19 Mayıs Günlük Burçlar

0

18 mayıs, 2022

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.

17 mayıs, 2022

Ay tutulmasının ardından hedeflerinize odaklı hareket edebileceğiniz plan ve organizasyon gerektiren işlerle uğraşabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı göstermek zor olmayabilir.

16 mayıs, 2022

Gün içinde beklenmedik durumlar karşısında hazırlıklı olmaya çalışmalısınız. Akşama doğru daha rahat bir gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

15 mayıs, 2022

Keşif ve macera ruhunuzun öne çıktığı bir gün olabilir. Gittiğiniz yerlerde edindiğiniz deneyimlerden karşılaştığınız kişilerden çok şey öğrenebilir, öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz.

14 mayıs, 2022

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan üzerinizde duygusal etkiler bırakabilecek deneyimler kazanabilirsiniz. Kişisel gelişim adına kazanımlarınız büyük olabilir ve bunları paylaşmak için sabırsızlanabilirsiniz.

13 mayıs, 2022

Ortak iş, anlaşma, imza ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz.  İş hayatında kurduğunuz iyi ilişkiler bugün size avantaj sağlayabilir. Derin ve kapsamlı düşünmekte ve sorgulamakta zorlanmayabilirsiniz.

12 mayıs, 2022

Mücadele ve azminizin yüksek olduğu bir gün, karşınıza çıkan güçlü kişiler, erkek gibi kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.

11 mayıs, 2022

Jüpiter Koç burcunda ilerlerken bugüne kadar kendinize yapmış olduğunuz yatırımların, gerçekleştirdiklerinizin, başarılarınızın ödülünü alma zamanınız geldi. Sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi, kaynaklarınızı çok daha iyi değerlendireceğiniz, artık eskisi kadar emek ve uğraş sarf etmeden karşılık göreceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem sizi maddi ve manevi yönden zenginleştirirken, bilgi ve deneyim anlamında kendinize çok ��ey katabilir, maddi imkanlarınızdan daha çok yararlanabilirsiniz. Hayatınızda konfor ve keyif artabilir.

10 mayıs, 2022

Ev ve aileyle iletişim bu dönemde zihninizi meşgul edebilir. Aile içi iletişimde yanlış anlama ve anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz. Geçmişe dair konuları da kafanıza çok fazla takmamaya çalışmalısınız.

9 mayıs, 2022

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Ancak günün şartları bu mükemmel yönünüzü bir miktar dağıtabilir, sizi dalgın veya unutkan kılabilir. Özellikle sosyal ilişkilerde güç dengelerini biraz daha gözetmeniz gerekebilir. Gereksiz kaygıları bir kenara bırakın.

8 mayıs, 2022

Gündelik yaşamınızda insanlara yardımcı olarak, çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi ortaya çıkararak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı anda pek çok işi halledebileceğiniz güçte olabilirsiniz.

7 mayıs, 2022

Aşk ve sevgiyle ilgili konular gün içinde en çok meşgul olabileceğiniz alan olabilir. Duygular söz konusu olduğunda kontrol sağlamanın ya da beklenti içinde olmanın her zaman sonuç getirmeyebileceğini unutmayın, akışta kalmalısınız.

6 mayıs, 2022

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken egolarla ilgili problemlere daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İsteklerinizi, heveslerinizi açıkça ortaya koymak isteyebilirsiniz.

5 mayıs, 2022

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.

4 mayıs, 2022

Güneş Uranüs kavuşumu yakın çevrenizde ilginç ve sıra dışı konuşma ve görüşmelere dikkat çekebilir. Bugün her zamankinden çok farklı düşünmek isteyebilirsiniz.

3 mayıs, 2022

Eve ve aileye odaklı bir gün geçirebilir, tadilat, tamirat, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz. Yemek ve beslenme konuları gündeme gelebilir. Geçmiş ve anılar duygusal bazı hassasiyetlerin yanında ikilemleri de ortaya çıkarabilir.

2 mayıs, 2022

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında rahat bir nefes alabilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi değerlendirmek için fırsatlar yanınızda olabilir.

1 mayıs, 2022

Venüs ve Jüpiter burcunuzda kavuşurken özellikle de burcunuzun son günlerinde doğduysanız oldukça keyifli bir gün geçirebilir, sevdiklerinizle, dostlarınızla sevinçlerinizi paylaşabilirsiniz.

30 nisan, 2022

Bu tutulma yakın çevrenizde önemli değişimlere işaret edebilir. Eğitim alanında önemli ve hızlı başlangıçları beraberinde getirebilir. Pozitif ve iyimser bakış açınız sayesinde yakınlarınızla, iş arkadaşlarınız ve komşularınızla, kardeşlerinizle daha sık görüşebilir, aranızda çoğu iletişimden kaynaklanan ve muhtemelen zihinde büyüyen problemleri çözebilirsiniz.

29 nisan, 2022

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişiminiz artıyor. Ailenizle daha sık görüşebilir ya da onların görüş ve fikirlerine başvurabilirsiniz. Aranızda anlaşmazlık olan konuları çözebilirsiniz.

28 nisan, 2022

Güven duygunuzu öne çıkarmak ve karşınızdakilere göstermek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını ararken cömert yanlarınızı da ortaya çıkarabilirsiniz.

27 nisan, 2022

Venüs ve Neptün burcunuzda kavuşurken gerek işinizde gerek özel hayatınızda yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz. İlişkilerde karşı tarafı fazla idealize etmemeye gayret göstermelisiniz.

26 nisan, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.

25 nisan, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi göstermeniz hiç de zor olmayabilir. Girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha güçlü ve söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.

24 nisan, 2022

Haftanın son gününde özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.

23 nisan, 2022

Kontrolünüz dışındaki gelişmelerin hayatınızı şekillendirebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Akışta kalmayı tercih ederken maneviyata, mistik ve spiritüel konulara daha çok ilgi duyabilirsiniz.

22 nisan, 2022

Sosyal gündeminizde arkadaşlarınız var. Onlarla bir araya gelip fikir ve düşüncelerinizi tartışacağınız, paylaşıma açık sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş ve aktiviteler yapabilirsiniz.

21 nisan, 2022

Arkadaşlarınıza duygusal yönlerinizi gösterebileceğiniz, duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Şefkatinizi, koruyucu yönlerinizi özellikle sosyal gruplarınız içinde daha çok sergileyebilirsiniz.

20 nisan, 2022

Bugün burç değiştiren ve Boğa burcuna ilerleyen Güneş ile birlikte iletişim konularında kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş, sıra, masa arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle daha sık görüşme, konuşma ve sohbet etme imkânı bulabilirsiniz.

19 nisan, 2022

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

 

Leave A Reply