Abiye

0

Rüyada abiye görmek bir davete gitmek anlamı taşır. Abiye giyen şahıs şık bir mekana, toplantıya, büyük bir buluşmaya gidecek anlamına gelir. Nikah, düğün şeklinde bir organizasyona katılabilir. Rüyasında abiye gören kişinin oldukca yakın bir akrabası, kardeşi evlenebilir. Beklenmedik bir organizasyon ile karşılaşılabilir.

Rüyada abiye görmek tabiri görülen abiyenin iyi mi olduğu rüya hakkında pek oldukca anlam ifade eder. Eğer şahıs rüyada şık, yeni, canlı renkli, parlak bir abiye görüyor ise oldukca sevecen ve hareketli biri olduğuna, önüne oldukca güzel fırsatlar ve kısmetler çıkacağına işarettir. Eğer şahıs rüyasında eski ve koyu renkli abiye görmüşse tam tersi olarak içe kapanık, mutsuz biri olduğuna ve bir sorun ile karşılaşabileceğine delalet eder.

Rüyada abiye görmek ne demek: Depresyona girmenin habercisi olabilir. Eğer şahıs rüyasında uzun bir abiye giydiğini görmüşse uzun bir ömrü olacağına, uzun sürecek bir ilişki yaşayabileceğine, varlıklı olacağına işaret eder. Eğer şahıs rüyada kısa abiye giydiğini görmüş ise kısa sürede bir haber alacağı, kısa sürede bir kısmet ile karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada abiye görmek anlamı: Abiye görmenin ruhsal tabiri ise abiye gören kişinin mala, paraya, şöhrete zayıf iradesi bulunmaktadır. Meşhur olmak, hepimiz tarafınca sevilmek, saygı duyulmak isteyen kişilerdir. Rüyasında abiye gören kişiler genel anlamda çekici ve dikkat çekici olarak malum bayanlardır. Bu kişilerin içlerinde yaşamı doyasıya yaşama isteği bulunmaktadır. Yaşamın tüm nimetlerinden yararlanmak ve hepimiz tarafınca tanınmak onların en oldukca istedikleri şeydir.

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada abiye görmek pek oldukca anlam ifade etmektedir. Abiyenin şekli, rengi, rüyanın anlamı mevzusunda oldukça farklılıklar gösterir. Rüyada parlak, çekici, heybetli bir abiye görmek maneviyatını yitirmiş bir insana işarettir. Dünya nimetlerine kendini kaptıran, paraya fazla ehemmiyet veren ve dostluklarını zedelemiş birine işarettir.

Rüyada yeşil abiye görmek o abiyeyi giyecek olan dindar, iffetli, ahlaklı fakat heybetli ve oldukca şık bir hanıma işarettir.

Rüyada kırmızı abiye görmek çekici, şık, etkisinde bırakan sadece erkekleri hileye düşürmeye çalışan fesat ve egoist bir hanıma işarettir. Rüyada mavi abiye görmek kişinin ailesi ile mutlu, rahat ve sıhhatli bir yaşam yaşayacağına ve uzun ömürlü olacağına işarettir. Rüyada sarı abiye görmek oldukca güzel, etkisinde bırakan, zarif sadece hasta, sıhhat sorunları olan bir hanıma işarettir.

Rüyada siyah abiye görmek asilliği simgeler. Rüyada siyah abiye gören şahıs kadın ise oldukca iyi bir bölgelere gelecek ve adını her insana duyuracaktır. Eğer rüyada siyah abiye gören şahıs adam ise oldukca zarif ve asil bir hanımla evlenecek anlamına gelir.

Rüyada mor abiye gören şahıs sıkıntılar günler yaşıyor yada yaşayacak anlamına gelir. Bu şahıs zorlukların üstesinden gelemeyebilir. Mor rengi intihar eden hanımefendilerin en oldukca kullandıkları renk olmaktadır.

Rüyada Abiye Dikmek

Rüyada abiye dikmek, abiyeyi diken kişiye ve renklerine bakılırsa manalar alır. Eğer rüyasında abiye diken şahıs bir kadın ise ve uzun abiye dikiyorsa uzun bir ömrü olacağına; kısa bir abiye dikiyor ise kısa sürede sevindirici bir haber alacağına ve mutlu olacağına işarettir. Eğer abiyeyi diken şahıs bir erkekse ve kısa abiye dikiyorsa kısa süre içinde çekici bir bayanla tanışacak anlamına gelir. Bu kadın erkeği maneviyattan uzaklaştıracak, ona hileler edecek ve aldatacaktır. Eğer adam uzun abiye dikiyorsa başına gelecek olan bu vakalar uzun bir süre içinde olacak ve oldukca uzun sürecektir.

Rüyada abiyeyi diken şahıs sarı bir abiye dikiyorsa sıhhat sorunları ile karşılaşabileceğine; mavi abiye dikiyorsa sağlığına ve huzuruna kavuşacağına; kırmızı abiye dikiyorsa bir fenalık ile karşı karşıya kalabileceğine; siyah abiye dikiyorsa uzaklardan bir haber alacağına işarettir.

Ek olarak bkz: Abiye Giymek, Yeşil Elbise Giymek, Dar Elbise

Abiye

Leave A Reply