Abdest Bozmak

0

(Ek olarak bakınız Hela, Necaset, Sidik)

Rüyada abdest bozmak, beladan, sıkıntıdan ve kederden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada minik abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alamettir.

Rüyada abdestini bozan şahıs, varlıklı ise malının zekatını verir. Bir kimse rüyasında, kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görürse, sağlık ve afiyeti için malını harcayacağına delalet eder.

Kişinin rüyasında abdest yapmış olduğu yeri bilmemesi, malını boş yere harcayacağı ile tabir olunur. Gene kişinin bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmesi, bir malı bir yere gizlemeye delalet eder.

Rüyada minik abdest bozmak, yoksul için zenginliğe; yolcu için memleketine dönmeye delalet eder. Kişinin uygun bir yere ya da wcye tuvaletini yapması, sıkıntılarından kurtulmaya delalettir.

Rüyada insanların görebileceği herhangi bir yere hela yapmak, kişiyi sıkıntıya sokacak bir şey halletmeye işaret eder. Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak, mevcut sıkıntının gitmesiyle beraber malının bir kısmını kaybetmeye işarettir.

Rüyada bilinmeyen bir yerde minik abdest bozmak bilinmeyen bir hanımla evlenmeye delalet eder.

Rüyada sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak, bir şey gizlemek istendiği halde uygun bir yer bulamamaya; tuvaleti kolaylıkla yaptığını görmek, rızkın kolay teminine; zorlanarak işediğini görmek, geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya yorulur.

Rüyada kişinin gömleğine hela yaptığını görmek evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, bekar için evlenmeye işarettir. Leğen, testi, şişe ve benzeri kaplar içine ya da bir kuyuya işemek bir hanımla nikahlanmaya delalet eder.

Rüyada büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile tabir olunur. Kişinin abdest yapmış olduğu yer bilinmeyen ise, bilmediği bir yere parasını harcar ve maddi kayba girer.

Abdest Bozmak

Leave A Reply