99. Bölüm Olacak mı? Özet ve Her Detay •• Stig

0

Annoying Alice 2. Sürem: Annoying Alice 2. Sezona ne olacak? 99. Bölüm nefesleri için bir yıl daha beklememiz mi gerekecek, yoksa daha erken mi çıkacak? Alice oldukca sinir bozucu! Tek yapmış olduğu mesele çıkarmak ve benimle dalga geçmek…fakat niçin onu düşünmeyi bırakamıyorum? Bu yazıda, dizi hakkında bilmenizde fayda olacak her şeyi ele aldık, bu yüzden okumaya devam edin.

Annoying Alice – Bölüm 1 – 98: İnceleme ve Özet

Evet. mükemmel dizi. Dürüst olmak gerekirse, bir gösteriye uyarlanması gerekiyor. Açık ara en sıhhatli okumalardan biri. Drama yok, hile yok, yalnız işyerinde ezilmeler. Normal olarak, tekrarlanabilir, sadece bu romanın keşfedilmekte olan o denli oldukca katmanı var ki, asla hakikaten sıkılmıyorsunuz. Öykü sempatik, duygusal ve keyifli fakat özlü yada ceberrüt değil, bu da onu daha da keyifli kılıyor. Bunu iki günde okudum!
En sevdiğim karakter Hazel olmalı! Her durum için devamlı süratli geri dönüş meydana getiren kuru bir gülmece anlayışıyla oldukca esprili!

İlişkili: Okul Sürem 3’te Patron | 119. bölüm gelecek mi? Özet ve Her Detay

Can bunaltan Alice, Mutlak bir Manhwa şaheseri. Bu dizi o denli iç ısıtan ve o denli sıhhatli ki, tüm bölümleri durmadan bitirmeme niçin oldu! Fazlaca küçümseniyor. Sanat şaşırtıcı ve hakikaten göz açıcı.

“Puanları” sevmiyorum, sadece 8, Can bunaltan Alice’in unutulmaz olmadan işe yaradığı anlamına geliyor.
Bu keyifli bir okuma. Başladığınızda nereye gittiğini aslına bakarsanız biliyorsunuz ki, fakat bu mükemmel; aslına bakarsanız bunun için buradasın.
Çizimler şaşırtıcı olmadan mükemmel, karakterler mükemmel olmadan sempatik.
Kesinlikle sık sık yada birkaç ay içinde hatırlamayacaksınız, sadece Annoying Alice sizi eğlendirecek.
Mutlu ve hafifçe bir öykü arayanların yanı sıra hoş bir ruh hali arayanlara tavsiye ederim.
Bu çoğunlukla bir patron-çalışan ilişkisinden ziyade bir iş arkadaşı ilişkisidir.
Fazlaca iyi. Birkaç oyunda bazı delikler vardı ve bazı karakter davranışları, yazarların o anda yapmalarını istediklerinin haricinde bir anlam ifade etmedi. Fakat hakikaten, bunu okumak, geçen senenin bu karakterlerin yaşadıklarıyla karşılaştırıldığında o denli da fena olmadığını hissetmekle ilgili. Ümit ederim, Sürem 2 ayak uydurabilir.

Can bunaltan Alice: 2. Sürem mu yoksa 99. Bölüm mü olacak?

Numara, zira bu sürem oldukca fazla potansiyele sahipti, sadece yarım bir sonu olduğundan hepsi boşa gitti. Karakterlerin yapmış olduğu bazı şeyler anlamsızdı zira sezonun bu şekilde bitmesine olanak yoktu. Cevaplanmamış oldukca sual var, sadece bazıları izleyicilerin kafasında.

Can bunaltan Alice Karakterleri

Kahramanlar şunlardır:

  • Aiden Kim
  • Darius Parkı
  • Haley Choi
  • Sana SHIN
  • Park, Eugene
  • Henry Lee
  • Başkan Kim

Annoying Alice Bölüm 1-98 Çıkış Zamanı

1. Bölüm 16 Haziran 2018’de gösterildi ve son bölüm 98, 11 Temmuz 2020’de gösterildi. Her bölüm, sonunda ikinci sezonun öyküsünü oluşturmak için bir araya gelecek bağımsız bir kısa hikayedir.

Can bunaltan Alice Nerede Okunması mümkün?

AA’nın ilk bölümünü hemen hemen okumadıysanız, Toomics’ten okuyabilirsiniz. Aksi takdirde, işte size kısa bir özet. İncelememin başlığının söylediği şeklinde, uyumaktan sıkılmak ve arkasından rastgele yüksek seslerle uyanmak için mükemmel bir yol.

Sadece, yazımı burada bitirmek isterim ve ara sıra doğru anime ve manga güncellemeleri için STIG’i devamlı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Leave A Reply