2054: Çıkış Yok – Teri Terry

0
2054: Çıkış Yok – Teri Terry

Lisans / Fiyat: Parasız

Yıl: 2013

Eklenme: Temmuz 2nd, 2022

Dil: Türkiye

Sayfa: 333

Yazar: Teri Terry

5 Şahıs Tarafınca Görüldü

Kyla’nın hafızası silindi, kişiliği yok edildi, anıları sonsuza dek kayboldu. O programlandı.

 

Hükümet onun bir terörist bulunduğunu ve kurallarına uyduğu takdirde ona ikinci bir talih vereceklerini söylüyor. Fakat geçmişin yankıları Kyla’nın zihninde fısıldaşıyor. Birileri ona yalan söylüyor ve hiçbir şey görünmüş olduğu şeklinde değil.

 

Gerçeği ararken kime güvenebilir? Yakalayan, ürperten ve fazlasıyla gerçek. Elden bırakılamayacak bir serüven romanı.

 

Özet

 

Yıl 2054; Ülke Huda isminde olan insanoğlu tarafınca yönetiliyor. Direnişlere karşı hiçbir hoşgörü gösterilmiyor. teröristler 16 yaşından büyükse idam ediliyor. küçükse de programlanarak ikinci bir talih elde ediliyor ve yeni bir ailenin yanına veriliyor.

 

Geçmişleri, anıları, hafızaları tamamen siliniyor. Kollarına ise Levo denen mutluluk seviyesini ölçen bir alet bağlanıyor ve bu sayede şiddetten ve fena düşüncelerden uzak tutulmaları sağlanıyor.

 

Kitapta ana karakterimiz 16 yaşındaki Kyla. O bir programlanmış. Fakat Kayla da yolunda gitmeyen bir şeyler ortaya çıkıyor ve vakalar başlıyor. .

Bundan önceki yazımız olan Gökkuşağı – Büşra Tabiat Yıldız başlıklı kitabımızda Gökkuşağı – Büşra Tabiat Yıldız, Gökkuşağı – Büşra Tabiat Yıldız ekitap indir ve Gökkuşağı – Büşra Tabiat Yıldız ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply