatli bir ağız için iyi ürünlere yatırım yapmak isteyebilirsin. Ağız gargaraları, arayüz fırçaları, diş ipleri… Sana iyi gelecek ne var ise bunlara öncelik vermen ihtimaller içinde.

Aşk

Bugün aşka giden yolda önündeki dikenleri temizleme zamanı. Sana, hislerini ifade etmen mevzusunda engel oluşturan ne var ise öncelikli olarak bunlara odaklanabilirsin. Daha yapıcı ilişkilere girmen ihtimaller içinde.

Para

Paranı iyi mi yönetim edeceğini daha net görebilirsin bugün. Zira daha evvelinde sana engel teşkil eden durumlar yavaş yavaş önünden çekilebilir. Kariyer mevzusunda da maddi mevzularda da daha dikkatli hareket edebileceksin.


Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Eğer bazı insanlarla bir iş mevzusunda düşünce alışverişi yapıyorsan ve eğer arada bazı anlaşmazlıklar oluştuysa, bugün bunu çözme şansı bulabilirsin. Bir şeylerin daha yapıcı bir enerjiyle yoluna girmesi ihtimaller içinde bugün. İş ve maddiyat mevzularında extra talihli olabilirsin.

Aşk

4/5


Sıhhat

5/5


Para

5/5

Sıhhat

Stresi üstünden atmak için daha çok çaban olabilir bugün. Keyif alacağın etkinliklere süre ayırabilirsin. Arkadaşlarınla keyifli ortamlara girebilirsin. Enerjini yükseltecek şeylere öncelik vermen sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın fakat açılamadığın birisi var ise bugün aranızda daha iyi bir yazışma başlayabilir. Direkt olarak hislerden konuşmasanız da, birbirinizi daha iyi idrak edebilecek bir arkadaşlığa haiz olabilirsiniz. Bir şeylerin yoluna girmeye başladığını hissedebilirsin.

Para

Bugün, daha sonradan halledilmesi gerekecek işler için bir şeyleri yoluna koyman ihtimaller içinde. Eğer bazı anlaşmazlıklar yada düşünce ayrılıkları var ise bugünden bunu yoluna koymak, ileride oldukca daha rahat ve süratli hareket etmeni sağlayacak.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Bugün sana güzel bir esin gelebilir. İlerlemek istediğin mevzu ne olursa olsun, onunla ilgili daha iyi hareket edebilirsin. Kendini ifade ediş biçimini de kuvvetlendirmen ihtimaller içinde. O yüzden başarıya giden yolda önünde engeller olmayacak.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün uyku düzenini gözden geçirmek için iyi bigün olabilir. Farkına varmadan uyku düzenini bozmuş olabilirsin. Daha erken yatağa girmek, daha rahat bir uyku çekmek için bir şeyler değişiklik yapmak mühim bir mevzu haline gelebilir.

Aşk

Hislerini ortaya koymakta bir sorun yaşamayacaksın bugün. Aşk mevzusunda daha keyifli ve güzel gelişmeler görmen ihtimaller içinde. Hislerini açtığın kişinin de sana karşı boş olmaması da ihtimaller içinde. O yüzden kendini içine kapatmaman en iyisi.

Para

Parasal mevzularda şansın dönebilir. Emeklerini daha doğru şekilde yönetebilirsin. Eğer yeni bir iş arayışındaysan bugün kendin için güzel fırsatlar yaratabilirsin. Bir başkasından destek gelmesi yerine, sen bu fırsatı yaratan taraf olabilirsin.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Kariyer yada para mevzusunda sorun çekiyorsan eğer, bugün çevrenden daha çok destek toplaman ihtimaller içinde. Asla beklenmedik bir halde bazı şeylerin yoluna girmesi ihtimaller içinde. Bu durum bilhassa yeni bir iş arayışındaysan seni iyi etkileyebilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Gözlerini dinlendirmen ve birazcık da olsa telefon ile bilgisayar ekranından uzak durman gerekecek. Bu mevzuda daha dikkatli davranırsan zihnen ve bedenen kendini daha da dinlendirmen ihtimaller içinde. Bugün birazcık daha enerji toplamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin tavır ve düşüncelerini görmek seni merak ettirebilir. O kişinin iyi mi davranacağını gözden geçirmek isteyebilirsin. Bunu yaparken onu gözetler yada nezaret altında meblağ şeklinde davranmaman, ilişkinizin gidişatı için mühim olabilir.

Para

Para söz mevzusu olduğunda daha iyi gelişmelerle karşılaşabileceksin bugün. Kendini rahat ettirecek yeni mevzular gündeme gelebilir. Değişik iş fikirleri, yeni teklifler daha çok talih bulabilir bugün. İş ve para mevzusunda için rahat olacak.


Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Bir bölgelere gitme söz mevzusu olabilir bugün. Beklenmedik seyahatler, değişik yolculuklar gündeme gelebilir. Her zamankinden değişik şeylere yönelmen de gerekebilir. Günü yalnız tek bir yerde geçirme fikrin boşa çıkabilir hatta.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün bolca hareketli bigün geçirebilirsin. O yüzden enerjini daha dikkatlice kullanman gerekecek. Çevrende olan bitene yetişmek için kendini hırpalamaman daha iyi olabilir. Bugün ara ara molalar vermeyi unutmamalısın.

Aşk

Hislerini ifade ederken daha rahat olabilir, kendini daha mantıklıca ortaya koyabilirsin. Aşka dair düşüncelerini daha net toparlayabilirsin. Ne hissettiğini daha kati bir şekilde görebilirsin. Aşk mevzusunda net tavırlar seni de karşındakini de memnun edecek.

Para

Maddi anlamda içinin rahat olacağı bigün geçirebilirsin bugün. Yapılacak harcamalar seni zorlamadan gerçekleşebilir. Eğer ortaklaşa bir harcamaya girilecekse, öteki insanoğlu sana bu mevzuda daha çok destek olabilir.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanlardan destek görmek için iyi bir noktada olabilirsin bugün. İnsanların sana daha çok informasyon ve birikimle gelmesi ihtimaller içinde. Beklenmedik gelişmelerle ihtiyacın olan bilgiyi elde ederek daha rahat hareket edebilirsin.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Vücudunu dinlendirmen ihtiyaç duyulan bigün olabilir bugün. Kas ağrılarına bilhassa dikkat etmen gerekecek. Kendini oldukca fazla yormadan ve daha dikkatli davranarak bigün geçirmek, yeni hafta için ihtiyacın olan enerjiye haiz olmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Güzel ve duygusal bir film seyretmek sana iyi gelebilir bugün. Aşk mevzusunda içe döneceğin bigün olabilir. Bazı şeyleri tek başına görmek için de iyi bigün olacak. Fakat genel olarak aşk söz mevzusu olduğunda bir şeylere uzaktan bakman ihtimaller içinde.

Para

İş ve maddiyat mevzusunda daha fazlasına odaklanmak adına güzel girişimlerin olabilir bugün. Çevrenden bu mevzuda daha iyi destek görebilirsin. Alacağın detayları doğru yönde kullanmak için emeklerini sıklaştırman gerekecek.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Asla beklemediğin insanlardan, beklemediğin noktalardan bir destek görebilirsin bugün. Birisinin söyleyeceği ve ona önemsiz gelen bir informasyon senin için oldukça mühim olabilir. O yüzden kulakları da gözleri de resmen dört açman gerekecek.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün egzersiz mevzularında kendine dikkat etmen gerekebilir. Vücudunun ve kaslarının yeterince esnediğinden güvenilir olmalısın. Hareket kabiliyetini çoğaltmak ve kendini daha iyi sezmek için esnemek koşul olabilir.

Aşk

Hisler söz mevzusu olduğunda bazı şeyleri ifade etmek seni zorlayabilir bugün. Aşk mevzusunda, ilişki mevzusunda birazcık geri kalabilirsin hatta. Sadece bu mevzularda olabildiğince açık hareket etmek pozitif yönde negatif ne hissettiğini karşı tarafa aktarmak daha iyi olabilir.

Para

Bugün maddiyat mevzusunda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bir başkasına oldukca önemsiz gelen bazı detaylar senin için oldukca mühim olabilir. İnsanlardan daha çok destek görebilirsin bugün.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Gün içinde kendini oldukça enerjik hissedebilirsin. Sadece bu enerjiyi boşa harcamaman gerekecek. Günü dikkatlice planlamak ve ona bakılırsa hareket etmek, enerjini daha doğru kanalize etmene vesile olabilir. Iyi mi olsa iyi hissediyorsun diye kendini gereksiz yere yormamalısın.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün ev işlerine birazcık daha süre ayırabilirsin. Yaşam alanını temiz tutmak için bazı girişimlerin olabilir. Bir süredir dikkatsizlik ettiğin noktaları temiz tutmak, genel olarak sağlığın için de oldukca iyi bir tesir bırakabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişiminize itina göstermeniz ihtiyaç duyulan bigün olabilir bugün. Kendini iyi mi ifade edeceğin extra ehemmiyet kazanabilir. Aşkta iletişimin kuvvetlenmesi ihtiyaç duyulan bigün olacak. Bu mevzu için daha çok çaba gösterebilirsin.

Para

Maddi mevzularda bol miktarda şükredip önüne bakacağın bigün olabilir. Fazla masrafın olmayabilir bugün. İş mevzularında da büyük kaygıların olmayabilir. Mevcud şartların kıymetini bilip ona bakılırsa hareket etmek sana daha iyi gelecek.


Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanlarla değişik mevzularda düşünce alışverişleri yapabilecek bir durumda olabilirsin bugün. Yeni mevzulara odaklanırken çevrenden esin alabilirsin. Zihnini çalıştıracağın ve daha güzel şeylere süre ayıracağın bigün olabilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün dinlenmek ve zihinsel aktivitelere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunu yormadığın fakat zihnini çalıştırdığın bigün olabilir. Stresten uzaklaşmak bugünün daha çok önceliği olabilir o yüzden.

Aşk

Aşk mevzusunda değişik düşünceler duymak sana esin olabilir. Başkalarının bu mevzularda neler düşündüğünü, iyi mi davrandığını gözlemlemek için iyi bigün olacak. Kendi durumunu gözden geçirirken değişik bakış açıları edinebilirsin.

Para

Yeni iş fikirleri geliştirmek için iyi bigün olabilir. Çevrendeki insanlardan daha iyi etkisinde bırakır görebilirsin. Değişik mevzulara odaklanmak, yeni projeleri bugünden geliştirmek seni oldukca daha ön plana koyabilir.


Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşından haber alabilirsin. Yada bir arkadaşın seni ziyarete gelebilir. Beraber keyifli vakitler geçireceğin insanlara daha çok süre ayırabilirsin bugün. Keyifli sohbetler seni kendine getirecek.

Aşk

5/5


Sıhhat

5/5


Para

4/5

Sıhhat

Bugün sevinç ve eğlenceye öncelik vermelisin. Daha rahat olmak, keyifli mevzulara öncelik vermek, istediklerini yiyip içmek sana daha iyi gelebilir. Zihnen ve bedenen boşalım olabilirsin. Kendini oldukca daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

Bugün sosyalleşme mevzusunda daha talihli olabilirsin. Eğer hayatında birisi var ise beraber geçireceğiniz süre size oldukca iyi gelebilir. Eğer hayatında birisi yoksa o süre gireceğin değişik ortamlarda yeni flörtleşmelere daha açık olabilirsin.

Para

İş ve maddiyat ile ilgili düşünceleri bir başka güne bırakman daha ihtimaller içinde. Bugün kendini rahat ettirecek şeylere öncelik verebilirsin. Eğer bir harcama yapılacaksa bu masrafın seni mutlu edecek şeyler için yapıldığına güvenilir olman gerekecek.

Leave A Reply