Aldatmak – atv, 2 Ekim 2022 Pazar 12:25

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Aldatmak – atv, 2 Ekim 2022 Pazar 12:25 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aldatmak, 2 Ekim 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Aldatmak programını saat 12:25’te atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Güzide Yenersoy, 30 senelik kocası ve iki çocuğuyla beraber dışarıdan bakıldığında her insana örnek olacak bir aileye haiz saygıdeğer bir aile mahkemesi hâkimidir. Eşi Tarık kendi hukuk bürosu olan tecrübeli ve başarıya ulaşmış bir avukattır. Oğlu Ozan, bir inşaat firmasında mühendis olarak çalışmakta, kızı Oylum ise annesinin ısrarıyla girmiş olduğu tıp fakültesine devam etmektedir.

Dışarıdan kusursuz görünen Yenersoy Ailesi’nin hayatında her şey yolunda ilerlerken sevgi ve itimat üstüne kurulu hayatlarının ardında bambaşka sırlar olduğu ortaya çıkar ve madalyonun diğeri yüzü Güzide için bambaşka mücadelelere, eski defterlerin gün yüzüne çıkmasına ve öngörülmesi zor yeniliklere neden olur.

Aldatmak, atv’de gösterilen ve 2 Ekim 2022 Pazar günü saat 12:15’te başlamış olan Süratli Ayaklar adlı programdan sonrasında saat 12:25’te başlamış olacak.

Aldatmak programının yayını, 19:00’da gösterilen ATV Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply