20 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Ağustos 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Sorumluluklarına daha sıkı haiz çıkmalısın. Günün sonunda kendine daha çok vakit ayırabilmek için gün içinde üstüne düşeni yapman gerekecek. Her işi zamanında hayata geçirmeye çalışmak sana fazlasıyla destek olacak.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Zor olsa da stresten uzak kalmaya çalışmakta yarar var. Yürüyüşe çıkıp dikkat dağıtmak sana destek olabilir. Ya da arkadaşlarınla beraber daha çok vakit geçirmek sana iyi gelecek. Yemekte aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla daha fazlaca vakit geçirmek için daha fazlaca çaba sarf etmelisin. İlişkiye vereceğiniz emek ikinizin geleceği için de iyi olacak. İstediğiniz geleceğe ulaşmak için birbirinize daha çok vakit ayırmak isteyeceksiniz.

Para

Harcama mevzusunda daha dikkatli davranmalısın. Gereksiz sayılabilecek harcamaları fark etmek dahi senin için mühim bir gelişme olacak. Bu periyodu bu şekilde atlatmak ileride bolluk içinde geçecek zamanların gelmesini kolaylaştıracak.


Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarınla yapacağın görüşmeleri daha çok ertelememelisin. Sosyalleşmek için karşına çıkacak fırsatların tekrarı düşündüğün kadar erken gerçekleşmeyebilir. Toplumsal mevzularda daha etken olmak sana yarar sağlayacak.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Kapalı ortamlarda bulunmak yerine kendini daha fazlaca açık ortamlara atmalısın. Temiz hava yardımıyla enerjini daha kolay yenilediğini bilmek seni daha üretken meydana getirecek. Yiyecek mevzusunda aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanoğlunun senden istediklerini karşılamak için gerekirse daha dikkatli olmalısın. İlişkinizin ilerlemesi için birbirinize daha fazlaca vakit ayırıp birbirinizi daha fazlaca dinlemek ikiniz için de yararlı olacak.

Para

Yeni insanlarla tanışmak için karşına çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisin. Gelişen toplumsal çevren yardımıyla iş mevzusunda daha çok fırsatla karşılaşman mümkün olacak. Bunların içinde seçim yapmak seni memnun edecek.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Gün süresince işlerine odaklanmayı zorlaştıracak şeylerle karşılaşabilirsin. Bu tarz şeyleri atlatmak için yakınlarından, arkadaşlarından yardım istemekten çekinmemelisin. Onların yardımları yardımıyla büyük adımlar atmak mümkün olacak.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Yapılacak işlere daha iyi odaklanmak için meditasyonu denemekte yarar var. Bu sayede gereksiz düşüncelerden uzaklaşıp aslolan mevzuya daha iyi odaklanabilirsin. Kalabalık içinde bulunurken daha dikkatli olmakta yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanla düşündüğünden daha fazlaca vakit geçireceksin. Birlikte geçireceğiniz zamanı gelecek hakkında değişik planlar yapmak için kullanabilirsiniz. Bu sayede birlikteliğin istediğin yönde geliştiğini görmen mümkün olabilir.

Para

Eline bir miktar para geçebilir. Bu para yardımıyla günü umduğundan daha rahat geçirebilirsin. Harcamaların mevzusunda sorun yaşamamak sana itimat verecek. Gene de savurganlıktan uzak durmakta yarar var.


Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Dostlar içinde yaşanacak düşünce ayrılıklarının seni fena etkilemesine izin vermemelisin. Önünde sonunda senin dediklerinin çıkacak olması içini rahat tutmana sebep olacak. Yapıcı davranmaktan vazgeçmemelisin.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bugün dinlenmek senin için daha mühim olacak. Dikkatini belli bir noktaya toplamaya çalışmak senin için daha yararlı bir aktivite olabilir. Meditasyondan faydalanmaya çalışmakta yarar var. Nefes egzersizleri yapmayı unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki ihtimaller içinde anlaşmazlıkları çözmek için yapıcı davranmalısın. Bu anlaşmazlıkları en başından çözmeye çalışmak ilişkinizin istediğin yönde ilerlemesine katkısı büyük olacak.

Para

Yeni iş fırsatları mevzusunda daha yürekli adımlar atabileceksin. Kendini geliştirmeye olan hevesini canlı tutmak devamlı yeni iş imkanlarıyla karşılaşmana sebep olacak. Bu imkanları gelire dönüştürmek için düşünme fırsatın olacak.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni bir şeye adım atmak için doğru vakit olmayabilir. Mevcut işlerine odaklanıp onları bitirmeye çalışmak senin için daha yararlı olacak. Her şeye karşın pozitif kalmaya çalışmak senin için zor olsa da lüzumlu olacak.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Kontrolün dahilinde olmayan vakalar hakkında üzülüp kendini sıkmaya gerek yok. Kaygı ve endişeden uzak durmak senin için daha iyi olacak. Arkadaşlarınla birlikte vakit geçirmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber yeni planlar yapmak seni heyecanlandıracak. Gelecek hakkında ortak hayaller kurabildiğinizi fark etmek aranızdaki birlikteliğin daha da değerlenmesini sağlayabilir. Hayalleri kurarken gerçekçi kalmakta yarar var.

Para

Alacakların mevzusunda sorun yaşamak canını sıkabilir. Her şeye hazırlık olup buna nazaran hareket etmek daha iyi olacak. Yeni harcamalar yapmaktan kaçınmak seni ileride oluşacak büyük sorunlardan koruyabilir.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Sevdiklerinin yanında olmaması canını sıkabilir. Bir halde onların yanında olmak ya da onlara yakın olmak senin için mühim olacak. İletişime devam etmek için her yolu denemekte yarar var. Mümkün olduğunca tek başına kalmamalısın.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Gün içinde mümkün olduğunca yorulmaktan kaçınmalısın. Enerjini korumak günü daha verimli geçirmene destek olabilir. İmkan oldukça yürüyüş yapmış olup kafa dağıtmak kendini daha iyi hissetmene destek olacak.

Aşk

Yeni tanışacağın bir insanla daha fazlaca vakit geçirmek için değişik girişimlerin olabilir. Vakit geçtikçe kendini onun yanında rahat ve rahat hissedeceksin. Bu durumu korumak için elinden geleni hayata geçirmeye devam etmelisin.

Para

İş hakkında değişik sorumluluklar alman gerekebilir. Yapılması ihtiyaç duyulan için adım atmaktan, öne çıkmaktan çekinmemelisin. Cesaretinin ödülünü kısa sürede alıp daha rahat zamanlara geçiş yapman mümkün.


Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla tartışmalara girmekten kaçınmalısın. Sana bir şey kazandırmayacak tartışmalara girmek seni yormaktan başka bir şeye yaramayacak. Enerjini koruyup üretken olmaya çalışmak senin için daha yararlı olabilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

İçinde bulunduğun ortamın sessizliği içinde daha çok düşünme fırsatın olacak. Tarafındaki insanlarla ilişkin hakkında daha çok değerlendirme yapma imkanı bulabilirsin. Kendinle ilgili bir değerlendirme yapmak daha rahat hissetmene destek olacak.

Aşk

Mevcut ilişkini hareketlendirmek için değişik girişimlerin olacak. Partnerinle birlikte yeni aktivite planları yapmakta yarar var. Yeni bölgeler görmek, yeni şeyler tecrübe etmek aranızdaki birlikteliğin daha iyiye gitmesine destek olacak.

Para

Bir işi bitirmeden diğerine adım atmak seni düşündüğünden fazla yorabilir. Yaptığın işe kendini mümkün olduğunca fazla vermek işinin sonuçlarının pozitif olmasını sağlayacak. Başarıya ulaşmak seni fazlası için motive edecek.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarınla daha çok görüşme fırsatı bulabilirsin. Bu imkanı yeni etkinlikler planlamak için kullanmak senin için mühim ve yararlı olacak. Kendine daha fazlaca vakit ayırmak, hususi işlerine daha fazlaca vakit ayırmanı sağlayacak.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Bulunduğun ortam sağlığın için zorlayıcı bir durumda olabilir. Kendine ihtiyaç duyulan önemi gösterip lüzumlu önlemleri almak senin için iyi olacak. Öğün atlamamaya dikkat etmek rejim mevzusunda daha başarıya ulaşmış olmanı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin insan seni tarafındaki insanlardan, arkadaşlarından kıskandığını söyleyebilir. Onun duygularına yenik düşüp bulunduğunuz ortamın tadını kaçırmasına engel olmak isteyeceksin.

Para

Yeni bir iş mevzusunda karar alırken zorlandığını hissedebilirsin. Başkalarından yardım istemekten çekinmemelisin. Zamanı daha doğru kullanmak için bu yardım senin için mühim olacak.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Günlük işlerini aksatmamak için daha çok çaba göstermen gerekecek. Yapılması gerekeni ertelemek yerine zamanında harekete geçmelisin. Bu sayede omuzlarından büyük yük kalktığını fark etmek kendine daha fazlaca vakit ayırmanı sağlayabilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

5/5


Para

4/5

Sıhhat

Soğuk algınlığına karşı daha dikkatli olmakta yarar var. Alacağın önlemleri çoğaltmak günü daha iyi geçirmene destek olacak. Yeterince su içtiğinden güvenli olmalısın. Egzersiz mevzusunda kendini fazla zorlamamayı deneyebilirsin.

Aşk

Yeni ilişkiler mevzusunda kendine olan itimatını tazelemek isteyebilirsin. Girdiğin ortamlarda kendinden daha güvenli olmak yeni ilişki mevzusunda şansını artıracak. Daha emin bir duruş sergilemek öne çıkmana destek olacak.

Para

Yeni iş fırsatları ile ilgili girişimlerin olabilir. Mevcut işinle ilgili iyileştirici imkanları değerlendirmek istemek senin için daha mümkün olacak. Bu şekilde gelirini artırıp yaşam kaliteni artırma hayalin gerçekleşebilir.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Beklenmedik vakalarla karşılaşmak planlarının istediğin benzer biçimde işlememesine sebep olacak. Ne olursa olsun emin duruşundan vazgeçmemelisin. İşlerini planladığın benzer biçimde gerçekleştirmeye çalıştırmak seni başarıya daha fazlaca yaklaştıracak.

Aşk

4/5


Sıhhat

5/5


Para

4/5

Sıhhat

Her şeye karşın yaratıcı düşünmekte yarar var. Zihnini açık tutarak her şeyinle buna yönlenmek sana büyük yararlar sağlayacak. Meditasyon sana bu mevzuda destek olabilir. Hafifçe yiyecekler ile dikkatini toplamak kolaylaşacak.

Aşk

Başkalarının kafanı karıştırmasına izin vermemelisin. Başkalarının sebep olacağı yanlış anlaşılmalara yer vermemek için direkt hareket etmek, kati cevaplar ardında koşmak daima yararına olacak.

Para

Karşına çıkacak yeni iş fırsatları hakkında arkadaşlarınla birlikte konuşacaksın. Onların yardımları yardımıyla yeni adımlar atmak sandığından daha kolay olacak. Girişken davranmaktan korkmamalısın.


Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

işler düşündüğünden değişik gelişecek. Her şeye hazırlıklı olup avantajlı duruma geçmekte yarar var. Acil durum planını hazırlamak işlerini kolaylaştıracak. Emek harcama temponu korumak sana güç verecek.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Alışılmışın haricinde hareketli bigün geçirebilirsin. Harekete hazır olmak senin için yararlı olacak. Enerjini yüksek tutmak günü verimli geçirmek için sana destek olacak. Hafifçe yiyecekler tercih etmek bu mevzuda destek olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanoğlunun yanında olmamasının canını sıkmasına izin vermemelisin. Bu durumun geçici bulunduğunu bilmek ilişkiyi güçlendirmek için elinden geleni yapmana destek olacak. İletişimi korumaya çalışmak ikiniz için de en yararlı yöntem olacak.

Para

Maddi durumun hakkında yeni önlemler alman gerekebilir. Ihtiyaç duyulan tedbirleri gerçekleştirip gerisi için arkana yaslanıp beklemek seni daha azca yoracak. Denetim edemeyeceklerini düşünerek zaman kaybetmemelisin.


Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Öğreneceğin şeylerin canını sıkmasına izin vermemelisin. Planına uygun hareket etmeye devam etmek sana daha iyi gelecek. Bu sürede yalnız kalmamak isteyebilirsin. Beraber zaman geçirmek iyi gelebilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Toplumsal çevrenin tadını çıkarmak için elinden geleni yapmalısın. Arkadaşlarınla beraber daha fazlaca vakit geçirip yaptıklarından daha fazlaca keyif alabilirsin. Bu sayede kendini daha iyi sezmek mümkün olacak. Yiyecek mevzusunda aşırıya kaçmamakta yarar var.

Aşk

Sevdiğinle beraber gelecek ile ilgili konuşmalar yapmanız gerekebilir. Alacağınız kararların birbiriniz için ne kadar mühim bulunduğunu paylaşmak mevzusunda geç kalmamalısınız. Kendini ifade etmekte çekingen davranmamalısın.

Para

İşinin gidişatı hakkında endişelenmeye gerek duymamalısın. Alacağın haberler seni daha rahat bir duruma sokacak. Rehavete kapılmamak işin için atacağın en mühim adım olacak.

Leave A Reply