Adam yada İnsan

0

Ek olarak bkz: Genç Adam, Yaşlı Adam, Adamlar 

Allame Meclisi: Rüyada yaşlı adam görmek; işlerinizin açılacağına ve genişliğe çıkacağınıza işarettir. Takva sahibi yaşlı bir adam görmek, zenginleşeceğinize delalettir. Genç bir adam görmek, bir hile yada baskıya maruz kalacağınıza işaret eder. 

Rüyada yaşlı bir insanın evinize gelip size slm verdiğini yada karşınızda durup bir şey söylemediğini görmek, Tanrı’ın inayetiyle zenginleşeceğinize, kariyerinizin yükseleceğine ve sevineceğinize işarettir.

Uygar Ulema: Adam yada insan görmek; kendinize gereğinden fazla ehemmiyet verdiğinize ve bunun kendini beğenmişliğe niçin olabileceğine işarettir. Bu yüzden kendinizi toplumla bütünleştirmeli ve yeni dostluklar kazanmalısınız.

Rüyada yapınıza uygun bir insan görmek yada onunla diyalog oluşturmak, iyi bir vakayla karşılaşacağınıza; çirkin bir insan görmek, olmasını asla istemediğiniz ve sizi sıkıntıya sokacak bir vakayla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada mutlu bir insan görmek, üzüntü ve sıkıntıya; mutsuz bir insan görmek, başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize işarettir.

Adam yada İnsan

Leave A Reply