Aldatmak – atv, 1 Aralık 2022 Perşembe 20:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aldatmak, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Aldatmak programını saat 20:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Güzide, ailesine düşkün sadece yer yer mesafeli ve katı, basmış olduğu yeri titreten, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz senedir Tarık’la evli olan, ailesine karşı derhal hiçbir mevzuda ödün vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide’nin Oylum ve Ozan isminde iki evladı vardır. Ailesi için senelerdir seve seve büyük fedakarlıklarda bulunmuş olduğu için ailesinin de hakimi olmayı kendisine hak görmektedir. Tüm bu katılığının arkasında ailesine ve çocuklarına karşı oldukça büyük bir sevgi beslemektedir. Sadece ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, bir rastlantı sonucu ansızın yerle bir olacaktır.

Aldatmak, atv’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 19:00’da süregelen ATV Ana Haber isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Aldatmak programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply