Alişan ile Hayata Gülümse – TRT 1, 1 Aralık 2022 Perşembe 10:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı Alişan ile Hayata Gülümse, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Alişan ile Hayata Gülümse programını saat 10:30’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Alişan ile Hayata Gülümse programı, alanında uzman adlar, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden meşhur adlar ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlıyor.

Programda uzman adlar, sağlıkla ilgili merak edilenleri konu alıyor, mühim noktaların altını çiziyor. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden meşhur adlar ile sıcak ve içten söyleşiler de programda seyirciyle buluşuyor. Hatıralar, anekdotlar ve yaşanmış garip hikayeler ekranlara geliyor.
Ek olarak yurdun dört bir yayınından değişik mevzu ve konuklar, meşhur şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla ergonomik ve leziz yiyecek tarifleri Alişan ile Hayata Gülümse’de yer ediniyor.

Bu eğlence programı canlı olarak yayınlanacaktır.

Alişan ile Hayata Gülümse, TRT 1’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 08:45’te süregelen Bu Toprağın Sesi adlı programdan sonrasında saat 10:30’da başlamış olacak.

Alişan ile Hayata Gülümse programının yayını, 13:15’te gösterilen Yeşil Deniz adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply