Ajan – atv, 7 Eylül 2022 Çarşamba 23:10

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Gizmen – atv, 7 Eylül 2022 Çarşamba 23:10 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Gizmen, 7 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Gizmen programını saat 23:10’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Susan Cooper, CIA’de masa başı çalışan bir analisttir. Cooper bununla birlikte en tehlikeli sonuç görevlerin başarıyla sonlandırılmasını sağlarken adı gizli saklı kalan bir kahramandır. Partneri Bradley Fine ile iyi bir ikili olmuşlardır sadece son görevlerinde Bradley ile kurumun bir başka gözde ajanı olan Rick Ford’un kimlikleri ifşa olur. Ölümcül tabanca ticareti icra eden tehlikeli bir şebekenin hayatına sızarak yol açacakları felaketi önleme görevi Susan Cooper’ın olur. Cooper masa başından ilk kez sahaya adım atacağı bu görevde, içindeki tüm potansiyeli açığa çıkaracak ve fark etmediği kabiliyetlerini keşfedecektir.

Gizmen, atv’de gösterilen ve 7 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 20:00’da başlamış olan Kardeşlerim isminde programdan sonrasında saat 23:10’da başlamış olacak.

Gizmen programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply