Ah Nerede Dizisi 7.Bölüm Final İzle 19 Ağustos Cuma

0

Ah Nerede Dizisi 7.Bölüm Final İzle 19 Ağustos Cuma…. Yıldız TV’nin sevilerek izlenen dizisi Ah Nerede 6.kısmı ile ekranlamış olura geliyor. Yeşilçam fbilimselmizden uyarlfakat olan Ah Nerede dizisinde neler olacak? Ah Nerede dizisi 7.Kısmı 19 Ağustos Cuma saat 20:00’den saygınlıken seyirci ile byüceşuyor.

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim ve Seniha Şerbetlioğlu ‘nun üniversite okumaları için İstanbul’a yolladıkleri üç oğlu, onların asla de tahmin etmediği bir yaşam yaşar.

Ortanca oğulları Murat hukuk okuması gerekirken dünyadaki her şeyi bahse çeviren bir kupon bağlarımlısıdır. Mühendislik okumuş byücenduğunu zannettikleri minik oğulları Ömer ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. En büyük oğulları Ferit ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmazca bir hovardaa dönüşmüştür.

Tüm yaşamı hanımefendiler olan hovarda, yakışıklı ve genç kızların evlilik düşsel kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk benzer şekilde eğlenir ve asla tek biriyle yetinmez. Birbirinden değişik kulvarlardaki üç değişik kızı da sevmiş hepsini de ustalıkla yönetim etmiştir. Ta ki Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak, Nihal, ve Sera aldatıldıklarını fark ettikleri an, bir araya gelip bir intikam planı kurarlar. Ferit onların kalbini iyi mi kırdıysa, onlar da Ferit’in kalbini kıracaklardır.

Leave A Reply