Aldatmak – atv, 3 Aralık 2022 Cumartesi 00:20

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aldatmak, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Aldatmak programını saat 00:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Tarık, Öykü’yü alıp giderek Yeşim’e ders vermek ister. Kızıyla rahat edebileceği tek yer Ozan’ın terk etmiş olduğu evidir. Öykü’nün durumdan oldukça etkilenip üzüldüğünün bilincinde olan Tarık, kızını annesinden uzak tutmak mevzusunda tereddüt yaşar.

Oylum onu oldukça mutlu edecek bir haber alırken hem de hayal kırıklığıyla karşı karşıya kalır. Annesine gerçekleri itiraf etmekten korkarken, Tolga’nın bu yalanların gölgesinde yaşamaya tahammülü gittikçe azalmaktadır.

Sonunda yaşamını yoluna koyan Ozan tekrardan annesinin yanına göç eder. İş yerinde fark etmiş olduğu ters bir durumu Oltan’a anlatmak isterken Oltan’ı Yeşim’le baş başa yakalar.

Fena günleri atlatıp ailesiyle mutlu olmaya çalışan Güzide ailesine karşı daha anlayışlı olmaya çalışır. Her daim destekçisi olan Sezai’nin geçmişine dair merakları olsa da bazı soruları sormaya çekinmektedir.

Aldatmak, atv’de 3 Aralık 2022 Cumartesi günü gösterilen ilk program olarak saat 00:20’de başlamış olacak.

Aldatmak programının yayını, 03:20’de gösterilen Mutfak Bahane adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply