Aldatmak 2.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Aldatmak 2.Bölüm Fragmanı ile ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Aldatmak dizisinin yeni kısmı 29 Eylül Perşembe 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Aldatmak bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Aldatmak 2.Bölüm Fragmanı

Aldatmak dizisinin 2. bölüm özeti oku ATV. Aldatmak dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Güzide, birfazcalaca birlikteliği yıkılmaktan kurtarmış, pek fazcalaca evladın hak etmiş olduğu sevgiyi görmesini elde etmiş ve daima hakkaniyetin yanında olan, ilkeli ve dürüst bir karıdır. Kocası ve iki evladıyla beraber mutlu bir ailesi olan Güzide, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, örnek bir aile olduklarını ve birlikteliklerinin de daima bu şekildeki ilaçm edeceğini sanmaktadır. Fakat birgün kendisinin niçin olduğu ve sonrasındasında tesadüfen gelişen vakaların arkasından örnek ve mutlu sanmış olduğu ailesinin kumdan bir kaleye dönüştüğünü bakılırsacektir.

Aldatmak Dizi Mevzusu

Aldatmak dizisinde efsaneleşmiş adlar bir araya geliyor. TIMS&B tarafınca ATV ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizi çarpıcı öyküsi ve zengin oyuncu ekibi ile yeni sfaiza damgasını vuracak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Svasıtaoğlu otururken, senaristliği Yıldız Tunç tarafınca kevrene alınıyor. Merakla beklenen, kuvvetli öyküsüyle yeni sfaizda izleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan Aldatmak dizisinin oyuncu ekibinda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim ve Caner Şahin şeklinde başarı göstermiş oyuncular yer ediniyor.

Güzide, saygıkıymet bir aile mahkemesi hakimidir. Pek fazcalaca birlikteliği yıkımdan kurtarmış, birfazcalaca evladın hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini elde etmiş, ilaçmlı hakkaniyetin yanında olmuş dürüst ve ilkeli bir karıdır. Kocası ve iki evladıyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, birlikteliklerinin bundan sonrasındasının alışılmış bir sevgi, mutlyücek ve rahatlık içinde geçeceğini sanmaktadır. Bigün Güzide’nin tesadüfen çekmiş olduğu bir ilmek çorap söküğü şeklinde ilerler ve mutlu sanmış olduğu ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale byücenduğunu anlfakatya adım atar.

Leave A Reply