Adem Kılıçcı’nın Nışanlısı Kim? Nil Şenver Kimdir?

0
Adem Kılıçcı’nın Nışanlısı Kim? Nil Şenver Kimdir?

Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıççı 2022 All Yıldız sezonunu 2.olarak tamamlamış oldu. Bu sürem nışanlandığını duyuran Adem Kılıçcı herkesi fazlaca şaşırtmıştı. Peki, Nışanlısı Nil Şenver kim?

Survivor 2022 All Yıldız yarışmacısı Adem Kılıçcı’nın nışanlısı merak ediliyor. Adem Kılıçcı’nın nışanlısı kim? Merak ediliyor. 5 Mart 1986 tarihinde Ağrı’da dünyaya gelen Adem Kılıçcı’nın Anası Erzurum, babası için Fenerbahçe TV’de gösterilen bir röportajında belirttiği suretiyle, Rusya’dan (Kafkasya’dan) gelen bir Türk ailesinden Karapapak Türkleri’ndendir. Ufak yaşta boks sporu ile ilgilenmeye süregelen Adem Kılıçcı, ondan sonra bu spor üstüne eğitim aldı. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nden mezun oldu. 2004 yılından bu yana Fenerbahçe boks takımında çalışmıştı. Olimpiyatlarda 2008 ve 2012 yıllarında boksta Türkiye’yi temsil etti, 2016 olimpiyatlarına hak kazanmıştı fakat katılamadı. 2013 Akdeniz Oyunlarında Altın madalya kazanmıştır. Boks müsabakalarında 2004, 2009 ve 2011 yıllarında rakiplerini yenerek 2. Olmuş gümüş madalyaya hak kazanmıştır. 2007 senesinde da 3. Olarak bitirmiş ve bronz madalya kazanmıştı. Adem Kılıççı’yı bilhassa 2017’de Survivor yarışmasına iştirak etmesi ile boks izlemeyen kişilerce de tanınır hale gelmişti. İlk katılmış olduğu yıl Ogeday Girişken ile final koltuğuna oturmuş Ogeday’ın kazanması ile yarışmayı 2. Olarak bitirmişti. Arkasından 2018 senesinde Survivor All Yıldız’a katılmış. En başarı göstermiş isimlerle yarışmış Nagihan Karadere ile final koltuğuna oturmuş, bu kez şampiyon olmuştu. 2022 sezonunda gene bir All Yıldız sezonunda final koltuğuna oturmuş sadece 2. Olarak bitirmişti. Bu sürem hususi yaşamı ile de gündeme gelen Adem Kılıçcı’nın nışanlısı kim? Nil Şenver kimdir? İşte merak edilenler…

 

Survivor Adem Kılıçcı’nın Nışanlısı Kim?

Adem Kılıçcı, boksçudur ve ülkemizi yurtdışında temsil etmiş bir ulusal sporcudur. Ek olarak Adem Kılıçcı 2019 senesinde Sportial isminde bir spor salonu açmıştır. Bilhassa Survivor yarışması ile büyük kitlelere kendini sevdiren adına fan grupları oluşturulan yarışmacı Adem artık hepimiz tarafınca tanınan bir isme dönüştü. Bu sürem All Yıldız’a katılan Adem’in hususi yaşamı da merak ediliyor.

2022 Survivor All Yıldız sürem yarışmacısı olan Adem Kılıççı, yarışma esnasında kontakt ödülü yardımıyla annesinden gelen mektup okunurken ‘’Nil’de iyi oğlum’’yazması üzerine, tüm Türkiye Nil isminde bir sevgilisi bulunduğunu öğrendi. Adem Kılıçcı ondan sonra yapmış olduğu izahat ile ben yarışmaya katılmadan derhal ilkin nışanlandım ve buraya dışarıda nışanlımı bırakarak geldim dedi. O andan itibaren Türkiye’nin sevilen adı Adem Kılıçcı’nın nışanlısı da araştırılmaya başlandı.Adem Kılıçcı’nın Nışanlısı, Nil Şenver Kimdir? Ne İş Yapıyor?    

1987 senesinde dünyaya gelen Nil Şenver, Adem Kılıçcı’nın nışanlısıdır. Liseyi, 2001 senesinde girmiş olduğu Robert Koleji’nden, 2006 senesinde 92 averaj ile mezun olmuştur. Arkasından aynı yıl Boğaziçi Üniversitesi İşletme kısmına başlamış, Boğaziçi Üniversitesi’ni de 3.98 averaj ile 2010 senesinde en başarı göstermiş talebe olarak mezun olmuştur. Okulu bitirdikten son emek verme hayatına başlamış şuan ise büyük bir firmada Bölgesel Kıdemli Marka ve Pazarlama Yöneticisi olarak iş koşturmacasındadır.

Nil Şenver, hayvansever yönü ile öne çıkmış, Bal Kaymak isminde bir atı bulunmaktadır.Bu yıl Survivor 2022 All Yıldız yarışmasına katılan ve ünlüler takımında yer edinen Adem Kılıçcı, Birleşme partisinde duygusal bir performans sergilemesinin peşinden

‘’Hayırlı bir yola girdik. Boynumda ateş taşıyorum. Nişanlandım. Onu fazlaca seviyorum, fazlaca özledim.’’ Söyleri ile nışanlısından bahsetmişti.

Survivor kontakt ödülünde Adem Kılıçcı’nın nışanlısı Nil Şenver, bir video gönderdi. Adem Kılıçcı nişanlısı Nil Şenver’i görünce duygusal anlamış olur yaşamıştı.

30 Haziran Perşembe akşamı Survivor 2022 final gecesinde sevgili nışanlısını desteklemeye ve onunla saatler sonrasında buluşmak için geceye katılan Nil Şenver, Acun Ilıcalı’nın müstakbel eşin burada mı Adem, kendisine de söz verelim diyince, Nil Şenver’e mikrofon uzatıldı. Nil ise bir itirafta bulunarak gözyaşlarını tutamadı. Nışanlısının sözlerine dayanamayan Adem Kılıçcı’da gözyaşlarını tutamadı.‘’Adem ilk olarak sana bir şey itiraf etmek isterim. İlk hastanede ameliyattan çıkmıştın ya, sen anesteziden uyanmamıştın. Ben baktım dizini gördüm ve dedim ki ‘Ne meydana getirecek bu çocuk, dedim eyvah!’ kısaca iyi mi yapacağız biz bu işi ve o vakit ben sabaha kadar uyuyamamıştım. Doğal olarak sen o anesteziyle uyuyordun. Ben dedim kısaca olmaz herhalde bu dizle mümkün olmayacak. Doğal olarak sana asla çaktırmadım ben bu durumu. Hep yaparsın edersin dedim. Fakat bak şimdi oradasın. Ben ilkin bunu nasip etmiş olduğu için ilk Tanrı’a sonrasında doktorlarına, sana daima inanan destekleyen destekçilerine fakat en fazlaca sana da teşekkür ediyorum. Şundan dolayı ben bile o hastane yatağında olmaz herhalde derken sen sonuna kadar geldin. Beni bu şekilde yanılttığın için sana fazlaca teşekkür ederim. Beni hep bu şekilde yanılt olur mu?’’ dedi.  

O anlamış olur herkesi fazlaca duygulandırdı.

01-07-2022
Yazar Hakkında

Belma Arslan

1985 senesinde Adapazarı’nda dünyaya geldi. 2008 Senesinde Sakarya Üniversitesi Gezim ve Gezi İşletmeciliğinden, 2011 senesinde da Anadolu Ünivers .. devamı..
mail

Leave A Reply