20 Eylül hangi burç oluyor? 20 Eylül günü doğanlar burcu ne? 20 Eylül erkeği ve kadını burç özellikleri

0

20 Eylül günü hangi burç olduğu merak edilior. Astronomik olarak gök kürede yer edinen on iki ekip yıldızının adına burç denir. Doğduğunuz aya bakılırsa bir burcunuz olur. Bir yılda on iki ay vardır. Bir yılda on iki ay olduğundan de on iki burç vardır. Doğduğunuz ay, gün hatta saate bakılırsa burç yorumları yapılır. Aylık, gmeşhurk, yıllik ve haftalık olarak burçlar yorumlanabilir. Peki, 20 Eylül zfakatnınde tabiatnlamış olur hangi burç olur? 20 Eylül burç bilözgüsari nedir? 20 Eylül burcu hanımı, erkeği, babası, anası ve evladı bilözgüsari nedir? İşte 20 Eylül günü tabiatnlamış olurın olanlamış olurın pozitif-negatif burç bilözgüsari…

20 Eylül Hangi Burç Olur?

Aslan burcuna haiz olan kişiler 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihlerinin içinde dünyaya gelecek olan kişilerdir.

Aslan burcu hangi ay ve bilözgüsari :

Pozitif yönleri: Kendine güvenen ve enerjik, esin veren, yaratıcı, kuvvetli bir etkileme gücü, artistik, güvenılir ve koruyucu

Negatif yönleri: Sert ve fazcala despot, pohpohlanmaya dayanfakatyan, ilaçmlı ilgi merkezi olmak isteyen, küstah, diktatör benzer halde, abartılı ve egoist

Aslan burcu hanımı hususililkleri:

Son aşfakat sadık, eli açık ve yüce gönüllü olmalarına rağmen, evlilikte ilaçmlı ikincilhli sayılmazcalar. Hatta ilişkileri acayip bir halde biter. Yaşamlarında bir oldukça kez evlatlarıyla sualnları olur. ve bu da birlikteliklerinin gölgelenmesine niçin olabilir. Gençlik yıllerında çömez aşkların avcısıyken, yaşınız ilerledikçe olgun aşkların görkemli yaratıcısı olur ve yalnız bir yaşamı asla düşürutubesav.. Duygyüce romatik bile olsa, lüks yaşam arzusundan asla vazcageçemez. Hayatında daima ona eşlik edecek aşklar vardır. Seçimleri isabetli ve uygun kişiler olacaktır. Dürüst olduğundan de, yaşamındaki kişiden bıksa bile onu terk etmeden yaşantısına başka bir kimseyi almazca.. Aslan hanımefendileri gece yaşamından ve görkemden hoşlanır. Siz de, her mevzuda bu hususiliğkerini yansıtan giysiler ve eşyalardan almanızı isteyebilir. Takıların da yaşantılarında önemli bir yer tuttuğunu savgseyretmekyin.Bu hanım saygı duyduğu bir eşi olduğu süre yaşantısındaki kişiyide mutlu edecektir.

Aslan burcu erkeği bilözgüsari:

Sıcak duygusal, yakıcı aşıklardır. Beraber olduğu insanı ayaklarını yerden kyapıt. İyi bir mevzuşmacı olduğundande, sonbaharel aşk sözleri so şekildemekte üstlerine yoktur.Byücendukları her ortamda sevgi krallıklarını duyuru etmeye hazcaırdırlar.Karşı cins çekici ve cemaat içinde kendilerini belli eden kişilerdir.Cinsel açıdan yoğun yaşadıkları duygularını zor yönetim ederler.Aslan burcu kişisi partnerinden ilaçmlı pozitif sözler duymaktan hoşlandıkları için, en minik bir ilgisizlik karşısında tüm dengelerini yitirirler. Yaşamın karizmatik oyuncularıdır. Sizi seven bir aslan adamınden kurtulmanız o denli kvaka olmayacaktır. O sizi seçmiş ise ona direnmeniz yararsızdır. Değişik aşkların kahrfakatnı olmaya eğilimlidirler. Kuvvetli yapılarını evlatlarınada yansıtarak, onların görkemli olmasına çalışırlar. Aslan babası iyi bir baba olmanın tüm bilözgüsarini taşır.

Aslan burcu anne: Çocuklarını her daim korur, kollar, gözetir. Sadece duygusallık ve şefkatlikten ziyade uzaktan müdahale etmeyi sever. Gururu, özgüvenı ve direnimi yüksektir, sitem etmeyi sever. Kendini evlatlarının üstünde bakılırsabilir. Aslan annenizi mutlu etmek için ilaçmlı onu öven, sonbaharel sözler so şekildemelisiniz.

Aslan burcu baba: Keyiflere, eğlenceye, yeme içmeye, lukli ortamlara düşkündür. Oyuncudur, evlatlarıyla da oynfakatyı ve eğlenmeyi sever. Evlatlarından kayıtsız şartsız itaat bekleyebilir. Övünmeyi, gururlanmayı sever. Evlatlarının başarısı onlar için büyük bir övünç deposudur, gosterişli şekilde abartmaya meraklıdır.

Aslan burcu çocuk: Ailenin beklenen, istenen, sevilen evladıdur. Takdir edilmekten, şımartılmaktan hoşlanır ve tabiatl olarakatı saygınlıkı ile keyifli tavırları, lukli mizacı ile beklediği ilgiyi de görür. Sanatla alakalı yönleri güçlüdür, yaratıcıdır. Kendine sonbaharel oyunlar yaratabiatl olaraklir, fotoğraf ve müziğe ilgi duyabilir, sanatın her dalına meraklıdır.

Uyumlu olduğu burçlar: Yay, Koç, Kova

Uyumsuz olduğu burçlar: Akrep, Oğlak, Yengeç

 

Leave A Reply