Aldatmak – atv, 19 Kasım 2022 Cumartesi 16:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Aldatmak – atv, 19 Kasım 2022 Cumartesi 16:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aldatmak, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Aldatmak programını saat 16:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Yeşim, arkasında bıraktığı mektupla Tarık’ı terk eder. Tarık minik kızı Öykü’yü yitirme korkusuyla Yeşim’in oyunlarına tekrardan aldanır. Oylum aksiliklere karşın Tolga’nın da yardımıyla hayallerine yaklaştığını düşünmektedir sadece fena bir sürpriz onları derinden sarsar. Oylum bununla beraber annesinin gerçekleri öğrenme tehlikesiyle bir kez daha karşı karşıya kalır.

Ozan yaşamını düzene koyup hak etmiş olduğu konumu elde ederek her insana kendini ispatlasa da başına konan şans kuşu, oldukça sürmeden ona problemler yaratmaya başlayacaktır.

Her şeyi geride bırakan Güzide işine odaklanır. Bu süreçte en büyük desteği Sezai’den görürken aralarındaki bu duygusal bağ bir başkası tarafınca daha fark edilince eski defterler tekrardan açılacaktır.

Aldatmak, atv’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 13:00’te başlamış olan Yalnız Kurt isminde programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Aldatmak programının yayını, 19:00’da gösterilen ATV Ana Haber isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply