Aldatmak – atv, 20 Kasım 2022 Pazar 15:45

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aldatmak, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Aldatmak programını saat 15:45’te atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Yeşim, arkasında bıraktığı mektupla Tarık’ı terk eder. Tarık minik kızı Öykü’yü yitirme korkusuyla Yeşim’in oyunlarına tekrardan aldanır. Oylum aksiliklere karşın Tolga’nın da yardımıyla hayallerine yaklaştığını düşünmektedir sadece fena bir sürpriz onları derinden sarsar. Oylum bununla birlikte annesinin gerçekleri öğrenme tehlikesiyle bir kez daha karşı karşıya kalır.

Ozan yaşamını düzene koyup hak etmiş olduğu konumu elde ederek her insana kendini ispatlasa da başına konan şans kuşu, fazlaca sürmeden ona problemler yaratmaya başlayacaktır.

Her şeyi geride bırakan Güzide işine odaklanır. Bu süreçte en büyük desteği Sezai’den görürken aralarındaki bu duygusal bağ bir başkası tarafınca daha fark edilince eski defterler tekrardan açılacaktır.

Aldatmak, atv’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 12:15’te süregelen Ben Bu Cihana Sığmazam adlı programdan sonrasında saat 15:45’te başlamış olacak.

Aldatmak programının yayını, 19:00’da gösterilen ATV Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply