Ablası

0

Rüyada ablasını görmek kişinin gerçek hayatında sevindirici bir vaka yaşayacağına işaret eder. Rüyasında ablasını gören şahıs kısa sürede sevindirici bir haber alır. Beklediği şahıs ile karşılaşır. Rüyada ablasını gören kişinin çevresinde ona yardım eden ve onu sakınan birileri bulunuyordur. Ablası ile yakın olacağına, ablası ötelerde yaşıyor ise kısa sürede görüşeceğine işarettir. Şahıs hayata geçirdiği her işte başarı göstermiş olacak ve ailesinin desteğini daima hissedecektir. Ablası evli ise hamile olduğu haberini alabilir. Kişinin iş yaşamındaki başarısı artar, ablası ile beraber bir iş kurabilir. Ablası kişiye maddi bir yardımda bulunabilir. Rüyasında ablasını mutlu gören şahıs kısa sürede sevindirici bir haber alacaktır. Ablası fazlaca mutlu olabileceği bir haber alabilir. 

Rüyasında ablasını mutsuz yada ağlarken görmek kişinin ablasını üzdüğünü, ona karşı yerine getirmesi ihtiyaç duyulan bir sorumluluğu yerine getirmediğini işaret eder. Ablası rüyayı gören kişiye kırılmış olabilir. Ablanızı arayabilir yada ablanızdan bir telefon alabilirsiniz. Ablasını rüyasında mutsuz gören şahıs telefonla ablasından üzücü bir haber alabilir. Aileyle ilgili bir mesele yaşayabilir. Ailesine karşı yada ailesi kişiye karşı bir tavır alabilir. Rüyada ablasını gören şahıs iş hayatında bir başarı elde edebilir.

Rüyada Ablasını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada ablasını öldürdüğünü görmek tam tersi anlama gelmektedir. Rüyasında ablasını öldürdüğünü gören şahıs ablasına bir yardımda bulunur. Bu yardım fazlaca kolay bir yardım olabileceği benzer biçimde yaşamsal bir yardım da olabilir. Şahıs ablası ile rüyanın tersine daha da yakınlaşır ve kaynaşır. Eskiden olmadığı kadar iyi olur. Aile bağları kuvvetlenebilir.

Rüyasında ablasını öldürdüğünü gören şahıs ablası ile güzel vakitler, günler geçirecek anlamına gelir. Beraber bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İkinizi de ilgilendiren zor bir durumla karşılaşabilir ve bu durumun üstesinden beraber omuz omuza gelebilirsiniz. Ablanız ile bir ortaklı kurabilirsiniz.

Rüyanızda ablanızı öldürdüğünüzü gördüyseniz ablanıza fazlaca müjdeli bir haber verebilirsiniz. Onu fazlaca mutlu edecek ve size teşekkür etmesini sağlayacak bir iyilik yapabilirsiniz. Ablanız mutsuz ise onu mutlu edebilir ve beklediğini ona sunabilirsiniz.

Rüyada Ablasını Ölmüş Görmek

Rüyada ablasını ölmüş görmek kişinin ablasına ne kadar düşkün olduğuna, onu ne kadar sevdiğine işarettir. Şahıs ablasını kaybetmekten fazlaca korkuyor, yalnız kalacağını düşünüyor olabilir.

Rüyasında ablasını ölmüş gören şahıs ablasına daha da yakınlaşır. Ablasıyla daha fazlaca vakit geçireceğine işarettir. Ölmüş olarak görülen ablanın ömrü tam tersi daha da uzun olacaktır.

Rüyada ablasını ölmüş olarak gören şahıs ablasının mutlu bir gününe katılabilir. Düğün, nikah, nişan, kına, mezuniyet, doğum benzer biçimde bir günde yanında olacaktır.

Rüyada ablasını ölü görmek tam tersi anlama geldiği için kişiler üzülmemeli ve korkmamalıdır. Rüyada ablasını ölmüş gören şahıs ablasıyla beraber uzun seneler daha beraber olacaktır ve ablası uzun bir ömre haiz olacaktır.

Rüyada Ablasını Dövmek

Rüyada ablasını dövmek kardeşlerin birbirine bağlılığına ve sevgisine alamet eder. Rüyasında ablasını döven şahıs daima ablasının yanında olur ve onu her mevzuda destek sunar.

Rüyada ablasını dövdüğünü gören şahıs ablası ile daha çok yakınlaşır ve fazlaca fazla beraber vakit geçirir. Kardeşler arasındaki bağ daha da kuvvetlenir ve aralarına kimse giremez. Rüyasında ablasını dövdüğünü gören şahıs evleniyor ve kardeşi bu duruma fazlaca üzülüyor olabilir. Ablası uzak bir yolculuğa çıkıyor yada değişik bir şehire taşınıyor olabilir.

Rüyasında ablasını dövmek kişinin ablasına fazlaca düşkün olduğuna, onu fazlaca özlediğine yada ona kırgın olduğuna işarettir. Kişinin ablası ile içinde küslük olabilir. Kısa sürede barışmaları için bir fırsat dünyaya gelecektir.

Rüyada Ablasını Nişanlı Görmek

Rüyada ablasını nişanlı görmek kişinin ablası ile ilgili fazlaca müjdeli bir haber alacağına işarettir. Şahıs ablasının fazlaca uzun süredir beklediği bir haberi ona müjdeleyebilir. Ablasının mutlu bir gününe tanıklık edebilir. Ablası yaşamının aşkı ile karşılaşabilir. Ailelerin vesilesiyle bir kısmet ile karşılaşabilir.

Rüyasında ablasını nişanlı gören şahıs ablası hakkında öğrendiği şeylerden dolayı fazlaca mutlu olacak ve yüzü gülecektir. Ablasının mutluluğu onun mutluluğu olacaktır. Bu mutluluk bir bebek, iyileşme haberi, düğün, nişan, kına, nikah, mezuniyet, terfi benzer biçimde bir durum olabilir.

Rüyada ablasını nişanlı görmek ablasının iyi ve fena günlerinde hep yanında olacaktır. Ablası ile beraber insanların karşısına çıkabilir. Onunla büyük bir organizasyona katılabilir.

Rüyada Ablasını Hamile Görmek

Rüyada ablasını hamile gören şahıs ablasından büyük bir iyilik görecektir. Bu iyilik hem maddi hem tinsel anlamdadır. Rüyasında ablasını hamile gören şahıs maddi sıkıntılar yaşayabilir ve ablası çok çok fazla oranda bir maddi destek sağlayabilir. Şahıs ablası yardımıyla büyük sıkıntıların üstesinden gelebilir, yeni bir iş kurabilir, mühim bir borcunu ödeyebilir.

Rüyada ablasını hamile görmek gören şahıs ablasına teşekkür edeceği durumlarla karşılaşır. Ablası maddi olarak yanında olacağı benzer biçimde tinsel olarak da mühim seviyede destek olacaktır. Kişinin zor günlerinde, mutsuz anlarında ona ablalık ederek zorlukların üstesinden gelinmesine destek olacaktır. Abla aileye küçük bir üye doğrusu bir bebek katabilir. 

Ek olarak bkz: Aile, Abi, Teyze 

Ablası

Leave A Reply