Alişan ile Hayata Gülümse – TRT 1, 4 Ekim 2022 Salı 10:00

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Alişan ile Hayata Gülümse – TRT 1, 4 Ekim 2022 Salı 10:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı Alişan ile Hayata Gülümse, 4 Ekim 2022 Salı günü ekrana geliyor. Alişan ile Hayata Gülümse programını saat 10:00’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Alişan ile Hayata Gülümse programı, alanında uzman adlar, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden meşhur adlar ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlıyor.

Programda uzman adlar, sağlıkla ilgili merak edilenleri konu alıyor, mühim noktaların altını çiziyor. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden meşhur adlar ile sıcak ve içten söyleşiler de programda seyirciyle buluşuyor. Hatıralar, anekdotlar ve yaşanmış garip hikayeler ekranlara geliyor.
Ek olarak yurdun dört bir yayınından değişik mevzu ve konuklar, meşhur şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla ergonomik ve leziz yiyecek tarifleri Alişan ile Hayata Gülümse’de içeriyor.

Bu eğlence programı canlı olarak yayınlanacaktır.

Alişan ile Hayata Gülümse, TRT 1’de gösterilen ve 4 Ekim 2022 Salı günü saat 08:45’te süregelen Bu Toprağın Sesi adlı programdan sonrasında saat 10:00’da başlamış olacak.

Alişan ile Hayata Gülümse programının yayını, 12:30’da gösterilen Şehirden Uzakta adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply