Açelya

0

Ek olarak bkz: Çiçek Görmek

Rüyada açelya görmek hayatınızda güzelliklerin olacağına işaret eder. Alınacak yeni kararlar yardımıyla hayatta değişik yollara girileceği ve pişman olunmayacağının göstergesidir. Ek olarak mevcud sıkıntılardan kurtulucağınıza ve uzun soluklu bir rahatlama yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada açelya satmak yaşayacağınız mutlulukların yalnız sizi etkilemeyeceğini gösterir. İlişkiniz yoksa kısa sürede yeni biri ile tanışıp onunla dünya evine gireceğinize delalet eder. Eğer evliyseniz ailenize yeni bir üyenin katılacağını gösterir.

Rüyada açelya satın aldığınızı görüyorsanız uzun süredir içinizdeki sıkıntıların gün yüzüne çıkmasından kaynaklıdır. Bu sıkıntılardan kurtulmak için dost ortamınızı ve çevrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. Yeni arkadaşlıklar edinerek kendinizi toplamanız icap ettiğini gösterir. Kısa süreli bir geziye çıkmak ve yaşadığınız şehirden uzaklaşmak da sizin için yararlı olacaktır. Çevrenizde oldukça fazla insan olsa da size verdikleri zarar oldukça fazladır ve bu zararlarla yüzleşmenin zamanı gelmiştir.

Rüyada solan açelya görmüşseniz yakınınızdaki kişilerden beklediğiniz yardımları ve destekleri göremeyeceğiniz anlamına gelir. Tanımadığınız ve size uzak olan bir kişiden yardım görmüş olacaksınız. Bu sayede düştüğünüz sıkıntıdan kurtulacaksınız.

Rüyada açelya sulamak kısa sürede sizi kıran bir şahıs tarafınca gönlünüzün alınacağının habercisidir. Açelya suladığınızı görüyorsanız sürprizlere ve güzel laflara hazırlıklı olmanız gerekmektedir.

Rüyada değişik renklerde açelya görüyorsanız kafanızın oldukça karışık bulunduğunun göstergesidir. Bu kafa karışıklığından kurtulmanız için zamana bırakmanız gerekmektedir. Zamana bırakmadığınız takdirde işler birbirine daha oldukça karışacaktır ve çözüme erişmesi zorlaşacaktır.

Açelya

Leave A Reply