Abi

0

Bakınız; Kardeş.

Rüyada abi görmek onlarla kavgalı dahi olsanız büyüklerinizin desteğine ihtiyacınız bulunduğunun göstergesidir.

Rüyada abinizle kavga ettiğinizi görmek size fazlaca mühim bir nasihatte bulunacak şeklinde yorumlanır. Kardeşlerin birbirleriyle oturup sakince konuşup dertleşmeleri gerekmektedir.

Rüyada abi ile iş yaptığını görmek ailecek bir güzel kutlama yapacaksınız yada bir sıkıntınızdan kurtulduğunuz için hep beraber mutlu olacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada abinin hasta bulunduğunu görmek son zamanlarda onun için fazlaca fazla endişelendiğinizin yada endişeleneceğinizin işaretidir.

Rüyada abiyi mutlu ve gülerken görmek onun hayatında sizi de ilgilendirecek pozitif gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada abi ile evlenmek, ailede erkeklere daha fazlaca kıymet verildiğini kızların ikinci planla bulunduğunu ve sizin de bu durumdan fazlaca rahatsız olduğunuzun işaretidir.

Rüyada vefat eden abi görmek, hayatta onun koruma ve desteğine fazlaca ihtiyacınız bulunduğunun, onun yokluğunu dolduracak ve size abilik meydana getirecek birinin olmadığının işaretidir. Bu sıralar bu rüyanın görülmüş olması ise başınızda kendi kendinize baş edemediğiniz bir şeyin göstergesidir. Ek olarak hakikaten güvendiğiniz başka insanlardan yardım almanızda yarar vardır.

Rüyada abiye yiyecek ya da içecek bir şey vermek, ona anne şeklinde yaklaştığınızın göstergesidir. Onun adam olmasından kaynaklı ailede görmüş olduğu değere olan kıskançlığınız, sizin onunla anası şeklinde onu besleyen, yediren bir kontakt içinde görmenize sebep olmuştur.

Leave A Reply