Andropoz 1.Sezon 1.Bölüm izle – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Andropoz 1.Sürem 1.Bölüm izle – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Andropoz 1.Sürem 1.Bölüm izle – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Andropoz 1.Sürem 1.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. Netflix vizyonunda büyük coşkula izlenen Andropoz dizisinin yeni kısmı 7 Ekim Cuma akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Iyi sabahlar, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Andropoz bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Andropoz 1.Sürem 1.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Netflix, Engin Iyi sabahlar ve Taylan Biraderler imzalı kara komedi Andropoz’un ilk görsellerini ve izlenme zfakatnıni hisselaştı. Orta yaş bunalımına giren Yusuf’un değişiklik cenkımsini mevzu alan Andropoz, 7 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te ekrana gelecek. Senaristliğini Engin Iyi sabahlar’ın değindirbilimselş olduğu, yönetmenliğini Taylan Biraderler’in üstlendiği kara komedi türündeki dizi, Marmaris’te ailesi ile mütevazcai bir yaşam ilaçm eden garipiyeci Yusuf’un orta yaş bunalımının etkiiyle kendinden başlayarak tüm yaşamını değişiklik yapma çabasını mevzu alıyor. Başrollerini Engin Iyi sabahlar, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş ve Turgut Tunçalp’ın hisselaşmış olduğu dizinin ekibinda ek olarak Gülçin Santırcıoğlu, Şebrutubet Hassanisoughi, Yuliia Sobolca, Tabiat Zeynep Doğuşlu, Ergin Torun, ve Melissa & Merih Dilber içeriyor.

Andropoz Dizi Mevzusu

Aile babası Yusuf, 50’sini geçince kafayı değişime takar. Saçını boyfakatkla süregelen bu masum değişiklik rüzgarının adrenalin dolu bir kçağgaya dönüşmesi ise fazcala zfakatn almayacaktır. Yapımını İmaj’ın üstlendiği Andropoz‘da 50’li yaşlarının başlangıcındaki Marmarisli, evli ve iki çocuk babası, garipiyeci Yusuf, gövdeinin yaşlanmasını kafasına takan bir adfakat dönüşmektedir. Dış görünüşünü ve yaşam seçiminı değişiklik yapmak ister. En büyük düşsel ise Meryem ile evliliğe ilk adımını attıkleri günden beri oturdukları evden, deniz kenarında bir eve taşınmaktır. Hikâye, Yusuf’un bu evi almak uğruna giriştiği cenkım esnasında kız kardeşi ve eniştesiyle olan aile ilişkilerini odaklanırken bir taraftan da Yusuf’un satın almak istediği evin sahibi Mahmut Timuçin’in zengin dünyasının karanlık taraflarına da gülmecei bir üslupla değinmektedir.

Leave A Reply