Ağır Romantik – Show TV, 11 Eylül 2022 Pazar 23:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Ağır Duygusal – Show TV, 11 Eylül 2022 Pazar 23:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Ağır Duygusal, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Ağır Duygusal programını saat 23:45’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sanatla ilgili bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda öğrenim görmektedir. Aslı’nın yaşamı, bigün Beyoğlu’nda yürürken bir kapkaççının çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Yaşamış olduğu vaka sonrası büyük bir korkuya kapılan Aslı’ya, bu sırada vakaya tanık olan Kerem isminde bir adam yardım eder ve çantayı bularak Aslı’ya teslim eder.

Bu tatsız vaka yardımıyla tanışan Aslı ve Kerem, görüşmeye devam ederek oldukca geçmeden güzel bir ilişkiye adım atar. Sadece Kerem, ayrı dünyalara haiz olduğu sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır. Finans uzmanı olarak kendisini tanıtan Kerem, babasının İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin başı olduğu gerçeğini de gizler. Sadece yaşananlar, onların en mutlu günlerinin akıllarından asla çıkmayacak bir güne dönüşmesine niçin olur.

Bu film, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Ağır Duygusal, Show TV’de gösterilen ve 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 21:45’te süregelen Bizim Aile adlı programdan sonrasında saat 23:45’te başlamış olacak.

Ağır Duygusal programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply