Ancient Magus’ Bride 2. Sezon Çok Yakında! Ama ne zaman? Yayın tarihi

0

Reklamcılık

Anime yapım şirketi Twin Engine kısa süre ilkin Ancient Magus’ Bride Sürem 2’yi duyurdu. Ek olarak yapımcılar animenin gösterim kanalları da dahil olmak suretiyle çıkış detaylarını da açıkladılar. Yapımcılar onu OTT platformlarında başlatmayı planlıyorlar. Bu platformlar animeyi internasyonal hayranlara sunacak. Aşağıdaki yazıda ortaya çıkacak olan anime ile ilgili birçok data ortaya çıktı!

Kore Yamazaki, başlık niteliğindeki mangayı yazdı ve resimledi. Mag Garden, Aylık Comic Garden dergisinde mangayı seri hale getirdi. Ek olarak 1 Eylül 2014’te serileşmeye başladı. Manga serisi 2016’da gösterilen bir anime uyarlamasını da aldı. O zamandan beri beş yıl geçti ve ikinci sürem masada. Seven Seas Entertainment, manga ve anime’nin İngilizce dağıtımını üstüne alıyor.

Kadim Büyücünün Gelini 2. Sezon

Ancient Magus’ Bride 2. Sürem: Resmi Olarak Açıklandı!

Ancient Magus’ Bride Season 2 için resmi duyuru, video tanıtımıyla geldi. Videoda seslendirme sanatçıları Ryota, Atsumi ve animenin yönetmenleri yer aldı. Duyuru, animenin ikinci sezonunun yakında çıkacağını ortaya koydu. Ek olarak animenin ikinci sezonu Amazon Prime Video ve Hikari TV şeklinde OTT platformlarında da yayınlanacak.

Duyuru, animenin ikinci sezonunda yeni karakterlerin tanıtılacağını içeriyordu. Yazar, yönetmen ve baş animasyon yönetmeni, bu hayırlı vakası kutlamak için değişik illüstrasyonlar ortaya koyuyor. Kore Yamazaki, Kohei Tokuoka ve Kazuaki Terasawa, anime fanatikleri için şaşırtıcı görseller ortaya çıkardı.

Kadim Büyücünün Gelini 2. Sezon

Animenin Mevzusu Ne Olacak?

Bu sezonun manganın College Arc’ına dayanacağı duyuruda ortaya çıktı. Bu arc bilhassa 2018’de çıktı. Animenin öncülüğünde büyük bir değişiklik olacak. Bu sefer anime çoğunlukla Londra’da geçecek, Japonya’nın çoğunu kapsıyor. Sadece Chise, animenin ikinci sezonunda artık bir kız olmayacak.

Gelecek sezonda yeni dostlar edineceği üniversite binasına girecek. Bu yüzden duyuru, animede daha çok yeni karakter olacağını deklare etti. Üstelik Chise ile direkt bir bağlantıya haiz olacaklar. Animenin gelecek sezonunda bir kahraman yerine bir kahraman olarak hareket edecek. Şu demek oluyor ki bu sefer Chise, yeni bir yerde bağlar oluşturarak herkesi kurtaracak.

Kadim Büyücünün Gelini 2. Sezon

Ancient Magus’ Bride 2. Sürem: Çıkış Zamanı

Resmi duyuru ek olarak animenin ikinci sezonunun çıkış detaylarını da yayınladı. Sadece, belirli bir aydır, bir tarih değil. Ancient Magus’ Bride Sürem 2, Nisan 2023’te yayınlanacak. Ekip, bu senenin sonunda anime ile ilgili daha çok güncelleme yayınlayacak. Bu yüzden bilgiyi mümkün olan en kısa sürede almak için The Anime Daily ile bağlantıda kalınca!

Reklamcılık

Leave A Reply