After 4: Mutluluk PDF indir

0

Kitap adı After 4: Mutluluk olan ve birden fazlaca kitap sever vesilesiyle aranan After 4: Mutluluk kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Ilk olarak

After 4: Mutluluk kitabını PDF indirmeden ilkin sizlere After 4: Mutluluk kitabı ile ilgili bir kaç informasyon verelim…

After 4: Mutluluk kitabının yazarları Anna Todd olan ve 504 sayfalık kitap 2017 senesinde Aşk kategori bölümünde yerini almıştır.

After 4: Mutluluk kitabını yazımızın alt bölümünden After 4: Mutluluk PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza ya da telefonunuza After 4: Mutluluk kitabını indirebilirsiniz.

TESSA İLE HARDIN TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMİŞKEN AŞK MASALLARI KÖTÜ SONLA MI BİTECEK?

Yaşam Tessa ile Hardin için güçlüklerle doluydu fakat karşı karşıya geldikları her güçlük tutkulu aşklarını daha da güçlendirdi. Ne var ki geçmişin sırları açığa çıktığında Hardin aşılmaz duvarlarının ardına sığınır, Tessa’nın yaşamında ise bambaşka bir trajedi baş gösterir. Artık Hardin’le tanıştığı zamanki o tatlı, sempatik ve iyi kız değildir; tıpkı âşık olduğu Hardin’in artık zalim ve kaprisli olmadığı şeklinde. Tessa, Hardin’in biriken öfkesinin farkındadır ve duygu patlaması yaşadığında onu sakinleştirebilecek tek birinin kendisi bulunduğunu bilir. Hardin’in ona ihtiyacı mevcuttur.

Lakin geçmişin sırları gün ışığına çıktıkça Hardin’in karamsarlığı da büyür ve yaşamındaki beraberce beraber Tessa’yı da kendinden uzaklaştırır. Tessa bu kez kendini feda etmeden onu kurtaramayacağının bilincinde olsa da derhal pes etmez. Peki, Tessa kimin için savaşmaktadır? Hardin için mi yoksa kendisi için mi?

1 MİLYARDAN FAZLA OKURA ULAŞTI

11 MİLYON BEĞENİ ALDI

6 MİLYON YORUM YAPILDI

Onu seviyordum; Tanrı biliyordu ya bu adamı seviyordum. Onca ayrılığın, onca kargaşanın içinden ruhuma süzülmüş ve oraya asla unutamayacağım şekilde izini bırakmıştı. İstesem de unutamazdım; aslına bakarsanız becerememiştim. Hayatıma devam edebilmek için günlerce uğraşmış, zihnimi ondan uzak tutmak uğruna kendimi meşgul etmeye çalışmıştım.

Elbet işe yaramamış ve onu hiçbir süre aklımdan çıkaramamıştım. Artık işleri kendimizce yoluna koymayı kabul ettiğim için sonunda her şeyin düzeleceğini hissediyordum. Bir zamanlar hayal ettiğim şeklinde bir çift olabilirdik.

“Seni devamlı seveceğimi bilmen gerekirdi. Sen beni… ben yapıyorsun, Tessa ve bunu asla unutmayacağım,” demişti.

Leave A Reply