19 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Ağustos 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Yapıcı davranışlarda bulunmak seni zorlayabilir bu aralar. Duygusal davranıp ani kararlar almak isteyebilirsin. Hatta buna yatkın da olabilirsin. Sadece gene de ileriyi düşünerek ve bir ayağını yere basarak hareket etmen gerekecek.

Aşk

2/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

Bugün stres seni birazcık zorlayabilir. O yüzden günü birazcık kendi başına geçirmek ve negatif insanlardan uzak durmak sana iyi gelebilir. Kafanı toparlamaya, negatiflikten sıyrılmaya gerekseme duyabilirsin bugün. Buna odaklanman gerekecek.

Aşk

Aşk mevzusunda devamlı negatif giden bir şeyler var ise bugün buna daha dikkat etmen gerekebilir. Kendini tekrarlayan üzüntüler, çözülmemiş sorunların eseri olabilir. Değişik insanlarla aynı sıkıntılar yaşıyorsan bilhassa, iğneyi kendine batırman gerekebilir.

Para

İleriye dönük tutum planlarına odaklanabilirsin. Daha iyi kazançlar için şu anda elinde olan paranın kıymetini bilmen gerekecek. Eğer kredi kartı borçların biriktiyse ilk olarak onları bitirmek iyi olabilir.


Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün dinlenmek sana daha iyi gelecek. Kendini yormadan ve sıkıntıya sokmadan rahat bigün geçirmeye odaklanmalısın. Kendine süre ayırabilir ve önceliklerini baştan belirleyebilirsin. Bu enerjiyi bu tür detaylarda kullanman gerekecek.

Aşk

4/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

Sağlığına öncelik vermen ve birazcık dinlenmen gerekebilir. Eklem ağrılarına ve öksürüklere fazladan itina göstermelisin. Virüse yakalanmamak adına ve bunun etkilerini yaşamamak adına bağışıklığını artırmayı deneyebilirsin.

Aşk

Hislerini açmak zorlaşabilir bugün. Sadece bu mevzuda en azından kendine karşı dürüst olman gerekebilir. Karşı tarafa bir adım atamasan bile bugün kendine karşı dürüst davranman gerekebilir. Hislerini en başta kendine anlatabilmelisin.

Para

Bugün maddi kaygıların olmayabilir. Parasal mevzular sana sorun vermeyebilir. Kafanı iş ve para mevzularında yormamak iyi bir değişim olabilir. Dinlenmek ve ileriye odaklanmak, bir şeyleri başka zamana bırakmak fazlaca daha iyi sonuçlanacak.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Sana yapılmasını istemediğin şeyleri senin başkasına yapmaman gerekecek. Yalan söylemek, karacılık atmak, dedikodu yapmak… Bu tür negatif tesirleri kendine çekmemen genel olarak daha iyi olabilir. Ne söylediğine fazladan dikkat etmelisin.

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Stres seni zihnen yorabilir. Bundan uzak durmak adına daha dikkatli hareket etmen gerekecek. Stres atabileceğin etkinliklere öncelik vermek iyi olabilir. Keyif alacağın mevzulara ve kendi başına odaklanacağın şeylere daha fazlaca süre verebilirsin.

Aşk

Aşk mevzusunda iğneyi birazcık kendine batırman gerekebilir. Sevdiğin kişiyi zorlayacak şeyleri ona yaşatmamak adına ilkin kendi hareket ve davranışlarını gözden geçirmen gerekebilir. Bu tür inceliklere itina göstermelisin.

Para

Bugün parasal anlamda seni zorlayan bir şey olmayacak. Sadece iş ortamında kimlerle iyi mi konuştuğun daha mühim bir hal alabilir. Dedikodudan uzak durman gerekebilir. İnsanlarla iyi iletişimler kurup yapıcı olmak daha etkili olacak.


Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Meşhur düşünür Tarkan’ ın da söylediği şeklinde: Başkası olma kendin ol… Bugün tam da bunun günü olacak. Etrafındaki insanlara uyum sağlamak için {hiç de} kabul etmeyeceğin şeyleri kendine çekmemelisin. Sonradan pişman olacağın şeylere para harcamamalısın örneğin. Bu mevzuda özenli olman gerekebilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Açık havada derin nefesler almak iyi olabilir, doğal çevrende kimse yoksa. Temiz havayı içine çekmeye gerekseme duyabilirsin. Birazcık hareket etmek ve temiz hava almak sana fazlaca iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın birisine karşı kendini beğendirmek isteyebilirsin. Sadece bu durumun ne kadar gerçekçi olacağına bakman gerekecek. Sırf o şahıs beğensin diye asla olmadık şeyleri kendine yakıştırmamalısın örneğin. Bu mevzuda özenli davranman gerekebilir.

Para

Maddi mevzularda daha dikkatli davranman ihtiyaç duyulan bir sürece girebilirsin bugün. Paranı iyi mi harcayacağın, iyi mi kazanacağın mühim bir sual haline gelebilir. Planlı ve programlı gitmen o yüzden daha iyi bugün.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Elinde mevcud şartlara gore yeni kararlar almaya başlayabilirsin. Alacağın bu kararlar ileride seni daha rahat bir hayata götürebilir. Fakat bugünden kolları sıvayıp zor olana odaklanman gerekecek. İşte bugün tam da onun günü olabilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

İşte yorulmak normaldir fakat kendini paralarcasına hareket etmek anormal olabilir. Yeri ulaştığında dinlenmeyi de, boşalma olmayı da bilmen gerekecek. Hayatına bir denge katmak için bugün iyi bigün olabilir.

Aşk

Hislerini açamadığın kişinin sana aşkından ölmesini beklememelisin. Aşk mevzusunda daha mantıklı olman gerekebilir. Senin açılamadığın mevzularda başkasının açılmasını beklememelisin o yüzden. İlk adımı senin atman gerekebilir.

Para

İleriye dönük iş fikirleri geliştirmek adına bugün daha çok hareket edebilirsin. Daha güzel gelişimleri kendine çekebilmek için özenli davranman gerekecek. Zorluk derecesi yüksek kararları almak ve en doğrusuna odaklanmak boşa gitmeyecek bugün.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanlardan değişik olmak adına {hiç de} içine sinmeyen kararlar almamalısın. Sırf birilerine kendini beğendirmek için normalde odaklanmayacağın şeylere süre harcamamalısın. En iyisi kendin olmak bugün…

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Kan dolaşımını çoğaltmak günün önceliği olabilir. Hareketsiz bigün geçirmemeye itina gösterebilirsin. Süratli adımlarla yürüyüşler yapmak, nefes egzersizleri yapmak ve esneme hareketlerine odaklanmak daha iyi olabilir. Bugün hareketsiz kalmamaya çalışman senin için en iyisi.

Aşk

Hoşlandığın şahıs ile iletişimi çoğaltmak isteyebilirsin. Fakat bu kişiye kendini beğendirmek için asla olmadık hallere girmemelisin. Sevmediğin müzikleri seviyormuş şeklinde yapmak, izlemediğin filmleri izlemiş şeklinde anlatmak ters tepebilir, aman dikkat!

Para

Parasal mevzularda bir şeyler tam istediğin şeklinde gitmese de elindekilerin kıymetini bilmen gerekecek. Mevcud şartlara gore yeni kararlar alman daha iyi olabilir. Hayallere gore değil, elindekilere gore hareket etmelisin.


Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün içini rahatlatan bazı haberler alabilirsin. Bu güzel haberler güne de pozitif yaklaşmanı sağlayabilir. Sevdiğin insanlarla keyifli haberleri kutlayabilmen gerekecek. Güzel şeylerin kıymetini bilmelisin bugün.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Hem kendine hem de çevrendekilere dikkat etmen gerekebilir. Bilhassa de virüs mevzularında alacağın önlemlerle… Bu tür mevzularda daha özenli ve dikkatli hareket etmek genel olarak sana daha iyi bir enerji katacak. Virüse karşı önlemleri artırman gerekebilir.

Aşk

Aşka dair daha güzel ve keyifli gelişmeler görebilirsin. Flörtleşmeler yaşanabilir. Sana ilgisini belli edenler olabilir. Aşkta asla beklemediğin kişilerle yapacağın iletişimler seni bile şaşırtabilir. Güzel şeylere kendini açmalısın.

Para

Maddi mevzularda kafan daha rahat olabilir. Kucak kucak şükretmeye başlayabilirsin. Kendini daha iyi hissetmen ileriye dönük daha rahat kararlar almanı da tetikleyebilir maddi olarak. Güzel şeylerin kıymetini bilerek ve kucak dolusu şükrederek günü geçirebilirsin.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Günü daha güzel geçirmenin yollarını arayacaksın. Keyfini yerine getiren şeylere odaklanman daha ihtimaller içinde o yüzden. Güzel şeyleri kendine çekebilecek ve daha verimli şeylere süre ayırabileceksin. Bu güzel enerjinin kıymetini bilmelisin!

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Kendini yormadığın ve virüse karşı önlemlerini aldığın sürece gün içinde seni zorlayan bir şeylerle karşılaşmaman ihtimaller içinde. Uyku düzenini bozmamaya çalışmak bu aralar yapacağın en ekstrem sıhhat kontrolü olabilir. Rahatına bakmalısın.

Aşk

Senden hoşlanan birisi çevresinde gezinmeye başlayabilir bu aralar. Yada toplumsal medyada seninle ilgilenen bir insanoğlunun mesajını görebilirsin. Bu tür ilgileri üstünde toplamak gururunu fazlaca okşayacak. Keyfini yerine getiren aşk bilgileri ile karşılaşabilirsin.

Para

Maddi kaygıları bir kenara bırakabileceksin. Seni yoran meseleler gündeminden düşebilir şu sebeple. Parasal açıdan fazlaca daha pozitif olan şeylere odaklanmak sana genel olarak fazlaca daha iyi bir enerji getirecek. Güzel harcamalar yapabilirsin.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Yorgunlukla başa çıkmak mühim olabilir bugün. İş ortamlarında kendini fazlaca hırpalıyorsan eğer bugün dinlenmen gerekebilir birazcık. Günü erken bitirip dinlenmeye çekilmek sana fazlaca daha iyi gelecek.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Uyku düzenine dikkat etmek ve gün içinde molalar verebilmek iyi olabilir. Zihnini boşaltmaya ve kaslarını dinlendirmeye gerekseme duyabilirsin. Bu mevzularda daha özenli davranmaya başlaman gerekecek.

Aşk

Sana karşı hisleri olan birisi seninle iyi mi iletişime geçeceğinin yolunu bulmaya çalışabilir. Aşka daha pozitif bakmanı bekleyebilir bu mevzuda. Çevrendeki insanlarla konuşurken aşka tövbeli ve bu mevzulara sert bakan birisi şeklinde durmaman daha yapıcı olabilir.

Para

İş seni yorabilir. Maddi kaygılar seni yıpratabilir. Tüm bunlar düzgüsel… Düzgüsel olmayan şey, kontrolünde olmayan şeyler için kendini sıkman olacak. Elinden geleni yaptıktan sonrasını oluruna bırakmayı öğrenmen gerekebilir.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bol miktarda sıvı tüketmek ve sağlığına itina göstermek bugünü daha rahat geçirmeni sağlayabilir. İnsanın devamlı canını dinlemesi iyi bir şey değildir fakat bugün senin birazcık kendine odaklanman gerekebilir. Günü kendin için kolaylaştırmalısın.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Bugün sıhhat açısından kendini iyi mi daha iyi hissedebileceğine itina gösterebilirsin. Daha çok su tüketmen gerekebilir. Sıcağın negatif etkilerini kırmaya çalışman gerekebilir. Kendini daha iyi sezmek adına günlük rutininde değişimler yapabilirsin.

Aşk

Senden hoşlanan bir insan sana ilgisini belli edebilir bugün. Bu kişinin ilgisi gururunu okşayabilir. O şahıs ile ilgili merakın artabilir. En iyisi bugün iletişimlere açık olmak olacak.

Para

Bir şeyleri ertelemekten yada gerektiğinde yardım istemekten çekinmemelisin. Çevresinde seninle iş mevzusunda uzlaşabilecek insanoğlu olabilir. Her şeyi kendi başına halletmeye çalışıp kendini hırpalamak yerine insanlarla iletişime geçmelisin.


Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, kendini geliştirmek iyi olabilir. Bugün zihnini değişik şeylere açabilirsin. Yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmen sana fazlaca daha iyi şeyler katabilir. Bugün eğitime ve gelişime odaklanmalısın.

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Sıhhatli bir gövde için neler yapman gerek? Bugün bu tür mevzularda daha çok düşünebilirsin. Hem egzersiz hem de sıhhatli beslenme şeklinde mevzularda kendini geliştirmen ve yeni şeyler öğrenmen gerekebilir. Değişik fikirlere kendini açman gerekecek.

Aşk

Aşka kıskançlık karışabilir bugün. Hoşlandığın kişinin bir başkasına ilgi gösterdiğini düşünebilirsin. Bu mevzuda tüm gerçekleri öğrenmeden ani tepkiler vermemen gerekecek. Hislerini denetim altına almalısın.

Para

Bugün kariyerin için kendini geliştirmen gerekebilir. Haiz olduğun informasyon birikimini çoğaltmak ve bu mevzuda tecrübe kazanmak ilerisi için daha mühim olabilir. O yüzden bugün daha fazlaca şey öğrenmeye açmalısın kendini.


Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Kendini daha iyi sezmek için başkalarına gerekseme duymamalısın bugün. Günü tamamen kendine ayırman iyi bir değişiklik olabilir. Güzel şeyleri tek başına yapabileceğini de kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

2/5


Sıhhat

3/5


Para

3/5

Sıhhat

Çevresinde virüs mevzusunda özenli olmayanlar olabilir. Senin bu mevzuda daha dikkatli davranman gerekecek. Kendini daha sıhhatli bir konuma yerleştirmek için maskeye, mesafeye ve temizliğe fazladan itina göstermelisin.

Aşk

Aşka odaklanış biçimini değiştirmen gerekebilir. Devamlı bir şeyler bekler halde olmamalısın. Kimsenin sana bir aşk borcu olmadığını ara ara kendine hatırlatman gerekebilir. Bugün birazcık senin aşka ne kattığına odaklanman gerekecek.

Para

Kendi paranı kendine gore harcamalısın. Bir başkasının neler diyeceğine gore değil daha fazlaca kendine gore halletmelisin bazı şeyleri. Parasal anlamda başkasına bağımlı olmaman en iyisi.

Leave A Reply