Adamlar

0

Rüyada adamlar görmek pek fazlaca değişik şekilde tabir edilebilir. Bunun sebebi rüyada görülen adamların fiziki ve ruhsal halleridir. Eğer rüyanızda gördüğünüz şahıs bir nesne değil bir insan ise, rüyanızın onlarca değişik anlamı bulunmaktadır. Rüyanızı en iyi şekilde anlamlandırabilmek için rüyanızdaki ayrıntılara dikkat etmeli, rüyanızda gördüğünüz kişinin ruh halini ve dış görünüşü iyi gözlemlemiş olmalısınız.

Mesela rüyanızda gördüğünüz adam yada adamlar eğer gülüyorsa yada kahkaha atıyorsa, gerçek hayatınızda sizi bekleyen bazı zor durumlar olabilir. Karar vermeniz ihtiyaç duyulan bir durum söz mevzusu olabilir. Bu yüzden hata meydana getirecek, günah işleyecek, yanlış seçim meydana getirecek olabilirsiniz. Bu rüya sizin için bir dikkat uyarısı olabilir. Aksi düşünüldüğünde, mesela rüyanızda ağlayan adam yada adamlar görüyorsanız güzel bir haber alabilir, hayırlı bir iş yapabilirsiniz. Beklediğiniz bir vaka gerçekleşebilir.

Rüyada ağlayan adamlar görmek bolluk ve kısmete işarettir. Rüyanızda bir insan gördüğünüz vakit aklınızda kalanlar sizlere doğru rüya tabiri sunmayabilir. Bu yüzden ayrıntıları ne olursa olsun hatırlamalı ve doğru çözümleme etmeniz gerekmektedir. Rüyanızdaki kişilerin fizyolojik (mesela güzel, çirkin, kısa, uzun vb.) yada ruhsal (mesela gülerken, ağlarken, susarken vb.) özellikleri doğru tabir açısından oldukça önemlidir.

Ek olarak bkz: Ağlayan Hanım, Hanımefendiler 

Adamlar

Leave A Reply