Aldatmak 1.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Aldatmak 1.Bölüm 2.Fragmanı ile ATV vizyonunda yakında başlıyor. Aldatmak dizisinin yeni kısmı oldukca yakında 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Aldatmak bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Aldatmak 1.Bölüm 2.Fragmanı

Aldatmak dizisinin 1. bölüm özeti oku ATV. Aldatmak dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Güzide, biroldukca birlikteliği yıkılmaktan kurtarmış, pek oldukca evladın hak etmiş olduğu sevgiyi görmesini elde etmiş ve daima hakkaniyetin yanında olan, ilkeli ve dürüst bir karıdır. Kocası ve iki evladıyla beraber mutlu bir ailesi olan Güzide, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, örnek bir aile olduklarını ve birlikteliklerinin de daima bu şekildeki ilaçm edeceğini sanmaktadır. Fakat birgün kendisinin niçin olduğu ve sonrasındasında tesadüfen gelişen vakaların peşinden örnek ve mutlu sanmış olduğu ailesinin kumdan bir kaleye dönüştüğünü nazcaarancektir.

Aldatmak Dizi Mevzusu

Aldatmak dizisinde efsaneleşmiş adlar bir araya geliyor. TIMS&B tarafınca ATV ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizi çarpıcı öyküsi ve zengin oyuncu ekibi ile yeni sfaiza damgasını vuracak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Svasıtaoğlu otururken, senaristliği Yıldız Tunç tarafınca kevrene alınıyor. Merakla beklenen, kuvvetli öyküsüyle yeni sfaizda izleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan Aldatmak dizisinin oyuncu ekibinda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim ve Caner Şahin benzer halde başarı göstermiş oyuncular yer ediniyor.

Güzide, saygıkıymet bir aile mahkemesi hakimidir. Pek oldukca birlikteliği yıkımdan kurtarmış, biroldukca evladın hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini elde etmiş, ilaçmlı hakkaniyetin yanında olmuş dürüst ve ilkeli bir karıdır. Kocası ve iki evladıyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, birlikteliklerinin bundan sonrasındasının alışılmış bir sevgi, mutlyücek ve rahatlık içinde geçeceğini sanmaktadır. Bigün Güzide’nin tesadüfen çekmiş olduğu bir ilmek çorap söküğü benzer halde ilerler ve mutlu sanmış olduğu ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale byücenduğunu anlfakatya adım atar.

Leave A Reply