9 Ağustos 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

0

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Ağustos 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sıhhat mevzularında Falcıhane’de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Tüm detaylar aşağıda 🙂


Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün enerjinin düşük olması üretkenliğini etkilememeli. Sorunlara karşı yaratıcı çözümler üretmeye devam etmek senin için mühim bir hal alabilir. Kendini toparlamak adına daha çok çaba gösterebilirsin bugün.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Enerjini gün içinde sık sık yenilemek ihtiyacı duyabilirsin bugün. Yenilenmeye itina göstermek için egzersizi dikkatsizlik etmemen gerekecek sözgelişi. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak da genel olarak sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk mevzusunda ilgileri üzerine çekebilirsin. Senden hoşlanan insanların sana gelip bir şeyler söylemesi ihtimaller içinde. Sadece bu kişileri göz ardı etmemen gerekecek. Senin de birazcık aşk etkilerine açık olman gerekebilir.

Para

Bugün üretken kalmak birazcık emek ve çaba isteyebilir. Kendini bazı mevzularda sonuca varmak açısından zorlaman da gerekebilir. Sadece bunun sonucu mecburi bir durum olmayacak. Verimli bigün geçirmek oldukça daha iyi olacak senin için.


Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Sevdiklerinle daha oldukça süre geçirmek senin için mühim bir hal alabilir. Onlarla bir arada olmak seni daha mutlu meydana getirecek hatta. Yanında seni destekleyen insanların varlığını duymak gelecek için sana kuvvet verebilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Bugün ağız ve diş sağlığı için daha özenli davranman gerekebilir. Dişlerini daha sık fırçalayabilir, diş ipi yada arayüz fırçaları kullanabilirsin. Sıhhat açısından ağzına daha oldukça itina göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insanoğlunun yanında olmak sana ihtiyacın olan cesareti verebilir bugün. Onun seni desteklemesi de gelecek mevzusunda daha emin olmanı sağlayabilir. Birbirinize verdiğiniz destek yardımıyla zorlukları aşmak oldukça daha mümkün olacak.

Para

Bugün işe değil de insanlara öncelik verebilirsin. Çevrendeki insanlarla daha iyi anlaşmak önceliğin olmalı. Zira bu sayede uzun vadeli plan ve projelerinde daha çok destek görebilirsin. Kendini yalnızlaştırmamaya itina göstermelisin.


Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Gelecek hakkında daha oldukça düşünmek zorunda kalabilirsin bugün. Yaptıklarının ilerideki getirisi hakkında daha çok kafa yormak adımlarını daha sağlam atmana sebep olacak fakat. O yüzden de planını daha sağlam yapmak senin için iyi olabilir.

Aşk

4/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Gün içinde enerjini sık sık yenilemek isteyebilirsin bugün. Bitkin düşmemek için oldukça dikkatli davranman gerekebilir hatta. Temiz hava almayı dikkatsizlik etmemek senin için mühim olacak o yüzden. Yediklerine de dikkat etmek iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin insana senin için ne kadar mühim bulunduğunu göstermek isteyebilirsin bugün. Bunun için pahalı hediyeler alman da gerekmez. İncelikler ehemmiyet kazanacak aşkta. Buna dikkat ettiğin sürece bir şeyler yoluna girebilir.

Para

Bugün harcamalarında daha dikkatli olman gerekebilir. Lüzumlu olanlar haricinde para harcamamak iyi bir çözüm olabilir kim bilir. İleriyi düşünerek birikim yapmak senin için daha iyi bir seçenek haline gelebilir.


Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Çevrendeki insanlara yardım etmek onları senden devamlı bir şeyler istemeye itebilir, o yüzden bu mevzuda bir denge araman gerekecek. Başkalarına destek olurken kendini de unutmaman gerekecek kısacası. Hayatına bir denge katman gerekebilir.

Aşk

5/5


Sıhhat

3/5


Para

4/5

Sıhhat

Güneşin negatif etkilerine karşı hazırlıklı olmakta yarar var. Terleme mevzuları için giyimine dikkat etmekte yarar var. Su yitirilmesine karşı önlemler alıp daha çok sıvı tüketmen de gerekebilir.

Aşk

Aşk mevzusunda merak ettiğin birisi var ise eğer bugün onun tesirini daha baskın görebilirsin. Aklından geçen kişiyle tesadüfen karşılaşabilirsin sözgelişi. Yada bir ileti beklerken hakkaten o mesajın gelmesiyle şaşırabilirsin. Aşkta daha pozitif etkisinde bırakır olacak.

Para

Üstündeki iş yükünü azaltmak için programında bir düzenleme yapmak isteyebilirsin bugün. Kendine birazcık süre yaratmak işine daha çok odaklanmanı da kolaylaştırabilir sonrasında. Bugün kendini birazcık geri çekebilirsin.


Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Kendine ve sevdiklerine daha oldukça süre ayırmak isteyebilirsin bugün. Bunun için de yoğun programın içinde sevdiklerine süre ayırman gerekebilir. Onlara hak ettikleri kıymeti vermek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

İş programında boşluk yaratıp kendine süre ayırmayı dikkatsizlik etmemelisin bugün. Arada dinlenmek senin için mühim olabilir şundan dolayı. Zihnini boşaltmak ve keyifli şeylere odaklanmak sıhhat açısından ehemmiyet kazanabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla yazışma her zamankinden zor olabilir bugün. Birbirinizi tam olarak anlamadığınızı hissedebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, kalp kırıcı sözler daha çok tesirini hissettirebilir. Bunlara birazcık mesafe ile yaklaşman gerekecek.

Para

Yeni işler hakkında beklediğin haberleri alabilirsin bugün. Hemen hemen bazı adımlar atmasan da bu mevzularda zihnini netleştirmen ihtimaller içinde. Gelecek günlerde kendini daha yoğun bir ortamda bulman ihtimaller içinde. O yüzden bugün en iyisi bir şeylere mesafeyle yaklaşıp gözlem yapmak olacak.


Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini işine vermekte güçlük yaşayabilirsin birazcık. O yüzden de programını yine düzenlemek senin için daha iyi olabilir. Sorumluluklarını azaltıp kendine daha oldukça süre ayırmak bugünü daha rahat geçirmene vesile olabilir.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Enerjini yükseltmek için daha oldukça uğraşman gerekecek bugün. Meditasyon sana bu mevzuda destek olabilir. Odaklanma kuvvetini çoğaltmak ve stresten arınmak genel olarak daha iyi hissetmeni tetikleyecek.

Aşk

Aşk mevzusunda kafanı toparlamakta güçlük çekebilirsin. Eğer bir seçim yapman gerekiyorsa bugün bu mevzuyu aceleye getirmemeye çalışmalısın. Zihnini toparlamadan yada kalbinin sesini dinlemeden bir adım atmamanda yarar var.

Para

İş yükünü hafifletmek için girişimlerin olabilir bugün. Arkadaşlarından yardım istemek, programında yeni düzenlemeler yapmak senin için iyi olacak o yüzden. Bugün kendine daha oldukça süre yaratmak sana daha iyi gelecek.


Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Arada bir bulunduğun yerden çıkmak, başka mekanlar görmek senin için iyi olabilir. Kendini yenilemek için bulunduğun yeri değişiklik yapmak senin adına oldukça daha yararlı olabilir. Vakalara değişik açıdan bakmak için değişim yapman gerek bugün.

Aşk

3/5


Sıhhat

4/5


Para

5/5

Sıhhat

Bulunduğun ortamda değişim yapmak senin için mühim olacak bugün. Seni heyecanlandıracak bölgeler tercih etmek kendini daha canlı hissetmeni sağlayabilir. Yeni egzersiz programları tecrübe etmek de senin için iyi olacak.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmeyebilirsin şu anda. Fakat bu mevzuda çevrene net bir ifade takınman gerekecek. Bilhassa çevresinde dolaşıp seninle daha çok süre geçirmek isteyen insana karşı daha net olman gerekebilir. İnsanlara yok yere ümit vermemen en iyisi.

Para

Gelirini çoğaltmak için yeni iş fırsatları hakkında daha ciddi düşünmeye başlayabilirsin bugün. Bilgisine ve tecrübesine güvendiğin dostlarını yanına alarak yeni girişimlerde bulunabilirsin hatta. Tek başına devam edeceksen, güzel fırsatlarla da karşılaşman ihtimaller içinde.


Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanlardan birazcık uzaklaşmayı düşünebilirsin. Kendi başına kalmak senin için daha mühim olabilir şundan dolayı. Zihnini boşaltıp kendi sağlığına odaklanmayı daha çok tercih edebilirsin.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Bugün sağlığına daha oldukça dikkat etmek isteyeceksin. Havaların iyice ısınmasına karşı tedbir almak senin için mühim olacak. Bilhassa de güneşten korunduğuna güvenilir olman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber sessiz ve sakin bigün geçirmek isteyebilirsin bugün. Planını buna gore yapmak ikiniz için de iyi olacak hatta. İkinizin de dinlenmeye, rahatlık bulmaya ihtiyacı olabilir, bu fırsatı iyi değerlendirmelisin.

Para

Bugün birazcık kendi başına iş yapman gerekebilir. Eğer devamlı çevrendeki insanlarla yazışma kurman ihtiyaç duyulan bir iş var ise bugün kendini birazcık geri çekmen iyi olabilir. Bağımsız olmak daha iyi gelecek sana.


Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün enerjin birazcık düşebilir. Mümkün olduğunca azca hareket etmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak o yüzden. Dinlenmeye öncelik vermen en iyisi. Bazı şeyleri ertelemekten çekinmemen gerekecek.

Aşk

2/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Bugün dinlenmeye öncelik verebilir, kendini rahat ettirmeye odaklanabilirsin. Hem kaslarını hem de zihnini dinlendirmende yarar var. Gün içinde düşen enerjini toplamak için birazcık süre harcaman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle süre geçirecek kadar enerjik hissedemeyebilirsin kendini. O yüzden bugün kendini birazcık geri çekmende yarar var. Kalp kırmamak yada yanlış bir şey söylememek için aşk mevzularına birazcık mesafeli durabilirsin.

Para

İş ortamında üstünde fazla yük hissedebilirsin bugün. O yüzden de sorumluluklarını dağıtmak senin için daha iyi olacak. İş kısmı yapmak, insanlarla ortaklaşa çalışmak sana daha iyi gelebilir.


İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün aile üyeleriyle daha çok süre geçirebilir, onlara daha çok odaklanabilirsin. Onların seni ziyaret etmesi ya da araması iletişiminizin daha da gelişmesine sebep olacak. Sevdiklerine odaklanmanın pozitif tesirini görebileceksin.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Sindirim mevzusunda özenli davranman gerekebilir. Yediklerine daha oldukça dikkat etmek günü daha rahat geçirmene destek olacak şundan dolayı. Beslenmeni denetim altına almak için daha özenli tercihlerde bulunmaya başlayabilirsin.

Aşk

Yeni bir insanla tanışmak için kendini hazır hissedebilirsin bugün. Hatta karşılaşacağın biri yardımıyla kendini aşk mevzusunda yeniliklere hazır da görebilirsin. Bu insanı daha yakından tanımak için bazı teklifleri sen yapabilirsin.

Para

Sürpriz harcamalara karşı hazır olmanda yarar var bugün. Yapılması ihtiyaç duyulan harcamaları bir halde halletmen gerekebilir. Bazı harcamalar denetim edilemez bir yapıda olabilir. Bununla kavga etmemen en iyisi.


Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Ihtimaller içinde yanlış anlaşılmaları önlemek için dedikodulara kulaklarını kapatman gerekebilir. Başkalarından sözüyle hareket etmek sana fena bir tesir bırakabilir. O yüzden neyi duyduğuna, neyi dinlediğine dikkat etmelisin.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

3/5

Sıhhat

Kalabalık ortamlarda bulunmaya hazır olmak gerekebilir bugün. Genel olarak tedbiri elden bırakmamakta yarar var. Temizliğe dikkat etmek hastalık riskini azaltabilir. Dezenfektasyona itina göstermenin tesirini görebilirsin.

Aşk

Yeni bir insanla tanışma ihtimalin yükselebilir bugün. Girdiğin ortamlarda söylediklerinle, yaptıklarınla öne çıkabilirsin hatta. Bu durum başkalarının dikkatini çekmene sebep olabilir, o yüzden ilgi odağı olmaya hazır olmalısın.

Para

Bugün iş mevzusunda insanların ne konuştuğuna değil, ne yaptığına bakman gerekecek. Sözler ve eylemler farklılaşabilir zira. Sana yalanlar söyleyen insanlarla emek vermeyi azaltman ve hatta bitirmen gerekebilir.


Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Teknolojik ürünlerle aran o denli da iyi olmayabilir. Senden kaynaklanmayan sıkıntılar yaşayabilirsin hatta. Çıkan aksiliklerle kavga etmek birazcık kendinle kavga etmeye dönüşebilir. Bugün yapıcı olman gerekecek.

Aşk

5/5


Sıhhat

4/5


Para

4/5

Sıhhat

Havalar bugün seni fena etkilememeli. Önlemini almayı dikkatsizlik etmemelisin o yüzden. Güneşe karşı önlemlerini sıkı sıkıya almak ve bol miktarda sıvı tüketmek bugün sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk mevzusunda daha yürekli hareket edebileceksin bugün. Hislerini açıkça ifade ederek aklını meşgul eden insanla konuşma ihtimalin artabilir. Ona hislerini açmak kendini daha rahat hissetmeni sağlayacak genel olarak. O yüzden de bugün adımlarını cesurca atmalısın.

Para

Gelecek bir haber yardımıyla yeni bir iş hakkında daha girişken davranabilirsin bugün. Aldığın informasyon yardımıyla işe adım atmak senin için daha kolaylaşabilir hatta. Sadece bu süreçte kendi gölgenle kavga etmemeyi öğrenmen gerekecek.

Leave A Reply