Aile Arasında – Star TV, 20 Eylül 2022 Salı 20:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Aile Içinde – Yıldız TV, 20 Eylül 2022 Salı 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Aile Içinde, 20 Eylül 2022 Salı günü ekrana geliyor. Aile Içinde programını saat 20:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

21 senelik ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz gülünç bir tesadüfle tanışır ve komşu olurlar. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı varlıklı bir ailenin oğluyla evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini aniden yaşamının rolünü oynarken bulur. Aile içinde olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyür de büyür.

Aile Içinde, Yıldız TV’de gösterilen ve 20 Eylül 2022 Salı günü saat 19:00’da başlamış olan Oldukca Güzel Hareketler 2 isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Aile Içinde programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply