Ah Nerede Reytingleri Iyi mi? Iyi mi Başladı? Ah Nerede reytingleri belli oldu. İlk kısmı Cuma günü ekranlara gelen dizinin 3 ayrı reyting sıralamasında almış olduğu sonuçlara ve iyi mi başladığına bakalım.. 2 saat 2 dakika ilkin

0

Tam anlamıyla yaz dizilerinin süreci başladı. Yaz dizileri artık peş peşe gelir oldu. Merakla beklenen yaz dizilerinden birisi de Ah Nerede yapımıydı. Yeşilçam’ın sevilen yapımlarından kabul edilen Ah Nerede filminin öyküsünü dizi haline getiren yapımın, ilk kısmı de ekranlara geldi. Cuma günü ekranlara gelen dizinin iyi mi reytingler almış olduğu da merak ediliyordu.

Bu mevzuda da listeler açıklandı. Dizinin reyting listelerinde neler yaptığına daha detaylı olarak bakalım.

Ah Nerede Reytingleri Iyi mi?

Reyting listelerini paylaşırken daima yaptığımız benzer biçimde 3 ayrı listedeki konumu ayrı ayrı ele alacağız. Geleneği bozmayalım ve gene 3 ayrı listede bir değerlendirme yapalım.

22-07/03/ah-nerede-reytingleri-2.jpg

AB Sıralamasında Durum Ne?

AB sıralamasında Ah Nerede reytingleri tam istenen seviyeye elde edememiş benzer biçimde gözüküyor. Bakıldığında dizinin ilk 10 içinde bulunduğunu görüyoruz fakat sınırdan bir giriş var.

O şekilde ki dizi 10. sırada yer almış durumda. Başta söylediğimiz benzer biçimde tam sınırda bir konumu var.

Total Sıralamasında Durum Ne?

Total sıralamasında durum nispeten daha iyi diyebiliriz. İlk 5 içinde değil fakat dizinin 6. sırada yer aldığını görüyoruz. Burada bilhassa Kasaba Doktoru dizisinin yapımın önüne geçtiğini görüyoruz.

ABC Sıralamasında Durum Ne?

Son listemize baktığımız süre gene ilk 10 içinde yer aldığını görüyoruz. Fakat yapımın gene sınırda bulunduğunu da belirtmek lazım. O şekilde ki bu listede de yapım 9.sırada yer almış durumda.

Ah Nerede reytingleri bu şekilde. Dizi ilk bölümüyle sınırda reytingler almış benzer biçimde gözüküyor. Doğal ki konuşmak için oldukca erken. Bakalım ilerleyen bölümlerde dizinin reytinglerinde iyi mi değişimler olacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üstünden de takip edebilirsiniz.