Abisi

0

Rüyada abisini görmek, kişinin yaşamış olduğu tüm zorlukların ve sıkıntıların üstesinden kolayca gelebileceğine işaret eder. Abiler gücü, kudreti, korumacılığı temsil eder. Abi devamlı sizi korur ve kollar, her şeyin üstesinden gelir, kendine yeter.

Rüyada abinizi görmek; sizin de bir abi şeklinde her zorluğun üstesinden gelebileceğinize, karşılaştığınız engelleri tek başına aşabileceğinize, sağlığınızı bozmayacağınıza, hayata karşı daima dimdik olup zayıf görünmeyeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada abiyi görmek kendinize güvendiğiniz ve inandığınız anlamına gelir. Sıkıntılı dönemler yaşıyorsanız bu zorlukları aşacaksınız ve tek başınıza tüm zorluklara göğüs gereceksiniz anlama gelir. Ek olarak rüyada abi görmek güzel ve sevindirici bir haber alacağınıza işaret eder. Beklediğiniz birinin döneceği anlamı da bulunmaktadır.

Rüyada abiyi görmek ne demek birinden yardım alacağına da işaret etmektedir. Abinin başarılara imza atacağı, yükseleceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Abisini Ağlarken Görmek

Rüyada abisini ağlarken görmek kişinin abisine karşı yerine getirmesi ihtiyaç duyulan sorumlulukları, üstüne düşen vazifelerini yerine getirmediği anlamına gelir. Rüyasında abisini gören şahıs abisiyle kavgalı yada küs ise kısa sürede barışacağına, abisinden iyi haberler geleceğine işaret eder. Eğer abinin sağlığı yerinde değilse kısa sürede iyileşeceğine, abisinin mutlu olduğuna ve aralarındaki problemleri halledecekleri anlamına gelir.

Rüyada abisini ağlarken gören şahısnin abisini üzmüş olduğu ve kırdığı anlamına gelir. Kısa sürede barışacakları ve tüm problemleri halledecekleri anlamını taşıyan bu rüya tersi durumları işaret eder. Abi mutsuzda mutlu olduğuna, hastaysa iyi olduğuna, kayıpsa, güvende olduğuna işaret eder. Rüyada abi olduğundan gene iyi haber alınacağına, terfi edileceğine, makam sahibi olunacağına, iyi bir kısmete de işaret. Düşlediği hayalin gerçekleşeceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada Abisini Evlenirken Görmek

Rüyada abisini evlenirken görmek abinin güzel işler yapacağı anlamına gelir. Abinin yapmış olduğu şeylerin ailenin mutluluğuna büyük katkısı olacaktır. Abiyi alkışlama ve onunla övünme anlamı vardır. Abi hayırlı işler meydana getirecek ve ailenin gurur deposu olacak anlama gelir.

Rüyada abisini evlenirken görmek ne demek bir yerlerde abinizden, abinizin başarısından bahsedeceğinize işaret eder. Onun başarıları ile sevineceğiniz, sizi mutlu edeceği anlamına gelir. Tam tersi yorumlar olmakla beraber rüya tabiri uzmanları bu rüyanın başarı, toplu para, imrenilen hedefi kazanma anlamına geldiğini söyler.

Rüyada Abisini Ölmüş Görmek

Rüyada abiyi ölmüş görmek görmüş olan şahıs korkmamalı ve sevinmelidir. Şundan dolayı bu rüyanın anlamı terstir. Rüyada abisini ölmüş görmek; abi ile daha uzun seneler beraber olacaklarına, beraber yaşlanacaklarına, fena günler de yaşasalar hep beraber olup ayrılmayacaklarına, abinin desteğini esirgemeyeceğine, beraber yaşama mutluluğuna erişeceklerine işaret eder. Sıhhat problemleri ile karşılaşmayacaklarına sıhhatli uzun yaşam sürecekleri anlamına gelir. Abiden alınan güzel bir habere, sürprize, abiyle beklenmedik bir buluşmaya işaret eder. Abi hasta ise iyileşeceği ve uzun ömürler süreceği anlamına gelir.

Rüyada Abisini Hasta Görmek

Rüyada abisini hasta görmek birden fazla anlama gelmektedir. Eğer rüyada abisini hasta gören şahıs abisinin rahat ve basit bir hastalığa (mesela nezleye, gribe, ağrıya) yakalandığını görürse abisinin kısa sürede iyileşeceği, tanrı tarafınca abisine bir iyilik geleceği, mutlu olacağı, sıhhat bulacağı, para kazanacağı anlamı taşır. Sadece abisini ağır ve fena bir hastalığı yakalanmış olarak görürse, abisinin büyük bir hata yapacağına, yanlış yolu seçeceğine, zarar edeceği bir işe başlayacağına, günah işleyeceğine işaret eder.

Rüyada Abisini Gülerken Görmek

Rüyada abisini gülerken gören şahıs aşk hayatında beklemediği sürprizlerle karşılaşabilir. Hayalini kurduğu bir şeye erişebilir. İyi bir kısmet ile karşılaşabilir.

Rüyada abisini gülerken görmek feraha ve bolluğa erişileceği anlamına gelir. Bir yerden gelecek toplu paraya işaret eder. İş hayatında küçük sıkıntılar yaşamaya fakat zorlukların üstesinden gelineceği anlamı taşır. Abinin işlerinin iyi gideceğine, uzun bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Abisini Şehit Görmek

Rüyada abisini şehit görmek abinin hedeflerine ulaşacağına, makam ve mertebe sahibi olacağına, büyük işler başaracağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına işaret eder. Şehit görülen abinin beklemediği başarılar elde edeceği anlamı taşır. Abisinin söz sahibi bir haline geldiği, çevresinde onu dinleyen insanların olduğu, işinde fazlaca başarı göstermiş olduğu anlamı bulunmaktadır. Abi şeklinde sizin de saygınlık sahibi olabileceğiniz anlamına gelmektedir. Yükseleceğiniz ve hedeflerinize ulaşacağınız anlamı bulunmaktadır.

Ek olarak bkz: Aile, Ak Sakallı Dede, Anneyi Görmek 

Abi

Leave A Reply