Alparslan: Büyük Selçuklu – TRT 1, 19 Kasım 2022 Cumartesi 15:55

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen programı Alparslan: Büyük Selçuklu, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Alparslan: Büyük Selçuklu programını saat 15:55’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtını atama edeceği gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Anadolu’ya sefer emri verir. Sefere giden Selçuklu Meliklerine gizemli suikastçılar saldırır. Saldırının izleri Alparslan’ı asla ummadığı bir yere götürür.

Alparslan: Büyük Selçuklu, TRT 1’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 14:00’te süregelen İnatçı adlı programdan sonrasında saat 15:55’te başlamış olacak.

Alparslan: Büyük Selçuklu programının yayını, 19:00’da gösterilen Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply