Aldatmak – atv, 23 Eylül 2022 Cuma 01:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Aldatmak – atv, 23 Eylül 2022 Cuma 01:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aldatmak, 23 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Aldatmak programını saat 01:00’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Güzide Yenersoy, 30 senelik kocası ve iki çocuğuyla beraber dışarıdan bakıldığında her insana örnek olacak bir aileye haiz saygıdeğer bir aile mahkemesi hâkimidir. Eşi Tarık kendi hukuk bürosu olan tecrübeli ve başarıya ulaşmış bir avukattır. Oğlu Ozan, bir inşaat firmasında mühendis olarak çalışmakta, kızı Oylum ise annesinin ısrarıyla girmiş olduğu tıp fakültesine devam etmektedir.

Dışarıdan kusursuz görünen Yenersoy Ailesi’nin hayatında her şey yolunda ilerlerken sevgi ve itimat üstüne kurulu hayatlarının ardında bambaşka sırlar olduğu ortaya çıkar ve madalyonun diğeri yüzü Güzide için bambaşka mücadelelere, eski defterlerin gün yüzüne çıkmasına ve öngörülmesi zor yeniliklere neden olur.

Aldatmak, atv’de 23 Eylül 2022 Cuma günü gösterilen ilk program olarak saat 01:00’de başlamış olacak.

Aldatmak programının yayını, 03:45’te gösterilen Mutfak Bahane isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply