Ah Nerede 6.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Ah Nerede 6.Bölüm 2.Fragmanı ile STAR TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Ah Nerede dizisinin yeni kısmı Cuma akşamı 20.00’da STAR TV’de!

Başrollerinde Oktay Çubuk ve Nil Keser şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Ah Nerede bu hafta yayınlanacak mı?

Ah Nerede 6.Bölüm 2.Fragmanı

Ah Nerede dizisinin 6. bölüm özeti oku STAR TV. Ah Nerede dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Zehra, Cenker’i ilişkilerine inandırmak için can havliyle Ferit’i öper sadece sonrasında Ferit’in yüzüne iyi mi bakacağını bilmesi imkansız. Zehra Ferit’ten kaçmaya adım atar. Ferit ise Cenker’in bu olayın peşini bırakmayacağını anlamış olur ve Zehra ile olan ilişkilerini Cenker’in gözüne sokmak ister. Sadece bu o denli kolay olmayacaktır zira Zehra, Ferit’ten utanıp ondan kaçmaya adım atar. Zehra ve Ferit için yeni bir öykü başlamaktadır. Şerbetlioğlu kardeşlerin ise şirket mesaisi tam gaz sürer. İş yaşamı üç delikanlıyı da değiştirmeye adım atar. Yenilmezler Kulübü ise, bu kez bir başka “Feritzede” olan Huriye’nin depresyondan çıkması için el ele verirler.

Cenker’in kim bulunduğunu öğrenen Zehra ve Ferit zor anlamış olur yaşar. Cenker’in olayın peşini bırakmaması ikiliyi giderek daha zor durumlara sokar. Zehra ve Ferit ortak hareket etmek zorundadır. Bir taraftan birbirlerini yerken bir taraftan da birlikte hareket etmek zorunda kalmak ikisini de oldukca zorlar. Bu sırada Nihal, Burçak ve Sera, Ferit’in dikkatini çekmek için plan yaparlar; Zehra’ya Ferit’i iyi mi etkileyeceği ile ilgili ders vermeye başlarlar. Zehra Ferit’le ilgili bilmediği yeni bir şey öğrenir ve bu onu oldukca şaşırtır; kim bilir bir ihtimal Ferit’in içinde herkesi oldukca şaşırtabilecek biri vardır! Zehra’nın kafası karman çorman olur. Sadece sonunda yapmak zorunda kalmış olduğu şey kendisini bile şoka sokar!

Ah Nerede Dizi Mevzusu

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim (Tarık Pabuççuoğlu) ve Seniha (Ayşe Çubuk) Şerbetlioğlu’nun üniversite okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların {hiç de} tahmin etmediği bir yaşam yaşar. Ortanca oğulları Murat (Korhan Herduran) hukuk okuması gerekirken dünyadaki her şeyi bahse çeviren bir kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri minik oğulları Ömer (Batuhan Sert) ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. En büyük oğulları Ferit (Oktay Çubuk) ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmaz bir çapkına dönüşmüştür. Tüm yaşamı hanımefendiler olan hovarda, yakışıklı ve genç kızların evlilik düşsel kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk şeklinde eğlenir ve asla tek biriyle yetinmez. Birbirinden değişik kulvarlardaki üç değişik kızı da sevmiş hepsini de ustalıkla yönetim etmiştir. Ta ki Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak (Asena Keskinci), Nihal (Berfe Sancak) ve Sera (Melis Özçimen) aldatıldıklarını fark ettikleri an, bir araya gelip bir intikam planı kurarlar. Ferit onların kalbini iyi mi kırdıysa, onlar da Ferit’in kalbini kıracaklardır. Bu planın mimarı ise; anası Perihan (Derya Alabora), abisi Ali (Mert Carim), kuzeni Huriye (Bala Atabek) ve yeğeni Duygu (Ahsen Türkyılmaz) ile yaşayan Zehra (Nil Keser) olur. Erkeklere güvenmeyen Zehra, genç bayanların birbirini yiyecek yerine onlara bunu meydana getiren adamdan intikam almalarını öğütler. Sadece bilmediği bir şey vardır. Zehra, hovarda Ferit’ten alınacak intikamın başrolü olacaktır. Ferit’in Bursa’daki ailesi de evlatlarının okumadığını öğrenince işler iyice karışır…

, Derhal izle

Leave A Reply