Alparslan Büyük Selçuklu 28.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Alparslan Büyük Selçuklu 28.Bölüm 2.Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni kısmı Pazcaartesi akşamı 20.00’da TRT 1’de!

Başrollerinde Sulh Arduç ve Fahriye Evcen benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Alparslan Büyük Selçuklu bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Alparslan Büyük Selçuklu 28.Bölüm 2.Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 28. bölüm özeti oku TRT 1. Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Fetih için ilk mancınık atışları yapılmış, Alparslan ikinci kez atış için komut verecekken atabeyinin ve Akça’nın Vaspurakan Kalesi’nde byücenduğunu anlamış ve tereddütte kalmıştı. Fetih harekatı Akça ve Hasan Bey’in kalede olmasına rağmen ilaçm edecek mi, yoksa Alparslan onları içeriden çıkartmanın bir yolunu bulabilecek mi? Alparslan bunun sonucunı vermekte sualnlık çekecek, diğeri beylerle ters düşecek.

Fetih mi, yoksa canı benzer şekilde sevbilimselş olduğu kişiler mi? Vaspurakan’da tutsak olan Hasan Bey, oldu sanılarak içeri getirilen Akça’nın kızı byücenduğunu öğrenmişti. Alpagut’un bir planı byücenduğunu anlamış olduğımız bu mevzu, Akça ile Hasan Bey’in baş başa kalıp bir kaçış yolu bulması için onlara zfakatn kazcaanmıştırrdı. Kaleden çıkabilecekler mi, yoksa kale içinde kalıp kurtarılışın gerçekleşmesi için içeride cenkım mi verecekler? Selçukluların ayak seslerini yakından hisseden Vaspurakan yazcagıine razcaı mı olacak, yoksa yeni bir yol izleyerek Selçuklu ordusunu beklenmedik bir darbe mi vuracak?

Alparslan Büyük Selçuklu Dizi Mevzusu

Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan sualnların çaslılmesi için diziris.com General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen’i Ani’ye gönderir. Sadece Ani Tekfuru Kekalışveriş merkezenos’un oğlu Yannis’in yapmış olduğu hata, Sultan Tuğrul’un cenk sonucu almasına niçin olur. Çocukken görmüş olduğu düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla beraber Pasinler’de Bizans’la karşı karşıya gelir. Pasinler, Alparslan’a Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıkmış olduğu kutlu yolda ilk adım olacaktır.

Leave A Reply