2022 Getir Kurye Maaşları ve Şartları – ŞİMDİ BAŞVUR!

0

Artık insanoğlu fizyolojik olarak markete gitmek yerine, son yıllarda popüler hale gelen online market uygulamalarını tercih ediyor. Getir şirketi da onlardan bir tanesi. Getir yardımıyla vatanımızda birçok şahıs iş sahibi oluyor. Getir kurye olarak çalışabilme fırsatınız var… Peki Getir kurye maaşları 2022 senesinde ne kadar?

Getir kurye yaş sınırı kaç? Şartlar neler? Bu şeklinde soruların cevaplarını yanıtlayacağım. Getir kurye başvurusu için bilmenizde fayda olacak her şey bu yazıda… Her geçen gün büyüyen Getir ile emek vererek aylık tatminkar kazançlar elde edebilirsiniz.

Getir personel maaşları için en güncel detayları sizlerle paylaştım. Sözü daha çok uzatmadan kazanç ve öteki mevzular hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere anlatmaya başlıyorum. 🙂

Getir Nedir?

getir kurye maaşları
Getir personel maaşları

Getir kurye maaşları hakkında detaylara geçmeden ilkin Getir’i tanıyalım… Getir, 2015 senesinde Türkiye’de kuruldu ve Türkiye’de bir ilki başlattı. Getir, “Eğer insanlara 3 dakikada taksi gönderebiliyorsak, öteki gerekseme ürünlerini de 10 dakikada götüremez miyiz?” sorusundan yola çıkılarak ortaya çıkarıldı.

 İnsanların markete gitmesine gerek kalmadan, internetten market alışverişlerini tıklayarak gerçekleştirebiliyorlar. Onaylanan alışveriş en kısa süre içinde sipariş verenin adresine ulaşıyor. Bu aşamada en mühim işi Getir kurye çalışanları gerçekleştiriyor.

Evden çıkmadan, insanların market, restoran, bakkal alışverişlerini Getir kapılarına götürüyor. Getir üstünden ne alınıyor diye soracaktır olursak, ürün yelpazesi her geçen gün büyüyor. Böylece insanoğlu her aradıklarını Getir üstünden sipariş edebiliyorlar.

Türkiye’den sonrasında dünyanın çeşitli noktalarında da hizmete süregelen Getir hız kesmeden adreslerini büyütüyor ve kurye çalışanları alıyor. Siz de Getir şeklinde bir büyük firmayla, aşamanın en mühim adımını gerçekleştiren kurye olarak çalışabilirsiniz.

ALAKALI İÇERİK: Yemeksepeti Banabi Kurye Maaşları

Getir Kurye Olma Şartları 2022

getir kurye şartları
getir kurye şartları

Getir kurye maaşları 2022 senesinde ne kadar? Bu mevzu hakkında data sahibi olmadan ilkin, getir kurye olma şartları neler? Bilmek gerek. Sebebi, Getir kurye olmak ve başvuruda bulunmak için bu şartları yerine getirebiliyor olmak lazım. Sizlere sıralayacağım şartlar için kendinizi değerlendirin. Şartlara uygunluk gösterdiğinizi düşünüyorsanız, Getir kurye iş başvurusu için harekete geçebilirsiniz. Getir kurye şartları şu şekilde:

 • Sipariş teslimi için süratli olmak.
 • Etken olarak motor kullanabilmek.
 • Motor sürüş kabiliyetinin gelişmiş olması.
 • A1-A2 sınıfı ehliyete haiz olmak.
 • Sabıka kaydı temiz olunmalı.
 • Güler yüzlü olmak
 • Ekip çalışmalarına ayak uydurabilmek
 • Trafik kurallarına uymak
 • Kılık giyim mevzusunda şirket ekipmanlarına uymak
 • Vakit kontrolüne haiz olmak.
 • Minimum ilköğretim mezunu olmak.
 • Tam zamanlı yada vardiya sisteminde çalışabilmek
 • Şirket ekipmanlarını tertipli kullanmak
 • Getir kurye müracaat için lüzumlu olan belgeleri toplayabilmelisiniz.

Sizlere birçok başarı göstermiş firmanın motorlu kurye maaşları hakkında data verdim. Tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Getir Kurye Yaş Sınırı Kaç?

Getir kurye maaşları hakkında araştırma yaparken fark ettim. insanların Getir kurye olmak hakkında en fazlaca merak ettikleri sorulardan birisi de yaş sınırı. Bu soruya da hızlıca kısa bir açıklık getireyim.

Getir kurye olma şartları içinde da içeriyor. Getir kurye yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. Şu demek oluyor ki reşit ve ehliyete haiz olmak gerekiyor. Cevabı artık öğrendiğimize nazaran Getir moto kurye maaşları için devam edebiliriz.

Getir haricinde Trendyol Go motorlu kurye olmak için de bir düşünebilirsiniz. Mevzu hakkında tüm detaylara yazdığım yazıdan erişebilirsiniz.

Getir Kurye Olmak İçin Lüzumlu Belgeler

Getir kurye olma şartları içinde Getir kurye olmak için gerekenleri tamamlamalısınız. Bunun için ihtiyaç duyulan belgeleri toplamaya başlayın. Aslına bakarsan fazlaca bir belge yok. Size iş başvurunuzla birlikte ayrıntılarda verilecektir.

 • Kimlik fotokobisi
 • Sıhhat belgesi
 • Sigorta fotokopisi
 • Temiz sabıka kaydı belgesi

Getir Kurye Emek harcama Saatleri

Getir Kurye Çalışma Saatleri
Getir Kurye Emek harcama Saatleri

Getir kurye emek verme saatleri, Getir kurye maaşı belirleyen en mühim etkilerden birisidir. Kazancınız emek verme saati üstünden hesaplanır. Peki, Getir kuryeler kaç saat çalışır?

Getir haftada 7 / 24 saat hizmet veren bir uygulama olduğundan Getir kurye çalışanlarının emek verme saatleri de buna nazaran ayarlanır.

Şu demek oluyor ki net olarak her insanın bir emek verme saati yok. 8 saatte çalışabilirsiniz, 10 saatte. Bu yüzden esnek emek verme saatlerine uyumlu olmanız mühim bir mevzu. Kimi vakit gece vardiyasında da emek verme durumunuz olabilir.

Normal olarak fazladan çalıştığınız her saat için ödeme alacaksınız. Getir kurye maaşları bu yöntemle belirleniyor. Getir kurye emek verme saatleri bu şekilde.

Getir Kurye Olma Avantajları

getir kurye maaşları
getir kurye avantajları

Getir kurye maaşları için detaylara girmeden ilkin Getir kurye olarak hangi avantajlardan faydalanacağınızı merak etmiyor musunuz? Hakikaten birçok avantaj var. Hadi öğrenelim!

 • Şirket sizlere lüzumlu olan tüm kurye ekipmanlarını temin eder. En başta kurye için lüzumlu olan motosiklet ya da ticari vasıta, sizlere temin edilir. Sonrasında motor kaskı, tişört, pantolon, mont, yağmurluk, eldiven, şirket telefonu şeklinde birçok ekipman sizlere verilir.
 • Bahşiş sistemi vardır. Bu sayede getir kurye maaşı haricinde extra kazanç fırsatınız oluyor.
 • Getir hususi akademi eğitimleri gerçekleştiriliyor. Bunlara katılarak güvenli eğitim sertifikası ile kurye kadrosunda yer alıyorsunuz.
 • Düzenlenen toplumsal projelere katılabiliyorsunuz.
 • Dilediğinizde fazladan mesai yapma şansınız var. Daha çok kazanç isteyenler için tercih edilebilir.
 • Çeşitli indirim fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

Okumak isteyebilirsiniz: Paket Taxi Maaşları

Getir Kurye Maaşları 2022

getir kurye maaşları
getir kurye maaşları 2022

Gelelim, en dört gözle beklenen mevzuya… Getir kurye maaşları ne kadar? Getir kurye olmak istiyorsanız, naturel olarak maaş hakkında data sahibi de olmak isteyeceksiniz. Yaptığım araştırmalara nazaran Getir kurye maaşları asgari olarak belirlenmiştir. Şu demek oluyor ki averaj olarak 4.250 TL net bir maaş tutarı var.

Normal olarak fazladan mesai yapılarak bu ücretin üstüne çıkılabiliyor. Mesai ücretleriyle 6.000 TL üstünde maaş alan Getir kurye çalışanları var. Bunlara ek olarak maaş yanında, 300 TL yiyecek ödemesi gerçekleştiriliyor. Baktığımız vakit 4.250 TL – 6.000 TL bir gelir söz mevzusu. Getir moto kurye maaşları ve Getir araçlı kurye maaşları da neredeyse aynı diyebilirim.

Ek olarak Getir’de bahşiş uygulaması vardır. Refah durumu yüksek yerlerde Getir kurye olarak çalışan bir şahıs, bahşişler yardımıyla de iyi kazançlar elde edebiliyor. Siparişleri kısa sürede teslim edebilirseniz, iyi bahşiş alma olasılığınız artar.

Getir kurye olarak fazla mesai yaparak siz de iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Net olarak asgari ücret alınacak diye bir durum söz mevzusu değil. Şirket fazla mesai yapmak istemenize karşı değil. Bayi ile anlaşabildiğiniz taktirde istediğiniz kadar mesai yapma şansınız var. Getir kurye ne kadar kazanıyor? Artık bildiğiniz gibi!

Getir Kurye Başvurusu Yap!

getir kurye maaşları
getir moto kurye müracaat

Getir kurye olma şartları için kendinizi uygun görüyorsanız, siz de Getir kuryesi olabilirsiniz. Getir kurye maaşları hakkında sizlere lüzumlu açıklamaları yaptım. Her şey bana uygun ve getir moto kurye olmak isterim diyorsanız, başvuruda bulunabilirsiniz.

Getir moto kurye müracaat yapmak sanıldığından daha rahat. Başarıya ulaşmış şirket getir ile çalışmak için en başta yapmanız ihtiyaç duyulan Getir Kariyer sayfasını ziyaret etmeniz. Burada Getir firmasının etken iş ilanlarını bulmak mümkün. Öteki bir Getir kurye iş başvurusu yöntemi ise iş bulma sitelerinden yararlanmak.

Mesela kariyer.net vasıtasıyla Geti iş ilanlarına erişebiliyorsunuz. Şehrinizde motorlu kurye iş ilanları için Google’dan aramalar gerçekleştirerek de Getir kurye için iş ilanlarına denk gelebilirsiniz.

Birden fazla yöntem var. Burada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan, tertipli olarak iş ilanlarını kovuşturmak. Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Bursa şeklinde Türkiye’nin birçok yerinden Getir kurye başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu şekilde güncel bir Getir kurye olmak için iş ilanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Getir İletişim Adresleri

getir kurye maaşları
getir moto kurye maaşları

Getir kurye olmak, getir kurye maaşları ve süreç hakkında daha çok data almak için Getir ile iletişime geçebilirsiniz. Web adresine giderek yazışma için mesajınızı da bırakabilir ve firmanın size geri dönmesini bekleyebilirsiniz. Aşağıdaki direkt yazışma adreslerini de kullanabilirsiniz.

 • Telefon numarası: +90 (850) 532 50 50
 • Mail Adresi: info@getir.com
 • Adres: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

Sizlere Getir kurye maaşları ve öteki bilmeniz gerekenler hakkında detayları sundum. Aklınıza takılan bir sual olursa, aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Sizlere derhal geri dönüş sağlayacağım!

Leave A Reply