Akihiro’nun Umutsuzluğunun Sebebi! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Orient 2. Sürem 10. Bölüm, Shimazu kardeşler için duygusal bir bölüm olacak. Önceki bölüm, Akihiro’yu her insanın ondan nefret etmiş olduğu bir kaideye yükseltti. Sadece gerçek durum göründüğünden oldukca daha derin görünüyor. Akihiro’nun önceki bölümün sonunda attığı formasyon bloğu kıymetli bir şeydi. Bir ihtimal bir sonraki durumu en büyük Shimazu kardeş açıklayabilir.

Animenin bir sonraki kısmı Shimazu kardeşlerin duygusal bir birleşimi olacak. Fakat ilkin Akirihiro’nun mütevazi yüzünün ardındaki sırrı ortaya çıkaracaktır. En büyük Shimazu kardeşin kardeşiyle bazı sorunları vardı. Fakat Akihiro’yu bu kadar rahatsız eden şey nedir? Kardeşlerinin önünde onu serseri olmaya zorlayan duygusal bir travma olmalı. Bir sonraki bölüm hakkında daha çok informasyon için aşağıdaki makaleye göz atın!

2. Sezon 10. Bölüm Orient

2. Sürem 10. Bölüm The Brothers Unite Again?

Shimazu kardeşlerin buluşması, Orient Sürem 2 Bölüm 10’un en mühim vakası olacak. Ek olarak Oni’yi de yenebilirler, sadece bu, tek bir bölümde ele alınamayacak kadar fazla görünüyor. Sadece büyük olasılıkla bölüm Akihiro’nun travmatik anılarıyla ilgili olacak. Geçmiş, Akihiro’yu kendi kardeşlerini bile umursamayan kaba bir insan olmaya zorladı.

En büyük adam kardeş ve Akihiro içinde anime serisinin saklamış olduğu bir şeyler dönüyor olmalı. Üstelik bundan önceki bölüm Akihiro’nun çocukluğunda her şeyin yolunda bulunduğunu ortaya çıkarmıştı. Eğitiminde, karakterini bu şekilde yetiştiren sorunlarla karşılaşmış olabilir. O gizli saklı öykü bir sonraki bölümde kendini gösterecek.

2. Sezon 10. Bölüm Orient

Önceki Bölümün Özeti!

Orient Sürem 2’nin dokuzuncu kısmı Oni saldırısıyla başladı. Kılıçlara dönüşen bir tür açıyı özgür bıraktı. Bu kılıçlar, savaşçılara çok büyük oranda güç yönlendirdi. Bir çok, o kitlesel bıçak saldırısından kayboldu. Bu şiddetli hücum sebebiyle hepimiz korkudan titriyordu. Sadece, Shimazu kardeşler sonrasında vaka yerine geldi.

Zincir oluşumu yardımıyla Oni’nin boynuzunu kırmaya çalıştılar. Sadece Oni, kılıçların yardımıyla oluşumu engelliyordu. Musashi sonrasında zincir oluşumundaki bozulmayı ortadan kaldırmak için ortaya çıktı. Bununla beraber, Oni onu geri itti, sadece aksamayı ortadan kaldırmaya devam etti. Hatta Natsuki’yi son darbeden kurtardı. Oni’yi yendiler, fakat bitmedi. Dahası, Shimazu kardeşler Akihiro’nun rolünü ve niyetlerini sorguladılar.

2. Sezon 10. Bölüm Orient

Orient 2. Sürem 10. Bölüm: Çıkış Zamanı

Animenin gelecek kısmı, önceki bölümde olmayan melodiyi taşıyacak. Orient 2. Sürem 10. Bölüm 12 Eylül 2022’de çıkacak. Şu ana kadar herhangi bir gecikme haberi gelmedi, bu yüzden bölüm belirlenen zamanda yayınlanacak. Anime serisinin gelecek bölümleri hakkında daha çok güncelleme için The Anime Daily sayfasını takip etmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply