Aldatmak 2.Bölüm Fragmanı izle – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Aldatmak 2.Bölüm Fragmanı izle – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Aldatmak 2.Bölüm Fragmanı izle – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle benzer şekilde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Aldatmak 2.Bölüm Fragmanı izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. ATV vizyonunda büyük coşkula izlenecek Aldatmak dizisinin yeni kısmı 29 eylül perşembe akşamı 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Aldatmak bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Aldatmak 2.Bölüm Fragmanı izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Güzide, birfazcalaca eşiyle olan birlikteliği yıkılmaktan kurtarmış, pek fazcalaca evladın hak etmiş olduğu sevgiyi görmesini elde etmiş ve daima hakkaniyetin yanında olan, ilkeli ve dürüst bir hanımdır. Kocası ve iki evladıyla beraber mutlu bir ailesi olan Güzide, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, örnek bir aile olduklarını ve birlikteliklerinin de daima bo şekilde ilaçm edeceğini sanmaktadır. Fakat birgün kendisinin niçin olduğu ve sonrasındasında tesadüfen gelişen vakaların peşinden örnek ve mutlu sanmış olduğu ailesinin kumdan bir kaleye dönüştüğünü bakılırsacektir.

Aldatmak Dizi Mevzusu

Aldatmak dizisinde efsaneleşmiş adlar bir araya geliyor. TIMS&B tarafınca ATV ekranlamış olurı için hazcaırlanan dizi çarpıcı öyküsi ve zengin oyuncu ekibi ile yeni sfaiza damgasını vuracak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Svasıtaoğlu otururken, senaristliği Yıldız Tunç tarafınca kevrene alınıyor. Merakla beklenen, kuvvetli öyküsüyle yeni sfaizda izleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan Aldatmak dizisinin oyuncu ekibinda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim ve Caner Şahin benzer şekilde başarı göstermiş oyuncular içeriyor.

Güzide, saygıkıymet bir aile mahkemesi hakimidir. Pek fazcalaca eşiyle olan birlikteliği yıkımdan kurtarmış, birfazcalaca evladın hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini elde etmiş, daima hakkaniyetin yanında olmuş dürüst ve ilkeli bir hanımdır. Kocası ve iki evladıyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, birlikteliklerinin bundan sonrasındasının alışılmış bir sevgi, mutlyücek ve rahatlık içinde geçeceğini sanmaktadır. Bigün Güzide’nin tesadüfen çekmiş olduğu bir ilmek çorap söküğü benzer şekilde ilerler ve mutlu sanmış olduğu ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale byücenduğunu anlfakatya adım atar.

Leave A Reply